Zbran pro obcasne noseni

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

cmk
Odborník na zbraně
Příspěvky: 624
Registrován: 17 srp 2005 09:56
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cmk » 31 led 2006 13:44

Zdenek píše:
Doogs píše:Přesně 5380,ale už nejsou a nebudou,VYPRODÁNO.
Tak děkuji za odpověď nejsou, nebudou- opravdu jsem se dozvěděl kde ji měli. Zase další plesknutí masa o zem.
Nevěřím tomu!!!! Zdar.
Hmmm, pozdejsi omluva, zes prehlidl je trochu zcestna...
Skutecne byla za tu cenu (u Brymovy za 5.250), ted uz dochazej...
Coz takhle na seznamu ci atlasu nechat vyhledat "2075 bez zachytu" a najde ti to 10 obchodu, co ji maj v ceniku a treba to v jednom jeste budou mit skladem... Ale to chce trochu aktivniho pristupu a ne cekat, ze to vyresi ostatni a jeste nadavat, ze to nekdo nezaridil...


Jan Horak

Příspěvek od Jan Horak » 12 bře 2006 22:34

Pistole 9 para na nošení? Nenapadá mne nic jiného než Kel-Tec P11, prázdný 400gr, s plným zásobníkem celkem 550 gr (10 náb.) Všechno ostatní je na nošení těžké. Pořídil jsem si ho ještě když jsem sloužil, služební CZ75 v plné délce činila na okolí dojem, že mám pod sakem kolostomický pytlík a nebo, že jsem polda (obojí se nehodilo).
Lugerman
Příspěvky: 209
Registrován: 23 říj 2005 22:30
Bydliště: Severní Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lugerman » 13 bře 2006 15:45

Jan Horak píše:Pistole 9 para na nošení?
Proč ne? Záleží taky na postavě majitele. Já nosím sice kompakt, ale při 185cm a 95kg dokážu klasickou čízu docela slušně schovat i nosit. Je to už ovšem strop, nic těžšího už bych asi netahal.
Si vis pacem, para bellum.
Ondra

Příspěvek od Ondra » 13 bře 2006 17:31

No a hlavne jde o to co je to"obcasne"noseni...
Obcas kdyz jdu na strelnici do mesta nebo neco zarizovat tak nosim 75 Tactical Sport a to uz je myslim kousek zeleza :lol: .Pravda,nosim ho jen v zime,v lete to opravdu nejde ale s poradnym a kvalitnim pouzdrem uneses za pasem i takovyhle"prase"bez problemu.Po nejakych 4-5hodin +zimni hadry+tasku s 200-300naboji to jde v pohode ale hlavni je opravdu pouzdro!Jestli zna nekdo pana Hesse z Brna-Bystrce tak od toho ho mam.Ma cca 6cm vysoky opasek,dvojvrstvy,prosivany,pouzdro stavitelne...Ale cena tomu odpovidala,presne 3050Kc :cry:

Nemela by se tato debata jmenovat spis"Ktere pouzdro na noseni?" :wink:
Viper

Příspěvek od Viper » 13 bře 2006 18:17

Osobně nosím CZ75 standart. Ovšem také jen občas. Vyhovuje mi opaskové pouzdro schované pod střeleckou vestou. Tohle + moje postava (110Kg a 2m) zbraň docela dobře kryje. Ale mohu doporučit pro dlouhodobé nošení něco lehčího. Na opasku to s CZ75 ještě jde, ale zkoušel jsem podpažní pouzdro a po 10 hodinách v práci se to jaksi proneslo (zbraň kilo + 2x15 nábojů). Co se tazatel ptal na zkušenost se zbraní z druhé ruky - záleží na štěstí a solidnosti prodejce. Já koupil tuhle 75-tku taky tak a zatím jsem spokojen. Mám jí necelých šest týdnů, zatím jsem vystřílel cca 600 ran a žádná závada. Ovšem jsestli máš šanci na CZ2075 nebo Kevina, tak neváhej - CZ110, Glock nebo Walter P99 by taky ušly, ale záleží na finančních prostředcích.
Odpovědět