Vzduchovky Lider 2 TG a Lider 44TG

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

risopepi
Příspěvky: 1373
Registrován: 30 srp 2007 06:21
Bydliště: Rimavská Sobota,SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od risopepi » 09 bře 2009 17:54

To FLoTTy
"ja jedneho lidra mam konkretne 44 TG a musim povedat ze za tu cenu je to dobra vzduchovka......stale tu ludia píšu o tom aká je nebezpečna atd. ale dam ruku do ohna ze 60% z nich tu vzduchovku nedrzalo v ruke. "

A mal si už aj vzduchovku okrem lídra ???!Obrázek
Naposledy upravil(a) risopepi dne 09 bře 2009 17:55, celkem upraveno 1 x.


Alpha Whisky Romeo
(Allah's waiting room)

http://www.risopepi.sk/index.php?page=galeria
FLoTTy

Slavia

Příspěvek od FLoTTy » 09 bře 2009 17:55

je to už sice OT ale je to len na tebe prečitaj si tie temy čo ti poslal Kesi to ti pomože sa rozhodnuť
FLoTTy

nechapem

Příspěvek od FLoTTy » 09 bře 2009 18:02

2risopepi nechapem o čo ti ide, on sa pytal na tuto vzduchovku tak som mu o nej napisal, tak ty bud odpiš svoju skusenost s nou alebo nepiš nič NIESI TU NATO ABY SI SUDIL DRUHYCH čo maju a čo nie....radšej nech mu napiše niekto kto ma z nej vystrelených 1500 ran ako niekto kto piše len to čo "čital, počul"
Kosto15

Příspěvek od Kosto15 » 09 bře 2009 18:03

FLoTTy:Uplny súhlas :wink:
Apevia
Příspěvky: 3179
Registrován: 01 říj 2007 21:11
Bydliště: Jižní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Ee

Příspěvek od Apevia » 09 bře 2009 18:14

Tak to teda ne... Risopepiho se musím zastat, on měl v rukách víc vzduchovek, než si vy dva dovedete vůbec představit! Riso ví o čem mluví...
A měl jsi nějakou normální, pořádnou vzduchovku někdy alespoň v tlapách? Hmm?
Cogito ergo armatus sum.
Uživatelský avatar
risopepi
Příspěvky: 1373
Registrován: 30 srp 2007 06:21
Bydliště: Rimavská Sobota,SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od risopepi » 09 bře 2009 18:23

To FLoTTy

Tak, ja akurát že rozprávam zo skúseností, mám aj viac čínskych vzduchoviek, tak viem o čom rozprávam. Chcem iba zabrániť tomu, aby niekto neskúsený (ale pritom veľmi múdry) nahováral niekoho na nákup tých čínskych sračiek, lebo nikto neni taký bohatý, aby vrážal peniažky do takej vzduchovky, ktorú o pol roka, alebo aj skôr môže zahodiť. O tom už ani nerozprávam, že kvôli tým nepodarkom, čo sú väčšinou dovezené na čierno, skrachujú firmy ktoré majú viacročnú tradíciu vo výrobe vzduchoviek a vyrábajú kvalitu. Ale keď to niekomu nevadí...
Naposledy upravil(a) risopepi dne 09 bře 2009 18:24, celkem upraveno 1 x.
Alpha Whisky Romeo
(Allah's waiting room)

http://www.risopepi.sk/index.php?page=galeria
FLoTTy

aha

Příspěvek od FLoTTy » 09 bře 2009 18:23

Akože tu človek odpiše na otazku a hned si začnu z neho robiť srandu , ak ste si nevšimli v mojom prispevku ja netvrdim ze je to super vzduchovka a skuste si este raz prečitat moju poslednu vetu tam NEKUPIL BY SOM SI JU ZNOVA A NIKOMU TO NEDOPURUCUJEM.....tak o co vam ide ? Ako ste vy 2 svojim prispevkom pomohli tejto teme ? Nie aby ste oponovali niakym clankom o tejto vzduchovke v momente sa pustite do niekoho kto napisal 2 kladne vety o nej.
Ano mal som aj ine vzduchovky v ruke ? 631,630,Gamo, Umarex 850 ( ked vsetko dalej pojde tak z nej cez leto budem strielat uz ako z vlastnej).
FLoTTy

risopepi

Příspěvek od FLoTTy » 09 bře 2009 18:25

2risopepi uvedom sa čo pišeš najdi mi hned teraz jednu vetu v ktorej ho nahovaram aby si ju kupil ty si si ten moj clanok ani nedocita....:(
Uživatelský avatar
Alexxxus
Odborník na vzduchovky
Příspěvky: 10824
Registrován: 29 črc 2006 20:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alexxxus » 09 bře 2009 18:32

2 Apevia 2 Rios .... kluci ja už doporučuju Lidera všem co ho chtěj ja už to vzdal. Posledni soukromej mejl zněl .....

Přepisuju z mejlu

Ahoj našel sjem na webu GF že máš zkušenosti s tuningem proto tě žádám o pomoc.

