WQCR & LOV21 alias Pripad pro Dr. Chocholouska

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Návštěvník

WQCR & LOV21 alias Pripad pro Dr. Chocholouska

Příspěvek od Návštěvník » 24 kvě 2006 19:30

A myslíte, že do Podp. pouzdra rev. 6" JRZ by se LOV21 vešla? A nebo do něčeho jiného? Prosím o odpověď - velice důležité


Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník » 25 kvě 2006 14:21

opravdu velice důležité. Je to 6'', tudíž by se tam lovka mohla vlézt, ale potřebuji to vědět i on někoho jiného. Alespoň teoreticky
Viper

Příspěvek od Viper » 25 kvě 2006 14:50

Ten LOV21, nevím. Velice teoreticky bych řekl, že možné je vše. Nejlepší asi bude zeptat se výrobce, nebo to prostě někde v obchodě vyzkoušet.
Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy » 25 kvě 2006 15:33

Ja tedy nevim... ale na co chce nekdo tahat LOV21 v podpazebnim pouzdru? Kovboj? Na sebeobranu pred potkanama? :lol:

Doma si to wqcr muze nosit klidne za trenyrkama :lol:
Ale POZOR... nekdy to samovolne vystreli :mrgreen:
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník » 25 kvě 2006 17:40

Andy píše:Ja tedy nevim... ale na co chce nekdo tahat LOV21 v podpazebnim pouzdru? Kovboj? Na sebeobranu pred potkanama? :lol:

Doma si to wqcr muze nosit klidne za trenyrkama :lol:
Ale POZOR... nekdy to samovolne vystreli :mrgreen:
Nechci být neslušný, ale zdá se ti Andy, že když tě někdo trefí 6krát do hlavy 8J zbraní a s nábojema Gamo TS-10, že se jen podrbeš, a střelci řekneš, že děkuješ za pošimrání? Já bych právě řekl, že onen zloděj nebo či co už by vůbec jaksi neměl jak se s tebou bavit. Jinak, volal jsem do sídla Dasty a tam mi řekli, že podobně řešili podobný problém. A doporučili mi 8"
Viper

Příspěvek od Viper » 25 kvě 2006 19:33

Tady se připojím k Andymu. Taky jsem se chtěl v minulém příspěvku zeptat, na co to chceš. Samozřejmě 6 zásahů do hlavy bolí, ale tobě to může být jedno, když protivník bude mít .45-tku. On si bude drbat bouli a tobě budou sbírat hlavu do krabičky od sirek. Radím dobře, pokud nemáš ostrou, tak ji ani neukazuj.
Uživatelský avatar
jozsp111
Příspěvky: 390
Registrován: 08 zář 2005 14:50

Příspěvek od jozsp111 » 25 kvě 2006 21:39

WQCR - koľko máš rokov 10, 12, alebo už máš aj občianku ...
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
joot

A safra :))

Příspěvek od joot » 26 kvě 2006 08:14

Tak to se přiznám, že tohle jsem nečekal ani v největších fantaziích :))) Pořád doufám, že si dělá prču.
Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy » 26 kvě 2006 08:44

Nonic... az nekdo potkate klucinu s vyboulenym kabatkem tak bacha ... muze to byt wqcr s LOV21 :mrgreen:

Ja jen abysme si to pak neprecetli v novinach. Napr.:

"Dvanactilety hoch tezce zranil spoluzaka vzduchovou pistoli, kterou nosil do skoly v podpazebnim pouzdru. Svoje chovani okopiroval od uzivatelu internetoveho fora gunshop.cz, kde se schazeji majitele palnych zbrani"


To by byl gol :-D
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník » 26 kvě 2006 20:51

Takže :

