Vysetreni ulovene zvere

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Áda

Vyšetření ulovené zvěře

Příspěvek od Áda » 18 pro 2005 19:19

Ahoj, tento můj dotaz sem přímo nepatří, ale třeba sem chodí nějaký myslivec, který to určitě bude vědět. Nedávno jsem četl v novinách, že nějaký chlapík lovil králíky a bažanty a bůhví co ještě, ale než mu to udělala stará k obědu, tak s tím šel vždycky k veterinářovi, aby to maso nejdříve prošetřil. Tak mne zajímá, co se jako prošetřuje u toho veterináře. Třeba vzteklina?


Návštěvník

U králíka?

Příspěvek od Návštěvník » 19 pro 2005 05:40

Nejčastěji myxomatóza. U vysoké se nejčastěji kouká na červy v žaludku a na játra.
Ten králík se dá povařit a bacil myxomatózy se zneškodní, ale radši se to stejně dává jen psům.
Anonymní

Příspěvek od Anonymní » 19 pro 2005 08:06

Sice nejsem myslivec, ale pokusím se též přispět k tomuhle tématu :)
Pokud máš rád zvěřinu a obáváš se nemocí, tak zkus raději býložravce, než maso- či všežravce. Býložravci by měli mít obecně méně chorob (nežerou maso jiných, potenciálně nakažených zvířat - i když jsou samozřejmě i jiné způsoby šíření nemocí). Jinak převaření masa by ty nejčastější "bacily" mělo skutečně odstranit. ... bral jsem to z výcvikové příručka SAS, tak jim snad můžeme věřit :)))
jeff

Příspěvek od jeff » 19 pro 2005 09:19

Ale masožravci se přece nežerou.U zajíců se také vyskytuje tularemie a ta je přenosná na člověka.Obecně platí,že každé maso,tedy i zvěřina by mělo projít veterinární kontrolou.
Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy » 19 pro 2005 09:52

Jeste bych doplnil vysetreni na trichinelu, cili svalovce stoceneho a to zejmena u cerne zvere. Muze ho mit samozrejme i liska... ci jiny masozravec... ale ti se zase bezne nekonzumuji.
Odpovědět