Jsem majitel vzduchovky BT 33 made in Germany na vzduchovce je Germany tak to asi bude made in Germany že joo.
Vzduchovka se mně zdá slabá vytřílel jsem asi 150 diabolek na na 30 metrů střílím víčka od petflašky každou ranou.
Při testu průraznosti jsem se zastavil na 158 stránce zlatých stránek nevíš jaká je to energie ??
Ja chi víc alespon těch 25 joulů abych ty stránky prostřelil turchdurch.
Jo a prosím můžeš mně poradit s tlumičem ???

Je asi jasné že etnto mejl skončil v koši a jeho adesilatel je blokovaný jako spammer.
Ted už fakt když někdo chce Lidera tak at si ho koupí. Na něj nějakou dobrou optiku třeba 2x20 ta je za cca 180 korun , pak diabolky které jsou zlacené 24karatovým zlatem ( přidají 25% výkonu ) a hlavně je nabíjet obráceně to ještě zvetší výkon.
A vážně se nikomu nesměju.



JEN MNĚ OBČAS NAPADNE JESTLI SEM NA FORUM NECPOU PŘÍSPĚVKY PRODEJCI BÁJEČNÝCH SUPERSILNÝCH VZDUCHOVEK Z AUKRA NEBO JEHO POLSKÉ OBDOBY. oN UŽ BOOM TĚHLE VZDUCHOVEK EJ V POLSKU ZA ZENITEM.
Daystate Griffin - special edition 007/150 .177 + Deon March 1-10x24
AirArms ProSport .177 + Sightron SIII 10 x 42 MMD
Anschutz HP 9015 + Deon March
Mojí češtinu prosím omluvte.

http://www.alexxxus.cz recenze vzduchovek optik a doplňků
Apevia
Příspěvky: 3179
Registrován: 01 říj 2007 21:11
Bydliště: Jižní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Ano

Příspěvek od Apevia » 09 bře 2009 18:55

2Alexxxus: Asi máš pravdu, lepší nechat bejt nebo říct ať si to koupí... No jo no, hold s tímto nic nenaděláme :(
Cogito ergo armatus sum.
Uživatelský avatar
Alexxxus
Odborník na vzduchovky
Příspěvky: 10824
Registrován: 29 črc 2006 20:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alexxxus » 09 bře 2009 19:09

Ne opravdu to nemá cenu řešit u člověka který chce vzduchovku na "jen tak střílení" a který zaroven napíše že přečetl celé GF ( mimojiné ani já jsme jej nepřečtl celé ) toho člověka nemá cenu o ničem přesvědčovat pn prostě chce Lidera a tím to hasne.
Daystate Griffin - special edition 007/150 .177 + Deon March 1-10x24
AirArms ProSport .177 + Sightron SIII 10 x 42 MMD
Anschutz HP 9015 + Deon March
Mojí češtinu prosím omluvte.

http://www.alexxxus.cz recenze vzduchovek optik a doplňků
Uživatelský avatar
risopepi
Příspěvky: 1373
Registrován: 30 srp 2007 06:21
Bydliště: Rimavská Sobota,SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od risopepi » 09 bře 2009 19:21

Ja tu nemám na fóre proti nikomu nič, aj som si povedal, že už ani neceknem, ale je to provokácia, keď niekto napíše, že je to "celkom priemerná vzduchovka"! Tak nech má s nej radosť !
NO COMMENT !
Alpha Whisky Romeo
(Allah's waiting room)

http://www.risopepi.sk/index.php?page=galeria
Uživatelský avatar
drát
Příspěvky: 1669
Registrován: 28 zář 2008 20:35
Bydliště: Dudákov

Příspěvek od drát » 09 bře 2009 19:35

2FLoTTy: Co ve SR nebylo http://www.airguns.pl/porady-sprzet-obcinaczka-palcow :twisted:
Lidstvo chce být klamáno a číňaňi ho utáhnou na vařený nudli s nápisem made in :twisted: Germany
CZ200 .177 , SPA M16 .25 , Hatsan Invader auto .25
DU-10 Condor, HDR 50 , Chiappa SAA , rev.Rex L 4", Alfa 441,Slavia 631
Walther Sportmodell,H.S.model 21F, Buck Trail Flint 48
prak s gumou č.6
FLoTTy

aaaa

Příspěvek od FLoTTy » 09 bře 2009 20:07

:shock: :shock: :shock:
FLoTTy

Příspěvek od FLoTTy » 09 bře 2009 20:12

tak toto ma zabilo uplne :oops:
Odpovědět