Vytahl plynovku a rozstrileli ho ze samopalu

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Olaf

Vytáhl plynovku a rozstříleli ho ze samopalu

Příspěvek od Olaf » 25 bře 2006 09:15

Tak tohle je transparentní případ pro kolegy, co uvažují o použití plynovky v sebeobraně. Možná, kdyby ji neměl v ruce, dnes by ještě žil. Ale možná také ne. Ale vzhledem k tomu, že podnikatelka přežila, myslím si že by přežil také. Ale Ti hoši byli vytažením plynovky postaveni před hotovou věc "kdo dřív vystřelí". Rozhodně ve dvě hodiny ráno při vloupání nebudou studovat co ten chlap má vlastně v ruce.


xlibor
Příspěvky: 181
Registrován: 14 bře 2005 00:03
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od xlibor » 25 bře 2006 10:41

Najaky link na zdroj by nebyl? :)
Kdyz ji milujes, neni co resit.
Olaf

Příspěvek od Olaf » 25 bře 2006 11:46

Omlouvám se za chybějící odkaz ale Vik to napravil. Dík.
Ares
Příspěvky: 1552
Registrován: 24 srp 2005 10:46
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ares » 25 bře 2006 13:25

no to je zase od novinářu krásné. Řeknou že ho doslova rozstříleli a pak napíšou: "Pachatelé do něj vystříleli devět ran ze samopalu a muž na místě zemřel". Zveličování jim fakt jde dobře
Olaf

Příspěvek od Olaf » 26 bře 2006 13:42

Také se mi strašně líbí ten novináři použitý slovní obrat " dosud neustanovenými pachateli". :roll: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Sidewinder
Příspěvky: 1463
Registrován: 31 srp 2004 20:53
Kontaktovat uživatele:

Re: Vytáhl plynovku a rozstříleli ho ze samopalu

Příspěvek od Sidewinder » 26 bře 2006 13:58

Olaf píše:Tak tohle je transparentní případ pro kolegy, co uvažují o použití plynovky v sebeobraně. ...
V tomto pripade si myslim, ze by bylo uplne jedno, jestli by byla ostra nebo plynova .. dopadl by stejne .. dle meho to v neprospech plynove pistole vubec nehovori - ale tezko rici k cemu presne doslo..
Olaf

Příspěvek od Olaf » 26 bře 2006 18:04

To si asi nerozumíme. Samozřejmě když vytáhnu ostrou, pak už záleží jen na tom, kdo bude rychlejší, což pokud vytáhnu plynovku a útočník ji považuje za ostrou neplatí.
Uživatelský avatar
Sidewinder
Příspěvky: 1463
Registrován: 31 srp 2004 20:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sidewinder » 26 bře 2006 18:50

Tak v cem je tedy ten pripad tak transparentni? .. jako ze je z nej jasny, ze je uplne jedno, jestli mas na obranu plynovku nebo ostrou - kdyz je zlodej vybaveny lip, mas smulu tak i tak? .. takze je asi lepsi, nebranit se?
Uživatelský avatar
jozsp111
Příspěvky: 390
Registrován: 08 zář 2005 14:50

Příspěvek od jozsp111 » 26 bře 2006 20:25

Blbosť. Ak by mal ostrú a vystrelil by prvý ......................................
a trafil by ho, tak by ten zlodej mohol mať aj ťažký guľomet.
58 ročný človek, ale asi nebude mať také reakcie ako 25 :idea: :roll:
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8891
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 27 bře 2006 09:22

Nepíšou tam, že by vůbec stihl vystřelit...
Jinak ať se na mě nikdo nezlobí, ale když má několik útočníků připravené samopaly, tak je obrana proti nim čirá utopie.
Podle mě by možná přežil, kdyby se nebránil a zůstali zalezlí v posteli.

Jó, ve filmu by dostal každý lupič jednu do čela, ani by nestihl říct "mami". :wink:
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Olaf

Příspěvek od Olaf » 27 bře 2006 20:22

Jojo. To je přesně to, co říkám. Než se vyštrachat proti sapíkům s plynovkou,
lepší je ta roztřesená duchna. Těm hochům, když spatřili chlapa s pistolí v ruce jiná alternativa než zmáčknout spoušť, ani nezbývala. Jistě tento scénář neměli ani původně v záměru. Takže poučení z praxe pro milovníky sebeobrany s plynovkou.
Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy » 27 bře 2006 20:42

Olaf píše:Jistě tento scénář neměli ani původně v záměru. Takže poučení z praxe pro milovníky sebeobrany s plynovkou.
Jenze to nikdy nevis. Plynovka je kazdopadne k ho*nu.

Podivat se ale co se deje by snad sel kazdy. :?:

Ja tedy asi ano... mozna bych byl ale taky mrtvy :? . Tedy pro me z toho jasne pouceni neplyne. Kdyz se mi nekdo bude prochazet po baraku kde mam nejenom cennosti, ale to nejcenejsi... cili decko... asi vstanu,vemu kver a du se podivat. Kdyz tam budou hosi se saprama... tak jsem hold mrtvej. Kdyz tam bude nekdo jenom s klackem a "puncochou na ksichte", tak zase on. Zivot je boj.
Olaf

Příspěvek od Olaf » 27 bře 2006 22:09

Asi jsem se zase ne zcela jasně vyjádřil. Já bych se šel podívat samozřejmě také ale s ostrou a vzhledem k tomu, že svůj domov znám trochu lépe jak Ti vetřelci, měl bych dokonce výhodu domácího prostředí. Ale k čemu je mi plynovka proti sapíkům a Ti hoši ji automaticky považovali za ostrou a pak již jde jen o to, kdo bude rychlejší. Jenže on s tou plynovkou byl v tu chvíli v p...
Luke
Příspěvky: 192
Registrován: 23 led 2006 14:38
Bydliště: Praha

Příspěvek od Luke » 28 bře 2006 10:00

Nevim, proc tvrdite, ze s ostrou pistoli proti samopalu u sebe doma nemam sanci. Znam lepe prostredi, vim, za kterou zdi se muzu kryt a ktera je jenom pricka ze sadrose, vim, pres ktery prah se snadno zakopne. Doma se proste vyznam i po tme, oni ne.
Navic v tak omezenem prostoru, jako je byt nebo rodiny domek, ma vyhodu kratsi a kompatnejsi pistole pred delsim sapomalem. Jeste tak, kdyby meli neco na zpusob Skopiona nebo UZI, ale jak znam novinare, tak to bylo stejne neco na zpusob Sa58 nebo AK.

P.S. Coz by me docela zajimalo, co ma dneska " ve vyzbroji " takovy prumerny lupic.
Odpovědět