Vyber CO2-jky

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
dykmore
Příspěvky: 1065
Registrován: 09 led 2008 12:58
Bydliště: Ostrava - Hrušov

Re: Výber CO2-jky

Příspěvek od dykmore » 23 zář 2013 11:55

Tak ja upresnim svoji odpoved: revolver jsem mel v ruce,kupodivu se jeden vali u nas na strelnici. Ale nemuzu ti napsat nic jineho,nez jsem uz napsal. Snad ze na prvni osahani je to pomerne tezka zbran,pekne udelana,ale protoze slitinu nepovazuju za kov,je to pro me porad jen silene draha hracka. Zivotnost a spolehlivost bude zaviset na zpusobu pouzivani,jinak bude stejna jako u jinych umarexovych zbrani vzhledem k tesneni,ktere muze odejit bez ohledu na cenu. Presnost nemuzu hodnotit,neb jsem nestrilel,ale v miridlech urcite schovana nebude.


Pořádná bouchačka je z plastu a oceli, a nosí se v kydexovém pouzdru.
mildot
Příspěvky: 947
Registrován: 18 zář 2012 17:55

Re: Výber CO2-jky

Příspěvek od mildot » 23 zář 2013 12:38

2 jama:kup crosmana první 3 místa na 8.kryse viděls nee :lol: jestli je Aleš napříště nezakáže :lol: neni to prej služební zbraň :lol:
Liebe ist in der luft! Sudet agenci.
pellerm
Příspěvky: 850
Registrován: 26 čer 2013 11:02

Re: Výber CO2-jky

Příspěvek od pellerm » 23 zář 2013 12:54

Ten crosman je dobrej. Ja ho mam teda chvílí ale dcera ho má tři roky a bez problému vystříleno cca 1500 diabol drážkovaná hlaveň a dobrá cena tady máš skoro čtyři za cenu jednoho od umarexe a na každej dva roky záruka, Jinak to služební zbraň je je to kopie coltu python. Ta 8. krysa udělala crosmanu slušnou reklamu.
Uživatelský avatar
jama
Příspěvky: 1259
Registrován: 03 pro 2012 15:20
Bydliště: Pha 16

Re: Výber CO2-jky

Příspěvek od jama » 23 zář 2013 14:28

Díky za reakce. Já se na 8. Kryse nejprve nadchnul pro Makarova, kterého mi Aleš půjčil. Zrovna jsem se vrátil z puškařství Novotný, kde jsem nakonec zakoupil SW 586 CO2 za bazarovou cenu 1990. Z prvního dojmu můžu zmínit asi to, že na kvéru nikde nic nevaklá, mířidla jsou skutečně docela jemná a spoušť se dá použít v obou režimech, na rozdíl od zmiňovaného Makarova - tam se musel kohout jednotlivě natahovat, jinak byl výstřel stržen. Víc, až ho provětrám plynem a diabolkami.
z ho.na bič neupleteš
cicmic
Příspěvky: 3
Registrován: 24 zář 2013 15:36
Bydliště: PLzeň

Co koupit...DU-10 condor, Lov 21 ..něco jiného?

Příspěvek od cicmic » 24 zář 2013 15:50

Zdravím!
Po dlouhém pročítání a vybírání jsem se rozhodl, že se obrátím na odborníky.

řekl jsem si, že by to chtělo nějakou změnu ke střílení ze stařičcké Slavie a že by se mi líbilůo něco kratšího.
Požadavky jsou:
- používat budu o víkendech na chalupě na zábavnou střelbu na terč. Nijaké závodní ambice nemám
- relativně levný provoz, když CO2 bombičky tak určitě z možností na klasické sifonové bombičky či kivety

Co jset tak různě pročítal zalíbila se mi:
LOV21
- líbí se mi u ní nízká pořizovací cena a levný provoz (sifonové bombičky)
- měl bych trošku strach z hrubých mířidel, ale možná by pro moje účely nevadilo
- škoda že má jen plastové tělo (vím že je to cena za nízkou cenu)a musí se přebíjet po každé ráně

