Vtipy

V minulosti fórum o online-chatu, nyní již takový obecný pokec ;) a nezařazené témy

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Lovec
Příspěvky: 279
Registrován: 25 lis 2005 20:06
Bydliště: Slovensko....

Příspěvek od Lovec » 30 srp 2006 14:40

Obrázek


Ares
Příspěvky: 1552
Registrován: 24 srp 2005 10:46
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ares » 30 srp 2006 14:49

Video to sice není, ale povedené rozhodně ano :lol:
Uživatelský avatar
J.Laser
Příspěvky: 477
Registrován: 20 bře 2007 00:51
Bydliště: Podřipsko

Příspěvek od J.Laser » 10 kvě 2007 18:34

Poslední vtípek skoro před rokem ?:shock: To je teda síla :roll: osobně začínám nabývat dojmu,že střelci nemají smysl pro humor.Přemýšlel jsem i o nějakých střeleckých anekdotách....mám asi mezery na žádnou jsem nepřipadl.Asi jsme fakt kakabusové. :P
demon

Příspěvek od demon » 10 kvě 2007 23:46

no dobre, tak ja tedy jeden starsi pridam :)

Firma Heckler & Koch vyrabi a od polovice kvetna na nas trh dodava novy kapesni prekladac do romstiny. Prekladac obsahuje zakladni romskou slovni zasobu ve vymennych modulech a jeho pouziti je jednoduche i pro male deti. Zarizeni nepotrebuje napajani, vazi 1200 gramu a ma kaliber 9
Naposledy upravil(a) demon dne 05 úno 2008 23:05, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
J.Laser
Příspěvky: 477
Registrován: 20 bře 2007 00:51
Bydliště: Podřipsko

Příspěvek od J.Laser » 11 kvě 2007 22:20

Přijde rom do gunshopu a chce pistoli prodavač odvětí" Nemám"."Tak pušku". "Tu taky nemám". Rom se brání:"Ale vždyť já jí támhle vidím.Vy snad máte něco proti romům?" "Jo mám- všechno co tu vidíte.
Uživatelský avatar
Silencer
Moderátor
Příspěvky: 1480
Registrován: 15 kvě 2006 08:35
Bydliště: Praha

Příspěvek od Silencer » 04 čer 2007 21:44

Co se stane když hnědočechovi ufiknete kulky :?: Černej bez :lol:
Voris
Příspěvky: 302
Registrován: 05 črc 2006 10:10
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od Voris » 10 čer 2007 11:20

Není to sice vyloženě vtip, ale sekci humor na fóru nemáme a zakládat kvůli něčemu takovému nové téma?

Při pátrání po knize J. Lugse, Střelci a čarostřelci, mi z vyhledávače vypadl odkaz na článek o střeleckých kouzlech a čarování.
Cílem očarování zbraně bylo buďto zajistit si neomylnou střelbu, nebo naopak vyřadit konkurenta a ochránit vlastní zbraně před uřknutím konkurencí. K obojím účelům se používalo nejrůznějších dryjáků, od mechu z lebky oběšence přes různé části zvěře až po živé hady a nejrůznější druhy hmyzu. Jeden z receptů na očarování vlastní pušky zní: „Hlaveň nabijeme prachem, vezme se malý had, vstrčí se do hlavně a nechá se v ní několik hodin, pak se vystřelí proti dubu.“ Toto kouzlo se nazývalo „studená sněť“ a mělo zajistit rychlou smrt cíle i v případě, že by zranění nebylo vážné.

K očarování cizí zbraně, aby se netrefila, stačilo (dle dobového receptu s názvem „Usadit lovce“) „najít kousek použité pucvole nebo hadru, kterým byla zbraň čištěna. Ráno se navrtá do dubu otvor, do něj se vloží inkriminovaný kus hadru a zatluče klínkem z hlohu. Dokud je hadr ve stromě, nemůže postižený nic trefit.“ K podobnému účinku vedlo též uřknutí pušky - stačilo prý, aby čaroděj pohlédl do hlavně.
A co vy, moderní střelci? Očaroval vám už někdo na závodech zbraň? Používáte prostředků černé magie, abyste lépe nastříleli? Praktikujete nějaké vlastní rituály? Sem s nimi. :D
Nikdy neházej flintu do žita.
Uživatelský avatar
J.Laser
Příspěvky: 477
Registrován: 20 bře 2007 00:51
Bydliště: Podřipsko

Příspěvek od J.Laser » 12 črc 2007 22:32

Jde paní Paroubková po ulici a zpívá si: "Kdybych byla jahodoů" a kolemjdoucí muž se k ní přidá:"To by bylo Džému"
Aquila non captat muscas
thrax

Příspěvek od thrax » 31 črc 2007 21:37

Pánové,zní to sice jako vtip,přesto je to pravda-můj nadřízený,držitel ZP si ke své první pistoli koupil extra vytahovač,neboť si myslel,že je to zařízení,které vytahuje zbraň z pouzdra....
Nikdo

