Vzduchovka B4

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Kubajzz
Příspěvky: 8891
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 07 led 2007 19:04

OK, já to nikomu nerozmlouvám, kupujte si co chcete. Já prostě rozdíl mezi čínou a Slávií vidím na první pohled, nemůžu za to. O B4 je celý tenhle thread, napsal jsem jen co jsem zjistil, když jsem se z toho pokoušel střílet, když jsem ji rozebral a když jsem ji předělával.
Klidně to děckám nebo sobě kupte, ale bacha na prsty.
A potom tady aspoň pošlete nějaké terče do online soutěže.


http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Slim Jim
Odborník na zbraně
Příspěvky: 717
Registrován: 07 lis 2005 14:39
Bydliště: Praha

Příspěvek od Slim Jim » 07 led 2007 19:18

Kubajzz píše:...A potom tady aspoň pošlete nějaké terče do online soutěže...
...až řeknete sbohem svým prstům :lol: .
Žádná zbraň není přesnější, než jí dovolí střelec.
Pejrak
Příspěvky: 71
Registrován: 05 led 2007 11:11

Příspěvek od Pejrak » 07 led 2007 20:35

Kubajzz píše:Jo, bylo to tam. :lol:
Svět je malý, tos byl ty? :wink:
Koupils ji nakonec? Já jsem potom odešel až do konce jsem tam nebyl, tak by mě zajímalo jak to nakonec dopadlo. :wink:
Tak to jsem nebyl já, ale tá prodavačka to říká každému. Kupoval jsem tam predloni margolinu a doslova mi ji vnutila a od té doby jsem tam nebyl.
Slim Jim
Odborník na zbraně
Příspěvky: 717
Registrován: 07 lis 2005 14:39
Bydliště: Praha

Příspěvek od Slim Jim » 07 led 2007 20:37

Nediv se, je to její práce. Za to, že řekne pravdu, jí nikdo nedá ani floka :? .
Žádná zbraň není přesnější, než jí dovolí střelec.
3022

Příspěvek od 3022 » 07 led 2007 20:55

Slim Jim píše:Nediv se, je to její práce. Za to, že řekne pravdu, jí nikdo nedá ani floka :? .
No, zase... osobne znam peknych par prodejcu co cloveku bez problemu nakup vymluvi nebo i poradi konkurenci. Co ja vim, tak lidi se k nim vetsinou vraceji protoze vidi, ferovy jednani. A naopak, kdyz je moznost si vybirat, tak takovy "vyhodny nakupy" pak ja tedy udelam jenom jednou - muzu sice u nich ve svy hlouposti koupit kver treba za 7 tacu, ale tech dalsich nekolik desitek let co mi snad jeste zbyva a co se jeste strelbou alespon trosku zabyvat hodlam me tam uz neuvidi.
Uživatelský avatar
Nakadah
Příspěvky: 281
Registrován: 26 pro 2006 22:12
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nakadah » 07 led 2007 22:13

Slim Jim píše:
Kubajzz píše:...A potom tady aspoň pošlete nějaké terče do online soutěže...
...až řeknete sbohem svým prstům :lol: .
S B4 kou sem malem rekl sbohem svemu palci, jak me po nem napinaci paka slehla :( Nak
CZ 634 .177
Komentáře, rady a postřehy autora, uveřejněné v diskuzích jsou vyjádřením jeho subjektivních názorů a autor při jejich uplatnění třetí osobou nenese žádnou právní ani odbornou odpovědnost.
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8891
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 07 led 2007 22:35

No tak to buď rád, žes tam zrovna v ten okamžik nestrkal diabolku.
Ale zato jsi nás moh pobavit další sadou fotek. :wink:
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
3022

Příspěvek od 3022 » 08 led 2007 04:34

Hmm... ja nechci nikomu kecat do toho co si ma nebo nema kupovat, nebo mluvit o necem co sem este ani poradne nevidel, ale prijde mi krapet divny ze by ta flinta byla az tak spatna jak se tu vyklada - co vim delaj to ty cinani porad stejne - je to preci jako obvykle nejaka do mrte opajcovana Diana nebo Crosman.
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8891
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 08 led 2007 14:51

Koukni se na předešlou stránku, já jsem to měl rozebrané do posledního šroubku, takže vím o čem mluvím.
Mně je jedno kdo to vyrábí, já nemám žádný zájem poškozovat čínskou ekonomiku nebo něco takového, sám jsem se jich tu kdysi zastával. Vím, že jsou schopní vyrobit i poměrně kvalitní věci, ale ty levné vzduchovky Bx k nim prostě nepatří. Není kopie jako kopie.

