Walther P 99 AS X P99 Compact AS, mate nekdo zkusenosti ?

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Anorektik
Příspěvky: 91
Registrován: 03 bře 2006 21:42
Bydliště: Vedle sousedů

Walther P 99 AS X P99 Compact AS, máte někdo zkušenosti ?

Příspěvek od Anorektik » 19 bře 2006 19:05

Nedávno jsem byl na střelnici, kde byla akce od Waltherů. Zastřílel jsem si jak z Compactu, tak i ze standartní P 99 AS. Obojí v 9 * 19 Luger. Z compactu jsem lépe trefoval, ale rukojeť byla větší. Byl tam dost markantní rozdíl v držení, bohužel na možnost výměny hřbetu v rukojeti jsem si vzpoměl až doma. Střílel jsem téměř výhradně subsoniky. Máte někdo zkušenost jak s nošením Standardu i Compactu ? Myslíte si, že je vhodné kvůli rozdílu 12mm/25mm/0 a v hmotnosti 75 g obětovat 6 nábojů ? Nejsem zrovna tlouštík :lol: Díky.


Uživatelský avatar
Chorche
Příspěvky: 96
Registrován: 27 úno 2006 17:17

Příspěvek od Chorche » 20 bře 2006 10:35

Já mam klasickýho P99 a neni to pro mně zbraň na běžný nošení. Mam ho hlavně kvůli střílení na střelnici a nebo občasnýmu nošení do vysloveně nebezpečnejch míst (pak nosim v podpažnim pouzdře). Nosit ho jinak skrytě prakticky nelze. Ten kompakt na tom bude asi hodně podobně. Takže já mam na nošení PPK, který byť je stejně těžký jako P99, tak je o hodně menší a nosit se dá.
Anorektik
Příspěvky: 91
Registrován: 03 bře 2006 21:42
Bydliště: Vedle sousedů

Poděkování

Příspěvek od Anorektik » 27 zář 2006 07:35

Všem ostatním kromě Chorcheho děkuji za příspěvky, zejména pak za blíže neupřesněné názory následující až po koupi zbraně (S474N). Andy prosimte mohl bys to zamknout a za par dni smazat ?
Walther P99C AS, CZ 550, S 631
Odpovědět