Pár citátů

Příspěvek od Nikdo » 01 srp 2007 20:42

http://www.eprdel.cz/Texty.php?id_texty=321
Viditelné stopy po překladu z angličtiny... ehm i stopy po americkém humoru... ale úplně špatný to snad néni :?:
Uživatelský avatar
HV
Příspěvky: 149
Registrován: 16 dub 2007 16:27

Příspěvek od HV » 08 srp 2007 10:00

Snad to nebudete vnímat jako vtip s rasistickým podtextem (učitelky snad nejsou rasistky, ne?) Přišlo to z konference satoya:
Hlásí se Alenka: "Prosím, já jsem si hrála na písku."
"Výborně, Alenko.A když napíšeš na tabuli bez chyby PÍSEK, dostaneš kousek koláče."
Alenka se soustředí, napíše PÍSEK, a za chvilku si už pochutnává na velkém slaďoučkém kousku koláče.
Pak se hlásí Pepíček: "Prosím, já jsem si hrál na písku s Alenkou!"
"No to je pěkné, Pepíčku. Teď napiš na tabuli HRA, a když to bude bez chyby, dostaneš také koláč."
Pepíček na druhý pokus napíše třesoucí se rukou HRA a už cestou do lavice se zakusuje do koláče.
"A copak jsi dělal ty, Dežíku?",ptá se paní učitelka.
"Prosím, chtěl jsem si hrát s Alenkou a Pepíčkem, ale oni po mně házeli kamení!"
"No to se tedy opravdu zachovali nepěkně! Ale když napíšeš bez chyby BEZPRECEDENTNÍ DONEBEVOLAJÍCÍ RASOVÁ DISKRIMINACE ROMSKÉ MENŠINY, dostaneš koláč i ty....
Uživatelský avatar
J.Laser
Příspěvky: 477
Registrován: 20 bře 2007 00:51
Bydliště: Podřipsko

Příspěvek od J.Laser » 12 srp 2007 13:27

Přijde cikán do cukrárny odplivne si a ptá se prodavačky: "Ty gadžovka máš něco vod Algidy"?
Slečna za pultem v klidu vytáhne revolver,pošle cikánovi jednu do hlavy a procedí: "Jasně,že mám ty smrade...Magnum...
Aquila non captat muscas
Uživatelský avatar
PB
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1622
Registrován: 26 lis 2005 15:36
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od PB » 30 srp 2007 22:51

posledni veta pred smrti: neboj, neni nabita! :lol:
CZ 85 COMBAT, SUHL 150+BSA 4-16x40 AO, PM Makarov, GLOCK 17, MOSIN 1891/30 Iževsk 1927, TOZ 35, ZKM 456,
norton
Příspěvky: 19
Registrován: 03 zář 2006 15:38

Příspěvek od norton » 31 srp 2007 09:58

Skinhead, cikán a žid chytí zlatou rybku a ta říká:
Každému z Vás splním jedno přání.
Cikán: -Chci aby žid zdechnul.
Žid: -Chci aby cikán zdechnul.
Skinhead: -Tak to já v tom případě už jenom kávičku.
norton
Příspěvky: 19
Registrován: 03 zář 2006 15:38

Příspěvek od norton » 31 srp 2007 10:00

Moudra střední generace:

Láska na první pohled? Zní to sice romanticky, ale to se pouze setkají
dva nadržení a nepříliš vybíraví lidé.

Sexuální soulad po čtyřicítce? To bolí hlava nejen ji, ale i mě...

Moji manželku jsem si vzal proto, že protiklady se přitahují. Ona
byla těhotná a já ne...

Na Valentýna jsem zažil nezapomenutelný erotický večer!
Ona byla v průsvitných kalhotkách, nahoře bez, na nádherné široké
posteli... A já jsem byl v teplákách a bačkorach s dalekohledem v domě naproti...

Žena mě podvádí a velmi mě to trápí. Stále mi totiž nerostou parohy!
Bože, co když mám málo vápníku...?!

Kdyby lidé nebyli tak závistiví, zlí a lakomí, tak by jedna ženská
stačila pro celou vesnici...

Léty muž získává jednu téměř mysteriózní schopnost - dokáže
ukojit svůj sexuální hlad obyčejným jídlem...

Jestliže prochází láska opravdu žaludkem, tak kde, proboha, teda
potom končí?

Potřeboval bych snížit svou potenci! Sexu mám stále plnou hlavu, ale
chtěl bych to posunout níže...

K čertu, i s tímhle středním věkem! Důchod mi nedají, protože jsem
příliš mladý a ženy mi nedají, protože jsem příliš starý...

Kdysi, když mě manželka pohladila po vlasech, postavil se mi pták.
Dneska, když mi pohladí ptáka, postaví se mi vlasy...
Odpovědět