Vzduchovka Gamo Shadow Matic

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Sidewinder
Příspěvky: 1463
Registrován: 31 srp 2004 20:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sidewinder » 06 led 2006 17:17

Jsem rad ze premyslis.. takze:

ad1) Mas pavdu - clovek se musi obcas pri strelbe kouknout na manometr - myslim ale, ze tato nevyhoda je prevazena vyhodami, ktere naplnena flinta prinasi .. natahovani zcela jemnym a kratkym zatazenim za packu nabijece plus ve spojeni s nabijecim zarizenim - 10ran v zasobniku a strelba jako s opakovackou.

Z 10l lahve naplnis cca 50x (jedno naplneni ubere v bombe cca tlak 1atm) .. a posledni plneni je na 150atm (od puvodnich 200) .. takze pokud Ti staci plnit jen na 150, muzes plnit vesele dal ..

Nova lahev je nesmysl .. tlakova zkouska tam take byt musi 1x za 5let a navic je o hodne drazsi .. potapec si musi koupit novou, protoze brat si na potapeni starou bombu z 80. let je o zivot .. ale pro plneni vzduchovky to bohate staci a tak se da vyuzit toho, ze jich je po ruznych bazarech a vojenskych vyprodejich plno.

ad2) jak slouho trva TZK netusim, zatim jsem ji nedelal, ale tipuji to na tyden, cena dle mych informaci cca 500,-

K tomu dojiti tlaku v bombe .. to mi prijde pravdepodobnejsi, ze se po... pistovka prave kdyz chces zrovna strilet .. u tlakoveho zasobniku presne vidis kdy ti dojde (manometr) a u bomby to vis take, protoze pri plneni zjistis, jaky tam je tlak .. (plnit na min jak 120atm je hloupe, protoze to staci jen na malo vystrelu, takze tlak v bombe vlastne nedojde nikdy - vzdy kdyz tam bude pod 140atm .. zajedes naplnit)

Ja strilim opravdu hodne .. kdyz pocasi dovoli tak treba kazdy den .. a k potapecum stejne nejezdim casteji nez dvakrat do roka.

ad3) vim dobre, ze to zasobniku neprospiva, ta reklamace mne o tom presvedcila, a proto jsem to take psal na sve stranky .. ale moje lenost je holt silnejsi :) .. takze mozna, ze zase nekdy budu muset reklamovat .. pak se ta delsi zaruka hodi.. (i kdyz jen o rok)

Osobne to neberu, naopak jsem rad, ze se nekdo zajima a ma vecne dotazy .. zadne nesmysly a vymysly .. jen tak dal!


troj
Příspěvky: 533
Registrován: 24 lis 2005 11:17

Příspěvek od troj » 01 úno 2006 20:23

ahoj! chtel jsem ti napsat maila ale muj dotaz bude zajimat asi vic lidi!da se u nas sehnat ten prebijeci mechanismus na vetrovku?na polskych strankach jsem videl za cca 700 ten rotacni co se musi tlacitkem posunout..myslim ze by mi docela stacil (nez vyhodit 2500 za ten automat)
strilim i ted v zime a v rukavicich nabijet fakt nejde :(
Uživatelský avatar
Sidewinder
Příspěvky: 1463
Registrován: 31 srp 2004 20:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sidewinder » 01 úno 2006 20:31

Zdar, nevim o tom, ze by se to u nas sehnat dalo .. maximalne ten posuvny nabijec od CZUB. V polsku by to asi slo, ale rotacni je moc drahy ..
troj
Příspěvky: 533
Registrován: 24 lis 2005 11:17

Příspěvek od troj » 02 úno 2006 14:45

tak to je bida:(
asi mi opet nezbyde nic jineho nez zapojit sve kutilske sklony a vyrobit si to sam..uz to mam vymysleny tak jenom hodit na papir a nechat vyrobit..konec zkouskovyho se blizi a pak hura na vetrovku :))
Uživatelský avatar
Sidewinder
Příspěvky: 1463
Registrován: 31 srp 2004 20:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sidewinder » 02 úno 2006 14:56

http://www.militaria.pl/cocoon/product. ... s=category

Objednat si to muze asi kdokoli, ale jestli dobre pocitam, bude to cca za 3500,- .. coz je sakra dost na takovou hracku :)
mildann3
Příspěvky: 26
Registrován: 18 úno 2006 19:16

TO:troj

Příspěvek od mildann3 » 20 bře 2006 08:34

Zdravím ,už delší dobu se zaměřuji na větrovky a zaujal mě příspěvek TO:troj na vlastní výrobu nabíjeciho zařízení pro CZ200s Zaslal: čt únor 02, 2006 2:45 pm Předmět:

--------------------------------------------------------------------------------

tak to je bida:(
asi mi opet nezbyde nic jineho nez zapojit sve kutilske sklony a vyrobit si to sam..uz to mam vymysleny tak jenom hodit na papir a nechat vyrobit..konec zkouskovyho se blizi a pak hura na vetrovku )

Ptám se jak to dopadlo je nějaký funkční systém na světě??
:wink: dík
golfkiller
Příspěvky: 2737
Registrován: 05 bře 2006 18:31
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od golfkiller » 20 bře 2006 16:45

jestli kluci seženete potápěčskou láhev za 2000,- včetně ventilu tak bych to chtěl vidět,páč láhev za 2000,- musela zažít ještě krále Klacka :wink:
Odpovědět