vzduchovka B2-4

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

DrobasMirek
Příspěvky: 984
Registrován: 01 bře 2010 16:54

Re: vzduchovka B2-4

Příspěvek od DrobasMirek » 09 čer 2011 09:26

ať to dělaj třeba na Marsu když nad šikmovokým bude stát výstupní kontrola s pořádně dlouhým bičem.. naštěstí jsem se co se vzduchovek týče jednak zásobil Slaviema na pár let dopředu a pak už z nich stejně prakticky nestřílim :mrgreen:


tarakan
Příspěvky: 6
Registrován: 15 kvě 2014 21:30

Re: vzduchovka B2-4

Příspěvek od tarakan » 28 kvě 2014 10:35

Sice je toto téma časem zaprášené, ale patří to nejspíše sem. Také jsem ze zvědavosti koupil B2-4 za 880kč (jinak si teď hraju AR2079). Postřehy: Pažba z venku nevypadá nejhůře. Je z nějakého měkkého dřeva s gumovou patkou. Ale vevnitř to hlodala hodně tupá kudla. Muška, ač plastová, tak použitelná, horší je to s hledím. Plast a hne se jen od pohledu = nepoužitelné. Rybina je vyhlodaná takovým fofrem, že jsou tam vidět místo přímky kolečka po frézce. Na těsnící "kůži" mezi hlavní a pístem je tolik špon+pilin, že to vypadá, že to těsnění z nich vyrábí. Spoušť jde tak ztuha, že jsem se bál o zlomení ukazováčku (bohužel nemám po ruce mincíř, abych to změřil). Ve srovnání se Slavií 630 kope jak kůň (B2-4 mám v ráži 5,5mm). Nemám sice hradlo, ale při porovnání s tou slávkou bude výkon slabých 7J. Puškohled co u toho byl Sakura 4x15 (prodává se samostatně za cca 120kč) jsem zkoušel na tom QB na 10m. Bohužel záměrný kříž (docela jemný) běhá zleva doprava či nahoru dolů podle toho, jak se člověk do toho podívá = musí se hodně snažit, aby do toho koukal pořád stejně. Sice to není jak pohled přes Zeiss, ale čekal jsem podstatně horší "barevnou hudbu přes mléčné sklo". Sousedovic vnukovi na kuši to bude dobré. Tak jak to je to nevidím ani pro zábavnou střelbu (určitě ne pro děti, ty by nezmáčkli spoušť). Rozhodně bazarová slávka lepší volba. Pokud člověk s tím nemá v úmyslu něco jiného.
Odpovědět