Vzducharina vs. Airsoft ci Paintball

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

armyhunter
Příspěvky: 226
Registrován: 01 črc 2010 19:42

Vzduchařina vs. Airsoft či Paintball

Příspěvek od armyhunter » 24 srp 2010 23:09

Nevím, kterou cestou se mám vydat a tak mě zajímají vaše názory. Koupil jsem si novou vzduchovku (S.631) a nějak mi tam chybý zábava. Na sraz nemohu jet, protože bych se nevyrovnal těm všem větrovkám.. Při airsoftu je přece jen víc akce, ale četl jsem ohlasy jako např.: střelba papírama, hra pro děti atd.. Jaký je váš názor?


cartman
Příspěvky: 139
Registrován: 28 čer 2010 18:05

Re: Vzduchařina vs. Airsoft či Paintball

Příspěvek od cartman » 24 srp 2010 23:55

armyhunter:veď aj streľba "ze vzduchárny" môže byť podľa mňa sranda veď napr. skús si kúpiť krabičku brokov terčík teroristu ,naláduj do hlavne 3 broky č.11 a bež oproti nemu a snaž sa o čo najlepšie skore :D tak to robím ja :D alebo si svoju vzduchárnu nejak vytúnuj a určite ťa to bude baviť-ten čas strávený nad rozmýšľaním ako ju vylepšiť :) alebo si vyrob vlastné terče napr. s vojačikom a strieľaj na nich z 5o m-samozrejme s 631 netrafíš furt ale zaújmavé to môže byť alebo hocijaké somariny ktoré už nepotrebuješ -skúsi ich rozstrieľať :) alebo vymeniť pružinu za tú z 634 alebo zostreľuj zo stromov jabká(alebo niečo živšie a pohyblivejšie :D ) toľko ja taže ja som určite pre vzduchařinu :lol:
Uživatelský avatar
David Jurič
Příspěvky: 130
Registrován: 13 úno 2009 13:06
Bydliště: Trebišov Slovakia (takový flíček na mapě)
Kontaktovat uživatele:

Re: Vzduchařina vs. Airsoft či Paintball

Příspěvek od David Jurič » 25 srp 2010 01:37

Najlepšie bude zobrať sa skočiť niekde na zraz vzduchovkárov (hoci ako divák) potom zobrať pár kamošov a skúsiť si paintball, airsoft. A sám uvidíš že je to najlepšie striedať :D
Teória je keď nič nefunguje ale každý vie prečo, prax je keď všetko funguje ale nikto nevie prečo. Ja som spojil teóriu s praxou, nič nefunguje a nikto nevie prečo.
Uživatelský avatar
risopepi
Příspěvky: 1373
Registrován: 30 srp 2007 06:21
Bydliště: Rimavská Sobota,SK
Kontaktovat uživatele:

Re: Vzduchařina vs. Airsoft či Paintball

Příspěvek od risopepi » 25 srp 2010 08:40

To armyhunter:

Keď sa zabávaš len sám, tak je to rovnaká "zábava" či máš vzduchovku, alebo airsoft.
Alpha Whisky Romeo
(Allah's waiting room)

http://www.risopepi.sk/index.php?page=galeria
pavel 54
Příspěvky: 1700
Registrován: 28 bře 2009 10:09
Bydliště: velmez

Re: Vzduchařina vs. Airsoft či Paintball

Příspěvek od pavel 54 » 25 srp 2010 08:48

Nevím proč by jsi nemohl se slávkou 631 jít na sraz ??? Unás by jsi si dal terč prostě na vzdálenost jakou chceš !!!
Uživatelský avatar
DrobasMirek
Příspěvky: 984
Registrován: 01 bře 2010 16:54

Re: Vzduchařina vs. Airsoft či Paintball

Příspěvek od DrobasMirek » 25 srp 2010 09:00

já přišel na první sraz v PB s hodně starou Slavií 631 s puškohledem 4*20 čína.. bylo to někdy z jara.. no a od tý doby jsem pár vzduchovek vystřídal :lol: podle flinty tě nikdo soudit nebude.. někdo může mít sebelepší pušku a nastřílí kulový (přijde mi, že čim lepší železo mám, tim střílim hůř)
Sláva
Příspěvky: 286
Registrován: 20 bře 2010 12:54

Re: Vzduchařina vs. Airsoft či Paintball

Příspěvek od Sláva » 25 srp 2010 10:23

Heh jen sem videl nadpis tak uz mi bylo hned jasny kdo tento thread zalozil a ani sem nemusel koukat na nick :D
No co ti na to rict, di za tim za cim te tahne srdce :wink: Zkus si soft, paintball a pak uvidis. Soft sem hraval nez sem nastoupil na stredni pak uz nebyl cas, navic se mi do toho pridala jeste jedna zaliba tak me napadla vzduchostrelba, protoze mam rad zbrane a strileni samo o sobe no na ZP a ostry nemam jeste vek takze zatim sem volil tuto alternativu a musim rict, ze me bavi :) Na tom airsoftu de o to jaky lidi chytnes. Jestlize nejaky Rambomany co po 10 zasazich hrajou dal tak je to o nicem..
Co se tyce srazu: Ja kdyz na tech fotkach vidim ty typky, kery sou 2krat az 3krat starsi nez ja a maj ty vzduchno sety za desitky tisic, tak si rikam co bych tam delal, jednak bych se bal neco rict aby na me nenahlizeli jak na soplana a neposlali me do..... a za druhy bych si asi moc s 634 nestrejch :D
SLAVIA 634 cal.177, 2dílná ocelová montáž CZUB + NS 4x32AO
Uživatelský avatar
armyhunter
Příspěvky: 226
Registrován: 01 črc 2010 19:42

