Vyber malorazky (opakovacka nebo samonabijeci ?)

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Miroslav

Výběr malorážky (opakovačka nebo samonabíjecí ?)

Příspěvek od Miroslav » 13 bře 2006 15:57

Možná pro někoho jeden z dalších nesmyslných dotazů, ale nemůžu se zatím rozhodnout jestli opakovačku nebo samonabíjecí. Můžete někdo napsat svůj názor? Předem díky za odpověď.


remoš

výběr malorážky

Příspěvek od remoš » 13 bře 2006 16:27

Čau musíš si přesně rozmyslet co od ní chceš jestli jen vyřádění tak klidně automat,ale jestli to má být zbraň na přesnou a spolehlivou střelbu pak opakovačku u automatů se čas od času stává,že při podávání nábojů se stříhne kulka a když se ti nezasekne tak to zaručeně poletí do p......
Smazaný uživatel 111

Re: výběr malorážky

Příspěvek od Smazaný uživatel 111 » 14 bře 2006 01:11

Přesně tak musíš si rozmyslet co od ní chceš. Proto sem rači koupil obě :wink: - ZKM 456 na závody (terčovou střelbu) a Walther G22 na blbnutí a nácvik střelby za pohybu proti terči.
vito
Příspěvky: 586
Registrován: 28 lis 2005 13:48

Výběr malorážky ( opakovačka nebo samonabíjecí?)

Příspěvek od vito » 14 bře 2006 07:42

K tomu, co napsali oba pánové přede mnou, těžko někdo něco dodá. Je to tak.
MARKONY
Příspěvky: 472
Registrován: 02 čer 2004 23:20
Bydliště: Ostrava

RE

Příspěvek od MARKONY » 14 bře 2006 07:55

Ahoj s Walther G22 jsem střilel velmi přesně , když dáš do zásobníku 10 nábojů vesměs první neodpalí, ale s 9 je vše v pořadku. Velmi náchylná na čistotu, ale jeden poznatek ... spaliny při výstřelu mi šly přímo do očí a tak po 5 ranách mě začaly štípat a slzet .
xlibor
Příspěvky: 181
Registrován: 14 bře 2005 00:03
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: RE

Příspěvek od xlibor » 14 bře 2006 08:47

MARKONY píše:spaliny při výstřelu mi šly přímo do očí a tak po 5 ranach mě začaly štípat a slzet .
Presne tohle muzu potvrdit, je to dost neprijemne a taky celkove, me se osobne prilis moc nelibi, vypada to jak nejaky airsoft.
Kdyz ji milujes, neni co resit.
Uživatelský avatar
Sidewinder
Příspěvky: 1463
Registrován: 31 srp 2004 20:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sidewinder » 14 bře 2006 09:07

Pokud jde o samonabijeci malorazky .. mate nekdo zkusenost s Rugerem 10/22?
Smazaný uživatel 111

Re: RE

Příspěvek od Smazaný uživatel 111 » 15 bře 2006 01:50

MARKONY píše:Ahoj s Walther G22 jsem střilel velmi přesně , když dáš do zásobníku 10 nábojů vesměs první neodpalí, ale s 9 je vše v pořadku. Velmi náchylná na čistotu, ale jeden poznatek ... spaliny při výstřelu mi šly přímo do očí a tak po 5 ranách mě začaly štípat a slzet .
Na samonab. zbran střílí docela přesně , taky má 8 drážek :lol:
Nevim co používáš za střelivo , ale já takový problém nemám ve čtvrtek
sem vystřílel krabici nabojů (500ks.) Geco Pistol 22LR. a všeho všudy se zasekli dva. oči mě slzely při používání Zapperek a American Eagle s Geco
už je to v poho.
Odpovědět