Vzduchovka a CSA

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Re: Vzduchovka a ČSA

Příspěvek od Kubajzz » 28 led 2011 10:30

Já nechápu, proč už z české strany dávno nebyla nějaká protiakce. Nemůžem si nechat srát na hlavu věčně.
Například bych na hranici postavil pár hlídek, které by zastavily každé německé auto a slušně by se zeptalo řidiče, jestli ty děti co veze jsou jeho a jestli to může dokázat, protože u nás máme neustálé problémy s německými pedofily. Případně na rakouských hranicích se řidičů slušně zeptat jestli nemají nějaké děti ve sklepě.
Do týdne by z toho byl v Německu takový poprask, že do dalšího týdne by bylo po kontrolách...


http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Uživatelský avatar
PEPAN
Příspěvky: 1695
Registrován: 11 říj 2009 22:19
Bydliště: z5 na 9

Re: Vzduchovka a ČSA

Příspěvek od PEPAN » 28 led 2011 10:46

sepíšeme petici že se bojíme německých pedofilů a rakouských sklepmistrů, to by snad na zavedení kontrol mohlo stačit :mrgreen:
Nejde!Prostě NNe
Uživatelský avatar
Warthog
Příspěvky: 1638
Registrován: 20 bře 2010 23:59
Bydliště: Rijnland (NL), Sudetenland (CZ)

Re: Vzduchovka a ČSA

Příspěvek od Warthog » 28 led 2011 15:26

Já musím říct, že se "západními" Němci jsem problém nikdy neměl. Když jedu v T613, tak mě čas od času zastaví aby si prohlédli auto, zdvořile se omluví že mě zdržují, pokecáme a jedu dál. Ale ta východní verbež to je fakt samý mindrák a potřeba buzerovat - nejen při cestách autem, ale i ve vlaku.

Proti Němcům a německým oblastem v zásadě nic nemám, ale německý stát, to je neštěstí moderní Evropy. Mně ti idioti ujišťovali a nejspíš tomu i věřili, že jim svoje osobní údaje (včetně platu například) mohu předat zcela bezpečně, protože stát je v databázi ochrání - už jsem byl hodně vytočený, tak jsem jim řekl, že asi tak jako ochránili data ze sčítání lidu v Holandsku v rocek 1940, což je nadzvedlo neskutečně a chvíli jsem se fakt bál, že mě seberou.

Laßt uns fest zusammenhalten - In der Eintracht liegt die Macht - Mit vereinter Kräfte Walten - Wird das Schwere leicht vollbracht
Uživatelský avatar
Warthog
Příspěvky: 1638
Registrován: 20 bře 2010 23:59
Bydliště: Rijnland (NL), Sudetenland (CZ)

Re: Vzduchovka a ČSA

Příspěvek od Warthog » 28 led 2011 15:27

Kubajzz píše:...protože u nás máme neustálé problémy s německými pedofily.
Správně. A pokud bude kontrolovaný skopčák státním zaměstnancem, tak ho okamžitě odvézt na falometrické vyšetření :-D

Laßt uns fest zusammenhalten - In der Eintracht liegt die Macht - Mit vereinter Kräfte Walten - Wird das Schwere leicht vollbracht
Uživatelský avatar
Alexxxus
Odborník na vzduchovky
Příspěvky: 10824
Registrován: 29 črc 2006 20:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Vzduchovka a ČSA

Příspěvek od Alexxxus » 28 led 2011 15:29

Ano teď jsi to trefil hřebíček na hlavičku, OSIS ... němec není to samé jako BAVOR. Vždyt jsem psat u Dráždan. Kdykoliv jsem jel do Mnichova tak si mne jako čecháčka nikdo nikdy nevšiml.

A Kubajzz souhlasím s Tebou beze zbytku.
Daystate Griffin - special edition 007/150 .177 + Deon March 1-10x24
AirArms ProSport .177 + Sightron SIII 10 x 42 MMD
Anschutz HP 9015 + Deon March
Mojí češtinu prosím omluvte.

http://www.alexxxus.cz recenze vzduchovek optik a doplňků
login89
Příspěvky: 303
Registrován: 14 dub 2010 11:09

Re: Vzduchovka a ČSA

Příspěvek od login89 » 28 led 2011 19:14

Že jsou "Němci" (v uvozovkách proto, protože je to více národů a to mnohem více vzájemně odlišnějších než třeba Češi a Moraváci, popř. třeba i Slováci nebo dokonce Poláci mezi sebou) obecně arogantní a sebestřední nadutci, kteří se domnívají, že nad ně není, je pravda. Ale v tomto případě je chyba někde jinde.

Potíž je v tom, že Česká republika nemá respekt (a zejména specielně u Němců ne). Protiakce typu, že jim budeme lézt do zadku nejen obrazně, ale už i fyzicky, nám ten respekt rozhodně nevybudují. Proč se to nestává třeba zrovna těm zmiňovaným Holanďanům? Nebo Dánům?

Mezi civilizovanými sousedy se to řeší např. tak, že třeba ministr vnitra zavolá druhému ministrovi vnitra, ap. Jenomže pokud mají Němci na Čechy názor, jaký mají a naše politická reprezentace je v tom jen utvrzuje, tak už vidím ten rozhovor:

Nová sekretářka ministra vnitra SRN: "Pane ministře, volali z ministrsterstva vnitra ČR, že s Vámi chce mluvit jejich ministr. Tak jsem jim řekla, ať zavolají za dvě hodiny. Doufám, že se nezlobíte."
Ministr vnitra SRN: "To jste mu nemohla dát náměstka?"
S: "Když nám na vstupním školení říkali, že když volá ministr, tak s ním může mluvit jedině zase ministr..."
M: :roll: :oops: "Řekli alespoň, co chce?"
S: :?
M: :roll: Tak mi ho pak spojte.
Po dvou hodinách je z kanceláře Ministra vnitra SRN slyšet: "Ano, jistě. Pochopitelně. Sice to není v mojí kompetenci, ale proberu to s kolegy zemskými ministry vnitra a zdůrazním jim..."
Po skončení rozhovoru nakoukne sekretářka: "Mohu se pro zajímavost zeptat, co tedy chtěl?"
M: "Nic."
S: "Tak to jsem ráda, bála jsem se, že z toho bude nějaký úkol, když minulý týden volal ministr vnitra Rakouska, tak..."
M: :roll: "Kdyby zase volal, tak mu spojte náměstka."
Odpovědět