Zakaz vzduchovek a ostatniho bez zp???

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
djbarrel
Příspěvky: 224
Registrován: 31 říj 2010 13:23
Bydliště: Duchcov

Re: Zákaz vzduchovek a ostatního bez zp???

Příspěvek od djbarrel » 24 bře 2014 09:56

Sběr hub = drancování lesů , hobby střelba = výcvik potenciálních teroristů , teploměr = otrava rtuťí atd. atd. zdá se ,že EU má ve všem jasno.

Ale když se budem hodně snažit a petici podepíše resp. stížnost podá dost lidí, možná nám nechaj airsoftový manuály do 0,5 J ve svítivé oranžové barvě na ZP podmíněné psychotesty třikrát do roka :lol:


Magtech AR750, Torop derringer D07M, Zoraki 914 Auto, revolver & derringer REX L, Baikal MP-654K Makarov ...
https://www.youtube.com/user/vitamaniak
Uživatelský avatar
Beaver
Příspěvky: 540
Registrován: 11 bře 2012 15:43
Bydliště: Brno - venkov

Re: Zákaz vzduchovek a ostatního bez zp???

Příspěvek od Beaver » 24 bře 2014 10:37

Pavel V. píše:tak jsem se prokousal textem stížnosti i jejím podáním .... 30 minut času a ani to nebolelo :)
Taky tak.
Alfa 641
Doubleflip
Příspěvky: 54
Registrován: 06 led 2008 23:52

Re: Zákaz vzduchovek a ostatního bez zp???

Příspěvek od Doubleflip » 24 bře 2014 13:15

Taky. Je to to nejmenší co proti tomu každý může udělat. Protože zlo na světě pohodlně zvítězí, až proti němu lidé neudělají nic… jinak na gunlex.cz je ke stažení petice. Fakt bych nechtěl dopadnout jako třeba v Anglii
Uživatelský avatar
Laponec
Příspěvky: 254
Registrován: 16 pro 2013 20:26

Re: Zákaz vzduchovek a ostatního bez zp???

Příspěvek od Laponec » 24 bře 2014 14:18

Já bych jako v Anglii dopadnout tady chtěl a to celkově. Jo, když si lidi neváží dobrého bydla není jiného řešení.
Návrh EU, tedy odzbrojit obyvatelstvo včetně zbraní kat. D, který je již stejně víceméně rozhodnutý, plně schvaluji.
Anschutz 1907/pažba1918 + NSD 10-50x60 Nato
Suhl 150/061 / custom BR pažba + Sightron SII 36x44 BR
Walther LG300 Dominátor + Sightron SIII 10x42
Nečlen a tedy nesponzor fi. CAFTA.
vlada
Příspěvky: 107
Registrován: 04 zář 2013 13:07

Re: Zákaz vzduchovek a ostatního bez zp???

Příspěvek od vlada » 24 bře 2014 14:52

To jakože u nás vyvádí lidi se zbraněma takový alotria, že už se na to pani z EU nemohla koukat a musela zakročit?
diddle
Příspěvky: 56
Registrován: 14 lis 2012 12:03
Bydliště: Ostrava

Re: Zákaz vzduchovek a ostatního bez zp???

Příspěvek od diddle » 24 bře 2014 15:06

popravdě - už se těším jak slavná EU začne zabavovat gumy z trenýrek protože z nich jde udělat prak :o/
CZ200Colour - Optisan Viper 6-24x56
Tau 5

Sice střílím blbě - ale zato rád :o)
ado109
Příspěvky: 66
Registrován: 13 črc 2012 18:44

Re: Zákaz vzduchovek a ostatního bez zp???

Příspěvek od ado109 » 24 bře 2014 15:09

je to len o tom ako z ludi vybrat nejake peniaze ( ako su dnes psychotesty alebo tlakove skusky na zbran a ine poplatky pri vybavovani zbrojneho preukazu a prihlaseni zbrane)
Uživatelský avatar
Laponec
Příspěvky: 254
Registrován: 16 pro 2013 20:26

Re: Zákaz vzduchovek a ostatního bez zp???

