Vzduchovka Hatsan-nic lepsiho neexistuje

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Myšilov

Vzduchovka Hatsan-nic lepsiho neexistuje

Příspěvek od Myšilov » 15 lis 2005 11:13

Před měsicem jsem si koupil vzduchovku Hatsan model 40 za bezmala 1800Kč a musim se priznat ze z niceho lepsiho jsem nestrilel!!!Pred tim jsem mel Gamo 440 a nic moc.Na svuj novy Hatsan jsem pripevnil puskohled 4-12x50E.Na 25m sem trefil myš do oka.Na 50metru jsem schopen se svym Hatsanen trefit vicko od piva.Vrele doporucuji tuhle vzduchovku za tu cenu nema u nas konkurenci a myslim si ze se da srovnavat s CZ200S.


Střelec

Příspěvek od Střelec » 15 lis 2005 11:41

no s tim souhlasim ten Hatsan je fakt hustej mam ho a jsem s nim nadmiru spokojenej.Na 30metru nastrilim 92bodu.Jak ta mys dopadla?
Uživatelský avatar
Sidewinder
Příspěvky: 1463
Registrován: 31 srp 2004 20:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sidewinder » 15 lis 2005 12:14

Informace o trefovani vicka od piva na 50m zni opravdu zajimave. Podarilo se to i vicekrat nez jednou?

Rad bych si vzduchovku hatsan vyzkousel, bohuzel jsem ji mel zatim v ruce jen na prodejne a zdala se mi velmi nekvalitne zpracovana. Byla to mod.90 v pazbe CAMO. Zvlaste odpudive na mne pusobil fakt, ze mimo telo a hlaven je snad vse z umele hmoty.

Muzete nekdo z majitelu poslat nejaky nastrelny terc s popisem (vzdalenost, strelivo, miridla)?

Predem diky
Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy » 15 lis 2005 14:31

Pozor vsichni! "Strelec" a "Mysilov" je ten samej frajer(ka). Zrejme chce vyprovokovat nejakou debatu o "super sniperskych vzduchovkach Hatsan" :lol: Kolega moderator si toho asi nevsiml... a jeste mu napsal o terc :D

Doporucuji takovym prizpevkum moc neverit, tedy ti co chteji presnou vzduchovku, necht na Hatsan zase zapomenou. Nerikam, ze je uplne nanic, ale zadnej zazrak to nebude! Principielne ani nemuze byt.
Ostrostrelec

Příspěvek od Ostrostrelec » 15 lis 2005 19:34

Ja vlastnim taky Hatsan a nemuzu si stezovat.Zitra sem muzu ukazat nastrely na 50m,25m,30m.A mam s ni vyborny zkusenosti jenom plastova pazba se mi nelibi tak kdyby nikdo mel nejakou starou drevenou pazbu tak bych ji odkoupil.Priznivce Hatsanu
Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy » 15 lis 2005 19:52

Ostrostrelec píše:Ja vlastnim taky Hatsan a nemuzu si stezovat.Zitra sem muzu ukazat nastrely na 50m,25m,30m.A mam s ni vyborny zkusenosti jenom plastova pazba se mi nelibi tak kdyby nikdo mel nejakou starou drevenou pazbu tak bych ji odkoupil.Priznivce Hatsanu
Zase ten samej clovek... vo co ti de? Ty hatsane? :-D
tomík

Příspěvek od tomík » 15 lis 2005 20:08

andy andy..ty mas na ty stejny lidi nejakej cuch ne?já mam zkusenost jenom s cinskou vzduchovkou a pak gamo hunter 880..gamo-to je vec-je to zazracna pusku-kouknete co se mi stalo-lezim jako sniper-puskohled,maskace..mirim precizne do desitky na terci,strelim..a neco vykviklo asi metr vedle v hromade kompostu-ja sem trefil mysi hnizdo..nevim jestli to byla laserem navadena diabola nebo co ale dve holatka mysi byli mrtvy :cry:
s cinskou vzduchovkou to bylo jiny..ta tam ani nedostrelila..leda ze sem strilel balistiku jako minomet..
ale k veci-moc rad bych se podival na nastrely hatsanu!!!
compman

...