DU-10 condor
- čím víc jsem si toho načítal tím věčí chuť si jí mám koupit :-)
- líbí se mi skvělý zpracování a velké příslušenství, které ke zbrani je
- jediné co mě odrazuje od koupě je vysoká cena, našel jsem jí za skoro 12000 a to mi přijde fakt už moc, nevíte kde koupit za lepší cenu? (na bazary jsem koukal a nic aktuálního k mání není)
- škoda je již nejde sehnat kolem 6000 jako před lety to bych asi neváhal ale 12000 je fakt moc. Třeba se od Vás dozvím že to opravdu stojí za to a hold počkám a přišetřím :-)
- hodně se mi libí ta možnost přebíjet až po pěti ranách

Nebo Vás napadá ještě jiná alternativa, která by splňovala moje požadavky? Díky moc za radu!!!!
Uživatelský avatar
greywolf
Příspěvky: 497
Registrován: 03 lis 2011 15:09

Re: Výber CO2-jky

Příspěvek od greywolf » 24 zář 2013 17:23

Tak jsem se zase trochu unáhlil a koupil si na blbnutí co2 pistolku Beretta M84 FS od Umarexu...
Původně jsem si chtěl koupit Bajkala,ale neměli ho od rusáků,tak jsem v prvotním záchvatu líbivosti vzal Umarexovou Berettu :? ...
Zpracování fajnový,první dojem prima...Nemám s BBčkovejma pistolkama skoro žádný zkušenosti,ale spoušť má poněkud dlouhej chod,takže než zamířím směr dopředu,přimáčknu trochu spoušť a hopláá...kulička je na podlaze,přimáčknu znova a znova...a bročky jako perličky skákaj po podlaze,nu a já mám prázdný zásobník a to prosím bez jediného výstřelu :lol:
Použil jsem origo broky 4,46 Umarex...Volal jsem do Colosusu,jestli je to jako normální??Prý jo,mám si zvyknout,že můžu sáhnout na spoušť pouze s pistolí v poloze horizontální,ještě lépe mířit trošku výš :shock:
Trochu jsem pokoukal po netu a jsou i ocelové broky 4,5mm...Ty mi pán z obchodu tedy nedoporučoval v rámci ničení laufu a potažmo celé zbraně..O čtyřiapůlkách z olova nechtěl slyšet vůbec....Nechci pistoli vracet,ale ptám se chlapců,kteří mají z BBpistolkama ňáký zkušenosti,estli můžu narvat ty větší bročky do pistole bez rizika totálního ucpání hlavně...Nebo co ty olověné?
...Ty asi budou dělat neplechu,ale ocelový by mohly fachčit,né?...Krom toho by výkon mohl být o něco lepší..takhle to funí všude možně,jen né do kuliček,co se sypou na podlahu..
Nečekám od pistole přesnost na terč,ale na blbnutí do plechovek na deset metrů by to mohlo stačit...Docela rád bych si vystřelil i směrem dolů...Tak prosím hoši poraďte,co s tím???
Díky..G.
Přílohy
vzduchova-pistole-beretta-m84-fs-original.jpg
Kdo není ve dvaceti levičák, nemá srdce, kdo je levičák ve čtyřiceti, nemá rozum..W.Churchill
Uživatelský avatar
mtarnovsky
Příspěvky: 491
Registrován: 01 úno 2012 15:05
Bydliště: Bratislava

