Zasobnik na vetrovku 200s

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Paštikár

Zásobník na vetrovku 200s

Příspěvek od Paštikár » 14 zář 2005 08:38

Rád by som sa dozvedel ci má niekto skúsenosti s tým rotačným zásobníkom od Air Arms na vetrovku 200S.Kde ste ho kúpili a za kolko,ci sa vám to zdá praktické a hlavne kolko milimetrov vyčnieva nad lištu/mám nízku montáž/ Za vsetky postrehy dakujem


Paštikár

Příspěvek od Paštikár » 14 zář 2005 08:41

Uživatelský avatar
Sidewinder
Příspěvky: 1463
Registrován: 31 srp 2004 20:53
Kontaktovat uživatele:

Re: Zásobník na vetrovku 200s

Příspěvek od Sidewinder » 14 zář 2005 09:42

Paštikár píše:Rád by som sa dozvedel ci má niekto skúsenosti s tým rotačným zásobníkom od Air Arms na vetrovku 200S.Kde ste ho kúpili a za kolko,ci sa vám to zdá praktické a hlavne kolko milimetrov vyčnieva nad lištu/mám nízku montáž/ Za vsetky postrehy dakujem
Mel jsem moznost si s tim chvilku hrat a neni to spatna hracka .. bude to ale chtit vyssi montaze. Nejake fotky muzete najit na mych strankach:
http://www.volny.cz/vetrovka/
http://www.volny.cz/vetrovka/obrazky/za ... sobnik.htm

Jinak jeho cena mi pripada neumerne vyssi nez uzitek, ktery to prinese. Pouziti vidim leda tak na nejaky nocni lov.
Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Re: Zásobník na vetrovku 200s

Příspěvek od Andy » 14 zář 2005 09:53

Sidewinder píše:Pouziti vidim leda tak na nejaky nocni lov.
Jaky nocni lov zase? Pujdes s tim v noci na prasata ano? :-D Zadny lov se s vetrovkama v CR nekona pratele. Takze ten zasobnik, kvuli kteremu byste si museli zakoupit vysoke montaze a zneprijemnit si tim strelbu, jelikoz by vam vase tvar neprilnula tak pekne k pazbe, je uplne, ale uplne nanic. Lepsi komfort pri strelbe nez moznost "strilet jako z kulometu" :-D
Paštikár

Příspěvek od Paštikár » 14 zář 2005 18:22

Dík Sidewinder,fakt detailne fotky.Je to prepracovane,asi preto tá cena.Mam predstavu ze ten zasobnik sa sam otaca,netreba ho rucne pootáčat.Alebo sa mýlim?Ale skoda ze uz nemas ten zasobnik,chcel som vediet presne kolko vycnieva nad lištu...
Uživatelský avatar
Sidewinder
Příspěvky: 1463
Registrován: 31 srp 2004 20:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sidewinder » 14 zář 2005 19:21

Paštikár píše:Dík Sidewinder,fakt detailne fotky.Je to prepracovane,asi preto tá cena.Mam predstavu ze ten zasobnik sa sam otaca,netreba ho rucne pootáčat.Alebo sa mýlim?Ale skoda ze uz nemas ten zasobnik,chcel som vediet presne kolko vycnieva nad lištu...
Mel jsem ho v ruce pouze chvilku, kdyz jsem byl v Militaria.Pl .. o kolik vycniva nevim ale napis si tam a oni Ti to reknou presne. Jinak otaci se sam, na jeho leve strane je packa, ktera ho otaci, packou hybe kladka nabijece .. na druhem a tretim obrazku shora je to jasne videt.
Odpovědět