Vyhody clenstvi ve streleckem klubu?

V minulosti fórum o online-chatu, nyní již takový obecný pokec ;) a nezařazené témy

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
PetrosK
Příspěvky: 94
Registrován: 23 zář 2009 15:07
Bydliště: Šumpersko

Výhody členství ve střeleckém klubu?

Příspěvek od PetrosK » 22 říj 2009 15:19

Zdravím. Měl bych jednu otázku. Zajímalo by mě, jaké jsou výhody, když jste členem nějakého střeleckého klubu. Už vím, že jedna výhoda je to, že při registraci zbraně se platí poplatek jen 50kč :) Jde mi ale o jednu věc. Zaujaly mě fotky z klubu v Moravské Třebové. Bylo na nich vidět, že tam mají prostory pro závody typu LOS. Nic moc o tom nevím, ale chtěl bych se tomu věnovat a zdá se, že tato střelnice je v okolí jediná, která něco takového podniká. Když budu tedy členem, můžu se pak učit od zkušenějších, chodit na tréninky apod.? Nechci ale zase jezdit týdně na schůzky a porady, případně nuceně chodit na závody. Můžete mi někdo napsat, jak to teda v takových klubech chodí? Pokud by se ozval i někdo přímo z Moravské, bylo by to ještě lepší. Díky za každou odpověď a omlouvám se, pokud jsem to napsal nějak moc zmateně.


CZ75 SP-01 9x19
Shiva
Příspěvky: 984
Registrován: 19 říj 2005 20:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shiva » 22 říj 2009 15:50

Myslim ze by ses mel informovat primo v tom klubu.
Pokud je klub org. jednotkou CSS tak budes platit prispevky do klubu a do CSS, na druhou stranu, zase pokud je klub s vetsi clenskou zakladnou, tak muzes mit vyhody jeko clen na klubove strelnici (treba nekolik hodin strelnice zdarma, nebo levnejsi nakup naboju apd) to je potreba zjistit primo u toho klubu.
Good shooting
Nepište SZ, pište dotazy přímo na mail gunshop@sniper.cz
Odpovědět