Re: Výber CO2-jky

Příspěvek od mtarnovsky » 24 zář 2013 19:52

Podla toho co som cital na nete je ta pistol na ocelove bbcka.Ked ti olovene vypadavaju z hlavne ,pistol ma pravdepodobne magneticky zaver,ktory ocelovky zadrzi,preto ti tam nedrzia olovene 4,46ky a prepadavaju.pokial nema vyvrt v hlavni tak sa ocelovych bb neboj,nemaju co pokazit a maju o dost vacsi destrukcny ucinok.mozes kupit aj pomedene bbcka. Popripade vyskusaj kovohute no.11 tie maju 4,5mm,prinajhorsom sa zaseknu,ale nemali by vypadnut. V kazdom pripade je pistol urcena na strelbu z ocelovymi bbckami(co som sa o nej docital)
Na plechovky su ocelove bbcka idealne a dokonca prestrelia(rozbiju) aj kachlicku a sklenenu flasu,co olovo u pistole vacsinou nedokaze .. A su lacnejsie...
Hatsan AT44-10w 5,5 + Leupold 4-24x50e+pumpa
Crosman1377-40cm hlaven,flat top,prerobena spust,pretesneny transfer,ocel.zaver,4-9x40,pazba
Slavia 620
Uživatelský avatar
greywolf
Příspěvky: 497
Registrován: 03 lis 2011 15:09

Re: Výber CO2-jky

Příspěvek od greywolf » 24 zář 2013 20:31

Trošku si nerozumíme...Já tam ty origo 4,46mm BBčka dával...samozřejmě ocelový,drží v hlavni směrem dolů,dokud trochu nezmáčknu spoušť...pak lehce propadnou..Zkusím tam teda nacpat ty poměděný ve 4,5mm..Nejspíš zkusím i olověné gamo broky 4,5mm...někde jsem se dočetl,že jsou tvrdší než příbramské a tolik se v zásobníku nedeformujou.Teď jde o to,jestli to nejsou ultrašišoidy už ze Španělska.O fy GAMO se tady vedou nelichotivé diskuze...
Kdo není ve dvaceti levičák, nemá srdce, kdo je levičák ve čtyřiceti, nemá rozum..W.Churchill
Uživatelský avatar
mtarnovsky
Příspěvky: 491
Registrován: 01 úno 2012 15:05
Bydliště: Bratislava

Re: Výber CO2-jky

Příspěvek od mtarnovsky » 24 zář 2013 20:55

greywolf pise:--.Volal jsem do Colosusu,jestli je to jako normální??Prý jo,mám si zvyknout,že můžu sáhnout na spoušť pouze s pistolí v poloze horizontální,ještě lépe mířit trošku výš :shock:

-------Si snad robia z teba prdel. To aj airsoftky z kolotocov za 3 eura su na tom lepsie!

Ja som si myslel ze problem je v strelive,ale ked prepadavaju ocelove tak je problem niekde inde . Pomedene su tak isto 4,46 ,len maju inu farbu. To ani neskusaj,bude to to iste. Ja by som tu pistol reklamoval-ved co je to za kravina ze pistolou nesmies mierit smerom dole, to som este nezazil,co sme v stredoveku?Aj tam to mali vyriesene ucpavkou. .BBcko,brok ,diabolka vo vzduchovke musia drzat v hlavni nech s tym robis co chces.Predajca ti NEMOZE tvrdit ze je to normalne .
Potom je ta pistol asi uplne na prd,a radsej si kup nieco ine.
Hatsan AT44-10w 5,5 + Leupold 4-24x50e+pumpa
Crosman1377-40cm hlaven,flat top,prerobena spust,pretesneny transfer,ocel.zaver,4-9x40,pazba
Slavia 620
Uživatelský avatar
dykmore
Příspěvky: 1065
Registrován: 09 led 2008 12:58
Bydliště: Ostrava - Hrušov

Re: Výber CO2-jky

Příspěvek od dykmore » 24 zář 2013 23:20

Z mého bývalého bajkalu-makarova CO2 taky občas nějaký vypadnul...
Pořádná bouchačka je z plastu a oceli, a nosí se v kydexovém pouzdru.
Uživatelský avatar
greywolf
Příspěvky: 497
Registrován: 03 lis 2011 15:09