Příspěvek od Laponec » 24 bře 2014 15:17

Nechci to pitvat, nebudu to příliš rozebírat. Světa palných zbraní se zříkám, byť ZP vlastním a dodnes nechápu pominutí mysli pro jeho pořízení. Holota mne už o pár kousků zbraní kat. C,B okradla a jakmile rozdám zbytek, ZP s radostí vrátím. No a když vidím tu anarchii v oblasti vzduchovek ? Myslet si, že ji nevidí patřičné úřady je hloupostí. Vidí a dokumentují, tady i jinde to mají zmapované a evidované vč. nicků a jejich ip adres atd.
Myslivost a sportovní střelba má v dnešní době jakési opodstatnění. Sběratelství snad ale je těžko kontrolovatelný a když se kácí les, tak lítají i třísky.
Bude to jak bude viz. třeba Anglie a s peticí se můžete jít tak leda vyfotit.
Anschutz 1907/pažba1918 + NSD 10-50x60 Nato
Suhl 150/061 / custom BR pažba + Sightron SII 36x44 BR
Walther LG300 Dominátor + Sightron SIII 10x42
Nečlen a tedy nesponzor fi. CAFTA.
Uživatelský avatar
PEPAN
Příspěvky: 1695
Registrován: 11 říj 2009 22:19
Bydliště: z5 na 9

Re: Zákaz vzduchovek a ostatního bez zp???

Příspěvek od PEPAN » 24 bře 2014 15:43

A co je prosimtě ve vzduchovkách za anarchii? pár lidí má navrčeno a co?? mají být volné, společenská nebezpečnost je pořád spíš srandovní..
Pokud jde o odstřely různé havěti tak opravdu pochybuju že se to týká většiny vzduchovkářů jak tvrdíš(hádam správně že ti jde o to) myslim že max 10%. Když nebude čim střílet bude se víc trávit, to je fakt!
Ty si z nás ale stejně děláš prdel, víš že nejde o vzduchovky ale o 1984
Nejde!Prostě NNe
Doubleflip
Příspěvky: 54
Registrován: 06 led 2008 23:52

Re: Zákaz vzduchovek a ostatního bez zp???

Příspěvek od Doubleflip » 24 bře 2014 15:45

Njn "sportovče", bohužel pro skutečnou střeleckou veřejnost /bohudík asi pro tebe,pápá/ to tak směřuje. Skokový nárůst kriminality po odzbrojení obyvatelstva nejen Anglii připadá fajn pouze zločincům. A o pár lidí kteří si neváží dobrého bydla tu nejde, je to mnohem jednodušší-> Paní M. je prostě opravdu hloupá a dezinformovaná.
Uživatelský avatar
djbarrel
Příspěvky: 224
Registrován: 31 říj 2010 13:23
Bydliště: Duchcov

Re: Zákaz vzduchovek a ostatního bez zp???

Příspěvek od djbarrel » 24 bře 2014 15:53

Já mám spíš pocit, ža anarchie vypukne až po tom zákazu ...
Magtech AR750, Torop derringer D07M, Zoraki 914 Auto, revolver & derringer REX L, Baikal MP-654K Makarov ...
https://www.youtube.com/user/vitamaniak
cernunos
Příspěvky: 456
Registrován: 05 lis 2008 12:58

Re: Zákaz vzduchovek a ostatního bez zp???