Příspěvek od compman » 15 lis 2005 20:24

až mi přijde montáž od firmy Kozap, tak ji namontuju, nastřelím a zřejmě nafotím výsledky s Hatsankou 105camo a s 55s (ty jediný tu mám po ruce) :wink: Ale kdo ví...než to pošta doručí...... :arrow:
Petronius

Příspěvek od Petronius » 15 lis 2005 20:26

No s Hatsanem nemam zadny zkusenosti ale co jsem slysel tak nic moc.Lepsi jsou ty cinsky vzduchovky a Gamo.Mam Gamo 440a nemuzu si stezovat zamerim a trefim temer vse.Jednou jsem trefil srsana za letu na dobrejch 15metru no jo ale jenom jednou.Proste gamo je Gamo nic lepsiho neni a ten Hatsan bych chtel vyzkouset
Kocik

Příspěvek od Kocik » 15 lis 2005 21:26

Ne andy je moderátor, tak vidí ip
Lada
Příspěvky: 295
Registrován: 06 říj 2005 13:10
Bydliště: Near Brno

Příspěvek od Lada » 15 lis 2005 22:24

Kocik píše:Ne andy je moderátor, tak vidí ip
ip vidí i moderátor?, jsem měl za to že to by měl vidět pouze administrátor, ale je fakt že je to jeho věc jaké pravomoce moderátorům udělí.
Uživatelský avatar
Sidewinder
Příspěvky: 1463
Registrován: 31 srp 2004 20:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sidewinder » 15 lis 2005 22:51

Kocik píše:Ne andy je moderátor, tak vidí ip
Ano je to tak, moderator vidi IP .. diky tomu je videt zajimavy ukaz .. pan "Ostrostrelec" a pan "Petronius" jsou jedna tataz IP adresa .. a pritom tvrdi jeden ze Hatsany nezna a neni na GAMO .. druhy zase jak je skvely Hatsan ..

Doufam ze kazdy si udela obrazek sam .. muj nazor je, ze onen pisatel stoji za prd stejne jako vzduchovky gamo a hatsan .. a mimochodem ty cinske vzduchovky nebudou o moc lepsi! :wink:
Tyrichter

Příspěvek od Tyrichter » 15 lis 2005 23:01

Mám takový neodbytný dojem, že tuto debatu se zásahem myši do oka vyvolal tentýž pubertální výrostek jako před nějakou dobou na airsofthouse. Kvalita příspěvků tomu dokonale napovídá. Škoda, že s IP adresou nelze zjistit i věk, hodně by mě to zajímalo.
Lada
Příspěvky: 295
Registrován: 06 říj 2005 13:10
Bydliště: Near Brno

Příspěvek od Lada » 16 lis 2005 00:44

koukám že někteří pisatelé mají asi rozpolcenou osobnost :lol: nebo spíš :cry:

Ale když někdo bude psát třeba z internet. kavárny tak ip bude furt stejná ať už tam bude sedět kdokoli, ne?
Uživatelský avatar
Sidewinder
Příspěvky: 1463
Registrován: 31 srp 2004 20:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sidewinder » 16 lis 2005 08:09

Lada píše:Ale když někdo bude psát třeba z internet. kavárny tak ip bude furt stejná ať už tam bude sedět kdokoli, ne?
To ano, ale pravdepodobnost, ze se to stane, je mala .. a ze se to stane v jednom tematu v jeden den dvakrat za sebou, jako zde (Myšilov=Střelec a Ostrostrelec=Petronius), tim to nebude .. spis jde o jednoho a toho sameho troubu.

Rozumneho cloveka ani 100 takovych prizpevku nepresvedci, aby koupil takovy smejd. :wink:
Odpovědět