Re: Výber CO2-jky

Příspěvek od greywolf » 25 zář 2013 06:34

:arrow: mtarnovsky:Bohužel si v obchodě prdel nedělali...Vyrábí se ocelové broky i v 4,5mm,ovšem jde o to jestli ty čtyři setinky vůbec něco vyřeší :?: ...To ještě vyzkouším a pokud bude efekt stejnej,tak půjde z domu..
:arrow: dykmore:..Kdyby občas vypadl jeden tak přivřu oko,ale to je jako když přetrhneš šňůru z korálema..
Chtěl jsem jen něco malýho na blbnutí bez rámusu,co se tváří navenek jako ostrá zbraň,ale nejspíš sáhnu po Zoraki v 5,5mm....Sice nevypadá jako ostrá,do kapsy ji taky neschovám,ale se zábavou to bude o 200% jinde :wink:
Kdo není ve dvaceti levičák, nemá srdce, kdo je levičák ve čtyřiceti, nemá rozum..W.Churchill
Uživatelský avatar
mtarnovsky
Příspěvky: 491
Registrován: 01 úno 2012 15:05
Bydliště: Bratislava

Re: Výber CO2-jky

Příspěvek od mtarnovsky » 25 zář 2013 08:29

Ja mam na blbnutie a na plechovky Crosmana 357(CO2) a Gamo AF 10(pumpa). C357 mam uz skoro 15rokov a bez problemov.AF10 som musel reklamovat hned po siedmych vystreloch,ostal zaseknuty ventil. Potom som ju opravil sam a odvtedy funguje. Na 357 mam 6 a 10ranovy zasobnik. Do AF10 sa da narvat 12 brokov do zasobniku a da sa strielat aj z diabolkami ale len jednotlivo.
Přílohy
IMG_20130925_074909.jpg
Hatsan AT44-10w 5,5 + Leupold 4-24x50e+pumpa
Crosman1377-40cm hlaven,flat top,prerobena spust,pretesneny transfer,ocel.zaver,4-9x40,pazba
Slavia 620
Uživatelský avatar
greywolf
Příspěvky: 497
Registrován: 03 lis 2011 15:09

Re: Výber CO2-jky

Příspěvek od greywolf » 25 zář 2013 13:36

:arrow: mtarnovsky:Jj,Crosmana mi známej nabízel,že se s ním dá parádně střílet na 25metrů,neuchází...prostě držák..Drážkovaná hlaveň a víceranka...Jenže to zpracování je na pendrek...Jasně,za tu cenu opravdu hodně muziky :)
Ale pokud pumpu,tak fakt asi Zoraki,na vlákně o ní jsou docela pozitiva...Tam mě zase nejvíc vadí,že je dost veliká a je jednoraná...Prostě plus a mínus..
Kdo není ve dvaceti levičák, nemá srdce, kdo je levičák ve čtyřiceti, nemá rozum..W.Churchill
Uživatelský avatar
mtarnovsky
Příspěvky: 491
Registrován: 01 úno 2012 15:05
Bydliště: Bratislava

Re: Výber CO2-jky

Příspěvek od mtarnovsky » 25 zář 2013 13:54

Ja som drzal zorku raz v ruke a je fakt giganticka.Ale na druhej strane je urcite silnejsia,samozrejme na viac pump. Este ma napadol Weihrauch HW 40,do toho by som isiel keby som nemal AF10. Ma pisanu ustovku 122m/s a celkovu dlzku 240mm. Zorka ma na jednu pumpu tiez okolo 120m/s (aspon tak pise predajca)a celkovu dlzku 295mm.
C1377 asi nechces,tam treba trochu pumpovat,ale da sa z neho dostat cez 200m/s po upravach.
Hatsan AT44-10w 5,5 + Leupold 4-24x50e+pumpa
Crosman1377-40cm hlaven,flat top,prerobena spust,pretesneny transfer,ocel.zaver,4-9x40,pazba
Slavia 620
Uživatelský avatar
PEPAN
Příspěvky: 1695
Registrován: 11 říj 2009 22:19
Bydliště: z5 na 9

Re: Výber CO2-jky

Příspěvek od PEPAN » 25 zář 2013 15:01

hw40 NEBRAT!! vzhled nadřazen funkčnosti, plastové obrovské heblo a funguje jen na 1 pump. Zoraki není o moc dražší a muziky nadělá daleko víc..
pořád se mi nějak nezdá proč může někdo chtít kopii ostré, 100x radši drulov nebo ten crosman- u revolveru to lze chápat
Nejde!Prostě NNe
Odpovědět