Re: Vzduchařina vs. Airsoft či Paintball

Příspěvek od armyhunter » 25 srp 2010 10:45

Moje řeč! Na srazu bych byl jak střed. rytíř mezi terminatory. Airsoft už sem hrál a celkem mě to bavilo, ale opravdu záleží s jakýma lidma. Mě se prostě líbí zbraně jako takové a na ZP si musím počkat.
Uživatelský avatar
BMW
Příspěvky: 361
Registrován: 16 čer 2008 10:46

Re: Vzduchařina vs. Airsoft či Paintball

Příspěvek od BMW » 25 srp 2010 10:51

No neviem, dvaja holúbkovia sa tu tvária, ako keby "lacnučký" airsoft a paintball ležal voľne pohodený v samoobsluhe.
RipleyAR5S,GP,STEYR5x,FX6x,HW1002x,GunpowerSS,MARCH3x,S&B,Swarowsky,Noname3x....
Uživatelský avatar
mikiki
Příspěvky: 2639
Registrován: 08 zář 2006 09:57
Bydliště: Vysočina (a Praha)

Re: Vzduchařina vs. Airsoft či Paintball

Příspěvek od mikiki » 25 srp 2010 11:05

Fakt neuděláš chybu, když přijedeš např. tuto sobotu do Milovic na setkání.
Většina, říkám většina kluků (chlapů) je v pohodě a nebudou Tě soudit dle Tvé zbraně/vzduchovky.
Možná někdy narazíš na "fouňáka" ale ty se najdou všude a nikdy moc dlouho v této společnosti nepobývají.
Samozřejmě je na srazu i předvádění nových kousků větrovek, vzduchovek atd. ale není to stylem vytahování se nad jinejma ze srazu.
Spíš pokec, rady, porady a vyzkoušení nového i starého železa.
Znám osobně min. 3-4 kluky, kteří jezdili ze Slávií (např. bráchové na motorce - nyní už mají CZ200S).
Věk neřeš, na posledním srazu v PB bylo rozpětí od cca 14 -55 let :D
Uživatelský avatar
armyhunter
Příspěvky: 226
Registrován: 01 črc 2010 19:42

Re: Vzduchařina vs. Airsoft či Paintball

Příspěvek od armyhunter » 25 srp 2010 11:39

Dík za odpovědi a budu o tom přemýšlet! Na sraz se chystám až příští rok (naberu více zkušeností atd.).
Sláva
Příspěvky: 286
Registrován: 20 bře 2010 12:54

Re: Vzduchařina vs. Airsoft či Paintball

Příspěvek od Sláva » 25 srp 2010 13:42

Jo uděláš nejlíp. Já když pojedu tak taky až za rok, ted chci udělat pár úpravu a rad, které mi poskytl Madbugie. No pak se už jen pořádně zastřílet a bude to. Do tý doby bude třeba i auto a pak neni co řešit :)
SLAVIA 634 cal.177, 2dílná ocelová montáž CZUB + NS 4x32AO
cartman
Příspěvky: 139
Registrován: 28 čer 2010 18:05

Re: Vzduchařina vs. Airsoft či Paintball

Příspěvek od cartman » 25 srp 2010 16:40

no ale mňa by asi nezobrali s ižom 38 :D a sláviou 634 (ktorá ma momentálne strašne ser*e)a ozaj risopepi:bude aj nejaké stretko kúsok od TT?
Uživatelský avatar
mzprx
Příspěvky: 215
Registrován: 20 kvě 2007 07:49

Re: Vzduchařina vs. Airsoft či Paintball

Příspěvek od mzprx » 25 srp 2010 16:46

to sa musis spytat niekoho ineho a inde. :D
napr. tu:
http://www.ft-hft.sk/forum/viewtopic.php?f=45&t=72
Daystate GP, Anschutz 9003, Ripley AR5s, Drulov DU-10, HW97K, HW100TK+LW, UMAREX 850 Hunter, Evanix Blizzard S10 rear bolt, Evanix AR6 a k tomu 4 kila skla. Ardesa Evolution v dreve - kurniksopa, ved ja som vlastne zberatel :-)
Uživatelský avatar
undead
Příspěvky: 552
Registrován: 17 bře 2008 23:36

Re: Vzduchařina vs. Airsoft či Paintball

Příspěvek od undead » 25 srp 2010 18:50

armyhunter,
čo sa strečkuješ, na zraz ťa tu pozývajú tak hybaj, aspoň obzrieš všelijaké vzduchovky zblízka a tak...
a airsoft sa mi zda taky detský i ked ho nehrajú iba deti, ale neláka ma to.
" "lacnučký" airsoft a paintball ležal voľne pohodený v samoobsluhe."
kupovať paintball výbavu nie je síce lacný špáš ale je to imho úplná zbytočnosť, je x paintbalových ihrísk kde si požičiaš všetko čo potrebuješ aj nepotrebuješ (a nemusíš nič vláčiť so sebou), zober zopár kamošov a pár prašulí a o zažiješ poriadnu ekšn.
Odpovědět