Walther LGU

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

pellerm
Příspěvky: 850
Registrován: 26 čer 2013 11:02

Re: Walther LGU

Příspěvek od pellerm » 31 říj 2017 19:21

Měl jsem jednu z prvních tady v republice,cena byla 9900kč a kvalita zpracování byla na úplně jiné úrovni než je vidět na fotkach. Holt prní kusy měli nalákat zákazníky a udělat jim jméno,teď na to kašlou.


supercub66
Příspěvky: 101
Registrován: 06 led 2015 12:06
Bydliště: Nové Zámky SR

Re: Walther LGU

Příspěvek od supercub66 » 25 úno 2018 14:25

Zdravím všetkých priatelov, zvažujem kúpu tejto pružinovky, ale nemám možnosť to nikde chytiť do ruky a omakať.
Rezencie sú rôzne, na videách je vidieť, že je to presná puška.Ale oplatí sa vymeniť AA 400 v kal.5,5 mm za tuto flintu v kal. 4,5 mm? Dosť ma láka nižšia balistická krivka a nezávislosť na tlakovaní flaše vzduchu.
Poraďte prosím čakám nejaké odpovede.
TOZ 35 22 l.r
ZKM 456, 22 lr
Weihrauch HW 80
Diana 340 N tec .177
Ruger American 8301 22 lr
Uživatelský avatar
Hellboy
Příspěvky: 2168
Registrován: 30 říj 2011 11:50
Bydliště: v pekle!

Re: Walther LGU

Příspěvek od Hellboy » 25 úno 2018 15:43

tak hlavně je tu podstatný rozdil pruzina v vetrovka někdo kdo si zvykl na vetrovku zjistí že pruzina je trochu něco fakt jiného ať komfort střelby tak potažmo přesnost .. já pružninu třeba nedal .. tím bych začal zda tě to vůbec osloví a pak bych řešil jakou
od ted prosim osloveni kníže pekel :-)
...kdyz jednou pohar pretece....aneb kdyz nemusim tak nechci
...tak to jsem ja ... https://www.youtube.com/watch?v=CZdiGRlRerw
supercub66
Příspěvky: 101
Registrován: 06 led 2015 12:06
Bydliště: Nové Zámky SR

Re: Walther LGU

Příspěvek od supercub66 » 25 úno 2018 17:02

Na pružinovkách, ktorých som mal tiež niekolko mi vadí, že kopú a tak presnosť je v čudu.
Tato LGU Pro je ťažká, ako býk, predpokladám, že to eliminuje čiastočne kopance a šetrí puškohlad.
Také systém piestu a pružiny je len u tejto značky dopracovaný pre kludnejšiu strelbu.Nechcel by som prísť o presnosť
na ktorú som si zvykol u vetrovky AA.Na 30 metrov s ňou triafam zápalkové hlavičky a to opakovane.
Tak hladám kompromis.
TOZ 35 22 l.r
ZKM 456, 22 lr
Weihrauch HW 80
Diana 340 N tec .177
Ruger American 8301 22 lr
Uživatelský avatar
Hellboy
Příspěvky: 2168
Registrován: 30 říj 2011 11:50
Bydliště: v pekle!

Re: Walther LGU

Příspěvek od Hellboy » 25 úno 2018 17:25

ano přesně to jsem myslel co píšes na začátku .. to mi vadilo velmi ... oka takže víš přesně o čem je řeč ale bojím se že extrémní rozdíl mezi timto takovou hw 97(98) nebo tx 200 nebude .. . no ještě je tu jedna možnost ale jen v 7.5 j .. pruzina co ma zakluz ale těch moc není a je to rarita ..
od ted prosim osloveni kníže pekel :-)
...kdyz jednou pohar pretece....aneb kdyz nemusim tak nechci
...tak to jsem ja ... https://www.youtube.com/watch?v=CZdiGRlRerw
mino74
Příspěvky: 19
Registrován: 13 říj 2019 17:21

Walther LGU Master PRO cal.4,5mm

Příspěvek od mino74 » 01 lis 2019 19:35

Dobrý večer.Mal by som zaujem si kupiť vzduchovku Walther LGU Master PRO cal.4,5mm.máte sňou už niekto skusenosti.Používať ju chcem na lov hlodavcov mox na nejakých 30 m.poprosil by som o skusenosti ako sa sňou striela,a pod...ďakujem.....
Uživatelský avatar
shadowmage
Příspěvky: 104
Registrován: 16 črc 2018 09:35
Bydliště: Praha

Re: Walther LGU Master PRO cal.4,5mm

Příspěvek od shadowmage » 01 lis 2019 23:41

Mám jí, a pár "létajících potkanů" jsem s ní už dostal. Přesnost na 30 metrů je pro daný účel naprosto v pohodě, na 15 a víc metrů je rozdíl oproti u nás běžné Slavii 630 obrovský. A přitom má jen 30 cm dlouhou hlaveň, ta Slavie 53 cm. Jsou tam dvě nevýhody:
1) Je to opravdu těžké nukleární hovado, s puškohledem prakticky 5 kg, takže střelba z ruky chce svaly. Střílím lukem i kuší, tak mi to zase tak nevadí, ale ta váha je znát
2)Pokud potkana na blízko náhodou mineš, asi Tě kousne do zadku, přebít chvilku trvá, jednu pojistku musíš držet když zaklapáváš páku, a druhou před střelbou odjistit, zaklapne automaticky jak u Slavie
Jinak samá pozitiva, tím, že píst je volný, na pušku nepůsobí krut od pružiny, ale to už dneska dosáhneš i plynovou pružinou. Vše je robusně zpracováno, tuším v Holandsku se prodává i v 21 nebo 23 Joulech. A v neposlední radě je krásná, poctivý kus z oceli a dřeva, jak to mám rád. Můj kus má i spoušť kovovou
Optimista ten svou hlavu mučí, ve svém volnu anglicky se učí, pesimista, ten má obzor dosti úzký, ve volnu se tedy učí rusky, realista nechce jenom v demonstracích kvílet, pořídí si zbraň a jde se učit střílet...
Odpovědět