Vystava Lovecke a sportovni zbrane Holesovice

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Nazdar

Výstava Lovecké a sportovní zbraně Holešovice

Příspěvek od Nazdar » 09 říj 2005 17:04

Ahoj střelci.
Tak jsem v sobotu vyrazily s klukama na výstavu zbraní do Holešovic.
Po 100km jízdě a po půl hodině ve frontě na lístky, jsme se konečně dostali za bránu :shock: Našli jsme pavilon B, ale vněm žádné zbraně jen pár prodavačů triček a ponožek s loveckou tématikou. Pistole bych spočítal na prstech šikovného pirotechnika :roll: Řekněte my někdo že jsem vlezl někam jinam to přeci nemůže být jedna z největších výstav zbraní v republice :?: Máte nekdo podobné zážitky??


Návštěvník

Dost možná

Příspěvek od Návštěvník » 09 říj 2005 17:08

Já tam nebyl, protože už předloni to bylo slabé, čistě zbraně vystavoval jen Alfa-Proj, jinak z ČR nikdo, což je ostuda.
selag
Příspěvky: 167
Registrován: 02 zář 2005 13:52

Příspěvek od selag » 09 říj 2005 17:14

No zase ale když započítáš do zbraní i ten air - soft u vchodu... :D Rok od roku horší a horší. Vždycky se dušuju, že letos to bylo už naposled, že mě tam už nikdo neuvidí, ale přece mi to nedá :twisted: Prostě za blbost se platí :oops:
Smazaný uživatel 111

Re: Výstava Lovecké a sportovní zbraně Holešovice

Příspěvek od Smazaný uživatel 111 » 09 říj 2005 19:01

Znamej najel taky 100km a taky na posled! - opravdu rok od roku horší,zajímali ho sportovní pažby na CZ kulovnice,ale trochu se divil když zjistil že CZ tu nemá ani stánek :(
Balda
Musil Tomáš

Příspěvek od Musil Tomáš » 09 říj 2005 19:02

Ta samá zkušenost,příští rok mě tam také nikdo nedostane.
Jeff

Příspěvek od Jeff » 09 říj 2005 20:10

Doporučuji zajet si na jaře do Norinberka na výstavu IWA.Stojí to o něco víc,ale opravdu to stojí za to.Doporučuji využít služby nějaké cestovky a jet tam nejméně na dva dny.Za jeden den se to nedá stihnout.Je to prostě něco úžasného.
Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy » 09 říj 2005 21:59

Byla to ta nejubozejsi vystava poslednich let! Uz me tam nikdo neuvidi!
Tyrichter

Příspěvek od Tyrichter » 09 říj 2005 22:45

Díky bohu, že jsem nesehnal nikoho, kdo by tam se mnou šel! Aspoň jsem byl ušetřen zklamání.
Jo, jak jde o výstavu topných těles, to je tam stánků haldy, ale vo zbraně se snad nezajímá nikdo!
dajda4603
Příspěvky: 47
Registrován: 04 črc 2005 21:58
Bydliště: Střední Čechy

To samé...

Příspěvek od dajda4603 » 10 říj 2005 07:25

Taky se přidám, bylo to velmi ubohé, když jsem tam byl v neděli kolem druhé, tak navíc už byla část stánků uzavřena. Možná ten malý zájem vystavovatelů byl způsoben přesunem termínu konání výstavy, ale stejně... :?
JdC: Budoucnost patří aluminiu !
SINCITYMAN
Příspěvky: 527
Registrován: 21 srp 2005 09:02

Příspěvek od SINCITYMAN » 10 říj 2005 08:10

Nedivte se,když chtěj 120 000kč za stánek :x
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8891
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 10 říj 2005 08:31

Taky jsem zklamaný. Loni tam toho bylo 2x víc.
Pěkné stánky byly - Brymová (tradičně), Highlife, Walter, airsoft a to je vše.
Koupil jsem si kuchyňák od Poka a šel jsem domů.
MarS

Výstava na Holešovicích... :)

Příspěvek od MarS » 10 říj 2005 09:15

Zdravim. Na výstavě jsem byl letos poprvé, ale jen z toho důvodu, že to mám kousek z práce. Vážení, nevím jak vy ostatní, ale já byl spokojenej... Málokdy má člověk tak hluboký zážitek, jako na této akci. Plný dojmů jsem odcházel a již se těším na další ročník. (plný dojmu - totálně zklamaný, těším se na další - rozhodně tam nepůjdu a budu všechny zrazovat od návštěvy)
Ještě že v okolních pavilonech byla ta auta. Některá byla i pěkná (Hammer and Co.) a tak trochu narovanla ten můj pocit ze zbytečně vyhozených peněz a spravila náladu, se kterou jsem odcházel z výstavy o sportovních a loveckých zbraních. (Zase na druhou stranu - nebylo to ještě tak špatné, jako třeba na Tržnici Zahrady čech - tam už nejsou zemědělci a věci pro ně, ale "čangáni" s adidasem a trpaslíkama - a ti tam nebyli. :)))) )
Wad

Příspěvek od Wad » 11 říj 2005 13:16

Já se tam objevím vždycky, když se mi povede tam proklouznout bez placení (občas to jde, občas ne, mají tam dost bordel), výčitky svědomí z toho nemám (ta úrověň poslední dobou plně odpovídá tomu, co jim za to (ne)platím) ale příští rok to ani snad nebudu zkoušet (ztráta času), i když si nedovedu představit, že by to mohlo být ubožejší než loni a letos (takže to možná za pokus stojí). Faktem je, že loni tam byla aspoň velmi zajímavá výstava obytných přívěsů (bohužel byly všechny asi tak o pět set tisíc jinde než moje bankovní konto).
Odpovědět