Zas ti myslivci.....

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Arnie

Příspěvek od Arnie » 01 čer 2007 12:15

Tak ten byl dobrej :lol: Nikdo nikomu nebrani v tom aby chranil prirodu bez flinty v ruce ... Pak odpadnou nadavky typu "zelenej vrahoun" :lol:


Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8891
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 01 čer 2007 12:50

No jo, ale když ono bez toho střílení po zvířatech by ta ochrana přírody nebyla taková zábava. :lol:
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Uživatelský avatar
J.Laser
Příspěvky: 477
Registrován: 20 bře 2007 00:51
Bydliště: Podřipsko

Příspěvek od J.Laser » 01 čer 2007 15:41

Arnie píše:Tak ten byl dobrej :lol: Nikdo nikomu nebrani v tom aby chranil prirodu bez flinty v ruce ... Pak odpadnou nadavky typu "zelenej vrahoun" :lol:
To je jasný jenže když někomu vytknu v lese,že škodí přírodě a budu mít na sobě montérky,tak mě pošle do řiti. Kdežto myslivecká uniforma má v sobě zakódovanou autoritu a v přítomnosti myslivce se lidi v lese chovají zdrženlivěji než v přítomnosti botanika nebo motýlkáře.
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8891
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 01 čer 2007 16:01

A co teprv, když někomu skočíš před auto a namíříš na něj flintu. To je pak autorita.
To už tady taky někdo popisoval.
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Uživatelský avatar
J.Laser
Příspěvky: 477
Registrován: 20 bře 2007 00:51
Bydliště: Podřipsko

Příspěvek od J.Laser » 01 čer 2007 16:30

Co naděláš...všude narazíš na pitomce. Jednou jsem poslal leteckýho modeláře z bažantnice na letiště ( jenom na druhou stranu silnice ) a když jsem šel okolo letiště tak na mě nalétával s modelem, a taky jsem mu ho nesestřelil. Myslím,že ty by ses nerozpakoval. 8)
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4312
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 01 čer 2007 21:54

To- J.Laser
Jako trénink skvělý nápad
:wink:
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
all
Příspěvky: 301
Registrován: 24 kvě 2006 10:27
Bydliště: sever jihu Čech

Příspěvek od all » 02 čer 2007 21:42

Sorry
bublich

Příspěvek od bublich » 03 čer 2007 01:27

To J.Laser - "Kdežto myslivecká uniforma má v sobě zakódovanou autoritu"
Jedině,že by to byl kod Nawaho.Ve mě vždy vzbuzuje obavu.Hvízdající broky na houbách už jsem zažil.
Andy sorry.
Uživatelský avatar
J.Laser
Příspěvky: 477
Registrován: 20 bře 2007 00:51
Bydliště: Podřipsko

Příspěvek od J.Laser » 03 čer 2007 22:24

To:bublich

Víš ono se to s těmi hvízdajícími broky trošku přehání. Když střelíš na bažanta tak podle etiky musíš v letu a na vzdálenost aspoň 30 m. Samozřejmě,že všechny broky v bažantovi neskončí a je-li ve vzdálenosti 200m les tak ten kdo v tom lese je uslyší broky jak mu šustí ve větvích nad hlavou a nedejbože aby mu broček spadl na hlavu. To už je postřelený a v Blesku si na tom rádi smlsnou.Já se jako myslivec rozhodně dostanu mezi padající broky častěji než většina houbařů a že bych se cítil postřelený mi nepřijde. Brok který ti zaleze do kůže hvízdat neuslyšíš. :wink:
Aquila non captat muscas
Ares
Příspěvky: 1552
Registrován: 24 srp 2005 10:46
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ares » 04 čer 2007 17:52

Tak až pojedeš na kole jako můj známý a z druhého břehu max. 50m řeky budou tvým směrem pálit myslivci z brokovnic, tak mi řekni jak jsi se cítil ;) A ten úsek znám .. není tam křoví, je to hezky přehledné místo
Uživatelský avatar
J.Laser
Příspěvky: 477
Registrován: 20 bře 2007 00:51
Bydliště: Podřipsko

Příspěvek od J.Laser » 06 čer 2007 10:29

Ares píše:Tak až pojedeš na kole jako můj známý a z druhého břehu max. 50m řeky budou tvým směrem pálit myslivci z brokovnic, tak mi řekni jak jsi se cítil ;) A ten úsek znám .. není tam křoví, je to hezky přehledné místo
To je zas to samý...myslím,že tvůj známý viděl žížaly na poušti...Proč by myslivci stříleli přes řeku v přehledným úseku honitby na jedoucího cyklistu? Jedině proto,že by po hladině řeky pobíhali zajíci.Pernatá se střílí v letu a divočáci se nestřílí brokama.
Aquila non captat muscas
Ares
Příspěvky: 1552
Registrován: 24 srp 2005 10:46
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ares » 06 čer 2007 12:44

Nepsal jsem na něj, nýbrž v jeho směru a to je rozdíl. A nevím jak tobě, ale mě by taková situace na klidu zrovna 2x nepřidala
Niripe
Příspěvky: 62
Registrován: 02 čer 2006 10:17

Příspěvek od Niripe » 06 čer 2007 12:53

J.Laser píše:To je zas to samý...myslím,že tvůj známý viděl žížaly na poušti...Proč by myslivci stříleli přes řeku v přehledným úseku honitby na jedoucího cyklistu? Jedině proto,že by po hladině řeky pobíhali zajíci.Pernatá se střílí v letu a divočáci se nestřílí brokama.
žádný žížaly na poušti, stříleli na vzlétávající kachny.
Žižkovák Karel

Broky na vodě

Příspěvek od Žižkovák Karel » 10 čer 2007 23:26

J.Laser píše:To je zas to samý...myslím,že tvůj známý viděl žížaly na poušti...Proč by myslivci stříleli přes řeku v přehledným úseku honitby na jedoucího cyklistu? Jedině proto,že by po hladině řeky pobíhali zajíci.Pernatá se střílí v letu a divočáci se nestřílí brokama.
Lasere,
PROČ to dělají, to nevím, ale ŽE se to děje, potvrzuju.
Zažil jsem to na vodě - najednou palba, a broky pěkně běhaly po vodě kolem našich lodí a svištěly do rákosí na druhé straně Berounky. Začali jsme na ty čarostřelce řvát - zdejchli se, bez slova omluvy.
Moc přehledné to tam nebylo a bylo dost šero - v takových podmínkách by nimrod střílet neměl, ne?
Uživatelský avatar
tomcat
Moderátor
Příspěvky: 1204
Registrován: 08 zář 2006 00:19
Bydliště: SK

Re: Broky na vodě

Příspěvek od tomcat » 11 čer 2007 00:19

mohol by som taku situaciu ked sa ocitnem v smere ich palby povazovat za svoje ohrozenie a pouzit na SVOJU ZACHRANU pred ICH PALBOU nejaku zbran v drzani na ochranu seba a majetku...?
Odpovědět