Vzduchovková střelba na extrémní vzdálenost ( 200+ )

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: GunShop.cz, Moderátoři

koi41

Re: Vzduchovková střelba na extrémní vzdálenost ( 200+ )

Příspěvek od koi41 » 27 lis 2019 01:11

Velice pozorně jsem si přečetl vše napsané. Jó, jsou tady někteří z nás fakt dobrý, co se znalostí týká. Ale jedno je praxe a druhé teorie. Myslím, že zde je vlastníkem zbraně do 16J asi tak 80% střelců. Osobně vlastním STEYRA, který je regulovatelný 16 - 28J. Držme se povolených 16J. Ať teorie říká co chce, v praxi se těmito zbraněmi nechá střílet tak do 150m. Tak, aby se nemuselo říkat "hele, náhoda" Kontrolovaná střelba je tak těch 100m, na 150m snad něco, nad 150m považuji dobrý zásah do kolečka průměru 10cm. V jiném vlákně zde řeším "plac pro střelbu vzduchovkou". Nechci použít obecný termín střelnice, je to silně zavádějící. Řeším vzdálenost střelby. Vešel bych se +- do 200 m. Ale nepůjdu dále než těch 150 m. Pokud by se nejednalo o nějakou halu, kde jsou 100% podmínky, tak tam snad i na delší vzdálenost. Nemám vyzkoušeno. Ve venkovních podmínkách platí myslím to, co jsem napsal. Pokud mi zde někdo bude tvrdit, že 150 m je psina a trefí tenisový míček jako malinu, rád ho pozvu na mojí právě budovanou střelnici. Podmínka je: 16J, střelivo libovolné. No, a aby byla sranda, dáme si to třeba o flašku něčeho dobrého na vypálení červa.

Odpovědět