1.) Proč bych na někoho střílel??????? To nemá logiku.
2.) Myslíte si snad, že mu LOV21 udělá jen pár boulí? Schválně se střelte a výsledek napište sem.
3.) Stačí použít vhodné střelivo, upravit si zbraň a můžou jeho kousky hlavy sbírat z chodníku v kalužích krve. Nikde není řečeno, že by se lovka nedala upravit tak, aby celkově z něch toho moc nezbylo. Třeba použít Výbušné náboje.
4.) ČTĚTE POZORNĚ PRAVIDLA: 2. Uživatel se musí držet daného tématu, který vyplývá z názvu threadu. Ostatní komunikace mezi uživateli je povolená jen přes SZ (soukromá zpráva). Pokud tak nebude činit, je vystaven riziku smazání přizpěvku a zablokováni uživatelského jména a IP. Tak bacha na to!!
Uživatelský avatar
jozsp111
Příspěvky: 390
Registrován: 08 zář 2005 14:50

Příspěvek od jozsp111 » 26 kvě 2006 20:55

wqcr píše:Takže :

1.) Proč bych na někoho střílel??????? To nemá logiku.
2.) Myslíte si snad, že mu LOV21 udělá jen pár boulí? Schválně se střelte a výsledek napište sem.
3.) Stačí použít vhodné střelivo, upravit si zbraň a můžou jeho kousky hlavy sbírat z chodníku v kalužích krve. Nikde není řečeno, že by se lovka nedala upravit tak, aby celkově z něch toho moc nezbylo. Třeba použít Výbušné náboje.
4.) ČTĚTE POZORNĚ PRAVIDLA: 2. Uživatel se musí držet daného tématu, který vyplývá z názvu threadu. Ostatní komunikace mezi uživateli je povolená jen přes SZ (soukromá zpráva). Pokud tak nebude činit, je vystaven riziku smazání přizpěvku a zablokováni uživatelského jména a IP. Tak bacha na to!!
:lol: :lol: :lol:
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník » 26 kvě 2006 20:55

A taky jsem zvědav, co by z něho zbylo při použití mé brokovnice. Potom by se ta jeho .45 mohla jít vycpat. Používám .18 Gauge a při výkonu co má ta moje brokovnice, odhaduju, že by z něho asi moc nezbylo. Můj vlastní náboj 2,04 X 12 by mu taky pravděpodobně prostřelil lebku. Ve výsledku by z něho zkrátka opravdu moc nezbylo

Když se bráním, tak pořádně. Tu brokovnici bych si v dané situaci asi mohl strčit za klobouk, ale ta dvanulačtyřka by mě nezklamala.
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník » 26 kvě 2006 21:10

Viper píše:Tady se připojím k Andymu. Taky jsem se chtěl v minulém příspěvku zeptat, na co to chceš. Samozřejmě 6 zásahů do hlavy bolí, ale tobě to může být jedno, když protivník bude mít .45-tku. On si bude drbat bouli a tobě budou sbírat hlavu do krabičky od sirek. Radím dobře, pokud nemáš ostrou, tak ji ani neukazuj.
Lepší než nenosit nic. Pořád lepší lovka než takovej nůž.
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník » 26 kvě 2006 21:36

Hm, příště se raději budu ptát odborníků. Takovédle šlajfování si nenechám líbit. To dokazuje, že nemáte ani páru o mojí "Adéle" a nebo jen zneužíváte svoje pravomoce a nebo jste klasičtí magoři, kterých jakoby tady na fóru nebylo dost. Hanba vám. :evil: . Pro všechny rozumné uživatele: toto téma jsem nezaložil já, nýbrž nadržený Andy který neví ani prd o mojí lovce a předem se mi vysmívá za to, co vůbec není pravda. Snažil jsem se s ním vyjít po dobrém, ale někteří lidé prostě zůstanou takoví. A nikdo s tím nic neudělá. Za toto nejspíš dostanu ban, ale tohle není nic víc než říkání svého názoru. Až to budeš mazat Andy, zkus si připomenout, jak bys vypadal na mém místě ty???? Ještě jednou HANBA VÁM :evil: :evil: . Na tomto je aspoň vidět jak "dodržujete" pravidlo 2. a jak "umíte poradit" :twisted: :twisted: :twisted:
Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy » 26 kvě 2006 21:54

BAN samozrejme nedostanes. Neni duvod.
Navic bysme prisli o kuriozitu.
:lol:

Pravidla nikdo neporusuje. Thread jsem rozdelil a zaradil tam kam patri.
Odpovědět