Ale nikoho nenutím, aby mi věřil, klidně si tu vzduchovku kup.
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
3022

Příspěvek od 3022 » 08 led 2007 17:39

Hmm... mozna bych pokud jde o cinske zbrane obecne volil spis ty jednodussi typy. B1 nebo QB78. Kdyz se snazi setrit na moc hejblatkach, asi to tu a tam nemusi dopadat dobre.
Uživatelský avatar
PB
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1622
Registrován: 26 lis 2005 15:36
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od PB » 14 led 2007 21:56

cinani jsou kapitola sama pro sebe a vetsinou je to pekny shit- viz. nova cinska parodie na automobil- briliance :lol: a ten je jeste k tomu drahy :lol: :lol:
CZ 85 COMBAT, SUHL 150+BSA 4-16x40 AO, PM Makarov, GLOCK 17, MOSIN 1891/30 Iževsk 1927, TOZ 35, ZKM 456,
ScatterguN

Otázka

Příspěvek od ScatterguN » 14 dub 2007 11:23

Nedávno sem si koupil norconii B 4 a těšil sem se na to jak si zastřílim...ale pak narazím na todle fórum a vidím usekaný prsty..., tak se chci zeptat, jestli si z toho ten sekáček na maso neděláte sami, když to rozebíráte a upravujete, hoblujete a já nevím, co všechno..., páč jestli to seká i bez úprav, tak bych byl pěkně napruzenej že sem vyhodil prachy, který sem moh dát do slavie... Jediná úprava kterou sem udělal je ta, že sem dal pryč mířidla a dal tam optiku 8) . PS: všichni tu mluvíte o bočním natahování...já tu páku mám pod hlavní..., tak jestli to zas neni nějakej rozdíl...nemělo by to bejt třeba bezpečnější (jako že to nemá takovou tendenci vylítávat)? Předem dík za odpověď.
Uživatelský avatar
Nakadah
Příspěvky: 281
Registrován: 26 pro 2006 22:12
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nakadah » 14 dub 2007 15:26

scattergun> no jde o to, ze ta B4 jak jiste vis ma pojistku pod zaverem, kterou musis stisknout abys zaver zavrel z natazene polohy. To je jedna pojistka proti useknuti prstu. Druha pojistka je, takovy zubovy pasek po kterem klouze zobacek . Dovoli pouze smer natahnuti, nikoliv vsak zavrit - dokud nenatahnes zaver az uplne dozadu. Cili pokud ti selze ta jednosmerna pojistka tak te prinejlepsim svihne napinaci paka (me slusne prosekla palec) - resp selze predtim nez dotahnes valec s pistem az uplne dozadu, pak by uz fungovala druha pojistka, zajistujici valec s pistem vzadu natazeny.
Nejlepsi by asi byla fotka...celkem spatne se to popisuje. Jeste je tam pojistka stisknuti spouste, uvolni se az kdyz uplne zavres zaver. Nak
CZ 634 .177
Komentáře, rady a postřehy autora, uveřejněné v diskuzích jsou vyjádřením jeho subjektivních názorů a autor při jejich uplatnění třetí osobou nenese žádnou právní ani odbornou odpovědnost.
gunlover
Příspěvky: 60
Registrován: 10 zář 2009 12:51

Spoušť Norconia B4

Příspěvek od gunlover » 11 zář 2009 11:05

Teď jsem si všiml, že ta moje B4 se spodní napínací pákou má spoušťový mechanismus odlišný od té, co má Kubajzz. Ty vzduchovky mají sice stejné označení B4, ale v některých detailech se od sebe dost liší.
Nejporuchovější část zbraně je ten mezikus mezi pažbou a zemí
Odpovědět