Zas ti myslivci.....

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
J.Laser
Příspěvky: 477
Registrován: 20 bře 2007 00:51
Bydliště: Podřipsko

Re: Broky na vodě

Příspěvek od J.Laser » 11 čer 2007 21:28

Žižkovák Karel píše: Lasere,
PROČ to dělají, to nevím, ale ŽE se to děje, potvrzuju.
Zažil jsem to na vodě - najednou palba, a broky pěkně běhaly po vodě kolem našich lodí a svištěly do rákosí na druhé straně Berounky. Začali jsme na ty čarostřelce řvát - zdejchli se, bez slova omluvy.
Moc přehledné to tam nebylo a bylo dost šero - v takových podmínkách by nimrod střílet neměl, ne?
To je mi líto,že máte tyhle zkušenosti :oops: Podle popisu šlo o večerní lov kachen na tahu,ale i ty se mají střílet v letu a ne na vodě.Jak jsem napsal už výše"Všude narazíš na pitomce".Já na tenhle druh lovu nechodím protože v šeru blbě vidím a navíc kachna letí pěkně rychle,tak to bych jenom zbytečně plýtval municí.


Aquila non captat muscas
epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 16 čer 2007 12:05

Dnes o myslivcích bylo v ,,Chcete mě".

Moooooooc hezky tam o nich mluvili :lol: :lol: :lol:

Zase někdo střílel po ženský na vycházce se psem.

8)
glock69
Příspěvky: 386
Registrován: 07 dub 2006 22:05
Bydliště: UH

Příspěvek od glock69 » 16 čer 2007 12:17

Začínám mít obavu že je to nový myslivecký sport
Arnie

Příspěvek od Arnie » 17 čer 2007 23:38

Neblbnete, ve skutecnosti ten strilejici myslivec byl urcite dobry clovek ... akorat se holt obetoval kvuli prirode a zviratkum. Urcite ho ted tizi svedomi. Jen kvuli lasce k lesu to udela priste se sebezaprenim znovu.
epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 18 čer 2007 07:20

Máš asi pravdu, a vytdržel i to že mu ženská nadávala a řvala na něj před a ještě víc po :lol: :lol: :lol: :lol:

Až sem je to sranda, ...nebýt psa kterýmu ustřelil brokovnicí zadek a ten pěkně dlouho dodejchával.


Doplnění: Majitelka byla prý zmíněných 100metrů od psa a na myslivce před i po řvala. Pes byl velikosti i vzhledu smetáku na podlahu a dá se úspěně pochybovat o nějaké ,,větší" nebezpečnosti takového mrňouse pro les.

Psi běhali po louce a né po lese. Chápu že to může být také území honitby, ale to asi běžnej pejskař vědět nemůže a kde máš nechat psy proběhnout když né po louce u města....

Dále, prý jsou nějaká honební společenství.
A tohle údajně udělal myslivec ze sousední vesnice na honitebním území cizího spolku. Nevím jestli si myslivec může střílet kde chce a nebo jen ve svém revíru ....

Jinak jak říká Andy - pokuta by to spravila.
Naposledy upravil(a) epetr2008 dne 18 čer 2007 07:34, celkem upraveno 4 x.
Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy » 18 čer 2007 07:20

K tomu poslednimu pripadu ze "Chcete me"

Z toho co rikala majitelka usuzuji:
1) psi byli naprosto mimo dosah majitele.
2) kdyz slysela prvni vystrel trvalo ji jeste notnou dobu nez se dostala aslespon na dohled mistu kde se strilelo (pak podruhe).
3) Clovek co strilel (nikdo zatim jak to vypada nevi zda byl ci nebyl myslivec a odkud) samozrejme porusil zakon paklize nemel k odstreleni psa pravomoci a pes navic nehonil zver.

Paklize by se nasel strelec tak jako soudce bych to videl nasledovne :wink:

Panovi tucnou pokutu a zakaz cinnosti na X let.

Majitelce rovnez pokutu za volne pobihani psu v honitbe.
Yizreel
Příspěvky: 128
Registrován: 10 bře 2006 11:46
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Yizreel » 24 čer 2007 19:50

Je to sice úplně offtopic, ale nechtěl jsem kvůli tomu zakládat nové téma a musím se podělit, tak se nezlobte. :oops:

Tož byl jsem si dnes na chalupě střílel ze vzduchovky a najednou kousek od terčů zpoza chlívku vyběhnul malej koloušek, byl tak malej, že jsem v první chvíli myslel, že to je zajíc. V klidu si pár metrů kolem mne a schoval se v trávě u studny. Tak jsem vyndal mobil, že si ho natočím a šel jsem za ním, to už utekl, ale jen do vysoké trávy za stodolou, odkud se nešlo dostat jinak, než přeze mne. Tak jsem šel za ním a začal ho natáčet na video, byl namáčknutý v rohu v trávě a když jsem se přiblížil, tak najednou vykníknul, že jsem si z toho málem sednul na zadek a najednou jsem si připadal dost hloupě, protože musel být úplně vystrašený. Pak naštěstí kolem mě prosvištěl a snad našel cestu k mámě.
Jenom škoda, že jsem neměl s sebou kameru nabo alespoň foťák, takhle blízko k malému se hned tak člověk nedostane.
Slavia 620+šmelo 4x20, vz.47
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 24 čer 2007 21:30

Já jsem zase dneska byl na leteckém dnu v Roudnici a nevěřili byste, kolik jsem tam viděl syslů. Jsou tam stovky děr a nevadily jim letadla ani lidi, co chodili pár metrů od nich.
Docela srandovní zvířátka. :wink:
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy » 25 čer 2007 14:33

A mel jsi na opasku sebou vzduchovku? :lol:
Uživatelský avatar
J.Laser
Příspěvky: 477
Registrován: 20 bře 2007 00:51
Bydliště: Podřipsko

Příspěvek od J.Laser » 26 čer 2007 12:53

Andy...nebuď jedovatej :P
Aquila non captat muscas
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 26 čer 2007 13:29

Je mi jasné, že vy klidně střelíte rysa, orla, vydru nebo jiné přísně chráněný a ohrožený druh jako je třeba sysel.
Ale já ne.
Jsem rád, když v přírodě nějakou vzácnost jenom vidím, to mě plně uspokojuje, nemusím se ji hned snažit zabít, abych si dokázal jaký jsem borec.
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy » 26 čer 2007 15:46

My strelime klidne i houbare... zadnej problem. Uplny sakalove :lol:
Arnie

Příspěvek od Arnie » 28 čer 2007 16:28

Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy » 28 čer 2007 18:03

Ja tedy nevim, ale dle meho neni mozne postavit myslivecke zarizeni bez souhlasu majitele pozemku. Co by asi delal zemedelec s posedem uprostred pole? Chapejme... prenosny na sezonu jeste chapu... take takove mame ale pred sklizni se samozrejme odstrani.

Cili ten clanek je ponekud dezinformacni a stvavy.
Arnie

Příspěvek od Arnie » 28 čer 2007 21:31

No takova je vetsina clanku, protoze jinak by nezaujaly ...
Ja to vidim tak, ze pokud jsou lide rozumni, tak neni problem ikdyz jsou dejme tomu spatny zakony ... problem je kdyz lidi rozumny nejsou :|
Odpovědět