Zasobnik Norinco 1911 45 plnotucna :)

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

MFENCE
Příspěvky: 73
Registrován: 16 srp 2011 13:01

Re: Zasobnik Norinco 1911 45 plnotucna :)

Příspěvek od MFENCE » 16 srp 2011 21:09

Rany ti rad zjistim :) Hele ja se tu nehodlam precuravat to ze jsi jednoho Norka znicil neni berna mince .

Ja zase znam lidi co to maji dlouho a nic se nedeje tak to by dle tebe muselo bejt neco spatne i tam.

Ptal jsem se v puskarne Novotny na Praze 7 Delal me tam serizeni a nejake lespi strivka na Norku
A sam rikal ze co to lidi maji tak zatim ok . Nic me netlacil bylo to v pratelskem rozhovoru. Tak ne vse je asi tak cerne jak rikas :wink:


MFENCE
Příspěvky: 73
Registrován: 16 srp 2011 13:01

Re: Zasobnik Norinco 1911 45 plnotucna :)

Příspěvek od MFENCE » 16 srp 2011 21:20

Tak za 9let co ji ma a to nechodi stilet dene ale kdyz se de da se zbrani dost sezrat ma naprebijeno a tim nastrileno 11tisic naboju + . To me staci treba se me rozpadne drive nebo vydrzi dele ale porizovaci cenu jsem mel tak nizkou ze jsem vysmatej.

Pokud se me dojebe neopravitelne za takovehle mnostvi naboju tak ji klidne odepisu a poridim neco jineho. :wink:
MFENCE
Příspěvky: 73
Registrován: 16 srp 2011 13:01

Re: Zasobnik Norinco 1911 45 plnotucna :)

Příspěvek od MFENCE » 16 srp 2011 21:36

Radeji me porad co slusneho poridit v lidske razi na sviznejsi strelbu v dobre cene. Nejsem Sportovni strelec mam spise rad stare az WW2 zbrane. Ale tahne me to ke sportovni rychle strelbe. Nejake Combat strileni asi se vyjadruji neprofesionalne neznam jeste ten Hantec ve sportovni strelbe. Ale neni naskodu se neco takoveho naucit vim ze je dost odvetvi mas tam nejakou radu nazacatek ? Co zvolit za razi pocitam ze asi 9mm co slusne slape a neni to zase za raketu s odlehcenym zaverem atd :) Pak neco co mam hledat na streleckej skolach atd dikec 8)
MFENCE
Příspěvky: 73
Registrován: 16 srp 2011 13:01

Re: Zasobnik Norinco 1911 45 plnotucna :)

Příspěvek od MFENCE » 16 srp 2011 22:09

Co rikate na toto ??
Celkem tuto firmu tak nejak znam hlavne v US http://www.alliancze.cz/zasobnik-sti-ma ... g/d-69772/

Ale aby to paslo do klona
lopez
Příspěvky: 87
Registrován: 18 čer 2007 22:26
Bydliště: Praha

Re: Zasobnik Norinco 1911 45 plnotucna :)

Příspěvek od lopez » 17 srp 2011 09:50

MFENCE obavám se že sis vybral zásobník do modelu Officer, ten je kratší. V Alinci mají tento do norníka ok:
http://www.alliancze.cz/zasobnik-sti-ma ... 1/d-70037/
Alfonss
Příspěvky: 2779
Registrován: 17 bře 2006 14:16
Bydliště: Brno-venkov

Re: Zasobnik Norinco 1911 45 plnotucna :)

Příspěvek od Alfonss » 17 srp 2011 10:47

MFENCE píše:Tak za 9let co ji ma a to nechodi stilet dene ale kdyz se de da se zbrani dost sezrat ma naprebijeno a tim nastrileno 11tisic naboju + . To me staci treba se me rozpadne drive nebo vydrzi dele ale porizovaci cenu jsem mel tak nizkou ze jsem vysmatej.

Pokud se me dojebe neopravitelne za takovehle mnostvi naboju tak ji klidne odepisu a poridim neco jineho. :wink:
Tomuhle říkám korektní vyjádření zkušeností s výdrží pistole v závoslosti na počtu vystřelených nábojů. Žádný takový subjektivní "je to dobrá pistole", "má ji už 9 let" apod. Každopádně kamarád, který vystřílí za měsíc 100 nábojů je mírně poučený amatér a jeho vyjádření o kvalitách zbraně mě nechává naprosto klidným :wink:

Ale ať Ti slouží, pokud střílíš tak málo, tak Ti nějakej čas vydrží. A ten zásobník svař, nevrážej prachy do novýho...
Odpovědět