Příspěvek od cernunos » 24 bře 2014 15:54

Laponec: Docela mam nutkání být vulgární ale fakt že se z tebe nějaký kouzlem stal náhle pacifista a že odevzdáš ZP s úsměvem na rtech je tvé rozhodnutí a tvoje věc ale jako cpát to tu milovníkům zbraní takhle vehementně do ksichtu mi přijde trapný.A už vůbec mi přijde zcestný uznávat model Anglie,kde nemužeš skoro vlastnit ani nůž delší než pár cm,o jiných prostředcích-zbraních ani radši nemluvě.Já takto dopadnout rozhodně nechci a pakliže se tento model díky lidem-EUkomisařům jako je p.pí.a Malstromová a jí podobným,u nás bude aplikovat,pak to považuju jako zásah do svobody jednotlivce a nedemokratické uzurpování.Nehldě na to,že to nemá žádný význam tohle odzbrojování a lze to pochopit i pouhým selským rozumem.Kriminalitě se tím nezabrání,ba naopak podle mnoha zkušeností a výsledků v jiných takto postižených zemí,bude narůstat,protože logicky zločincům narostě ještě větší hřebínek a budou se velice bobře vědomi bezbrannosti občanů.O tom není třeba dál spekulovat!!!Jediným výsledkem bude,že mnoho doposud slušných občanů bude nuceno(převáží pud sebezáchovy a zdravého rozumu nad nebetyčně debilními restrikcemi a pošahanými zákony,kdy lidé prostě nadále budou chtít chránit sebe a své blízké) přejít do ilegality,co se držení zbraní týče.Nebudu se tajit tím,že já osobně bych státu odevzdal leda hovno.Ikdyž ZP nemám a ostré zbraně nevlastním tak si budu pořizovat perkusní pistoli a věř mi,že té se zbavovat chtít určitě nebudu,natož nožů nebo vzduchovek aj.Zvrácené mi na celé věci přijde,jak EU spolu s Amerikou plakají nad vystupováním Ruska ohledně Krymu a pak nás tady titíž lidé(EU vrchnost) bude omezovat v základních právech a svobodách ujetými a neopodstatněnými zákony!!!Je mi na blití.
A řeči o tom(jak vyzývavě upozornuješ),že jsme všichni tady včetně vzduchovkářů sledováni jsou už na mě trochu moc paranoidní.Myslíš,že tohle je zajímá?Podle mě seš vedle jak ta jedle!Jestli se nějaká podobná připíčená reforma ve zbranové legislativě na nás valí tak si rychle naškudlim alespon na dva tři perkusáky,pár mačet a ještě třeba kuš a pak můžou chtít abych něco odevzdal :lol:
Uživatelský avatar
RZ CZ
Příspěvky: 1197
Registrován: 11 dub 2010 01:36
Bydliště: okr.NJ

Re: Zákaz vzduchovek a ostatního bez zp???

Příspěvek od RZ CZ » 24 bře 2014 16:46

A můžeme klidně zrušit toto fórum,protože pak budeme moci psát jen o tom kolik kdo nastřílel rozptyl versatilkou s rýží.
Uživatelský avatar
jama
Příspěvky: 1259
Registrován: 03 pro 2012 15:20
Bydliště: Pha 16

Re: Zákaz vzduchovek a ostatního bez zp???

Příspěvek od jama » 24 bře 2014 17:04

Když jsem si přečetl tu zprávu z prvního příspěvku, myslím, že je to především hysterie. Reálně si totiž "kapři nevypustí vlastní rybník" Mnoho z těch lidí, kteří by pro to hlasovali, jsou jistě sami vlastníci zbraní...
z ho.na bič neupleteš
Uživatelský avatar
Laponec
Příspěvky: 254
Registrován: 16 pro 2013 20:26

Re: Zákaz vzduchovek a ostatního bez zp???

Příspěvek od Laponec » 24 bře 2014 17:11

Tak počkat : my jsme versatilkou flusali kulicky uhnacane z modelíny. V delších imperialistickych vlasech byla modelína problem proto byl nas bolsevicko-tupohlavy reditel k nekterym strelcum dost shovívavý.

Jsem vlastníkem zbrani ale rybnik bych vypustil.
Zbrane jsou jenom veci materialni hodnoty, takže o nicem.
Naposledy upravil(a) Laponec dne 24 bře 2014 19:24, celkem upraveno 1 x.
Anschutz 1907/pažba1918 + NSD 10-50x60 Nato
Suhl 150/061 / custom BR pažba + Sightron SII 36x44 BR
Walther LG300 Dominátor + Sightron SIII 10x42
Nečlen a tedy nesponzor fi. CAFTA.
Odpovědět