Vrchni soud potvrdil 14 let za znasilneni mlade postacky

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

maldigola
Příspěvky: 905
Registrován: 06 srp 2007 13:00

Příspěvek od maldigola » 26 lis 2007 23:07

2 edelweis-pokud víš,že společnost,ve které žiješ,je tak zkažená,měl bys něco udělat abys na tom sám neměl podíl.Já to tak zle nevidím,jen mě mrzí,že mi nikdo nedává úplatky.Jak já bych se nechal rád zkorumpovat!jenže,kdo dnes potřebuje bývalého oficíra,že..
jo a to jako kdyby ti někdo zabil třeba manželku,to ty by ses pak za to co bys následně udělal nechal zavřít na doživotí?


Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4312
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 26 lis 2007 23:08

To.maldigola
Doživotí i z bodákem v prdeli,živého mně nedostanou :evil:
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Lanky
Příspěvky: 257
Registrován: 04 led 2007 16:32

Příspěvek od Lanky » 26 lis 2007 23:17

Souhlas s edelweissem. Kdyby mi někdo zabil manželku, pomsta vrahovi by asi byla jediným světlým bodem zbytku mého života a zároveň i jeho jediným smyslem. Upřímně řečeno, pak by mi už asi bylo úplně fuk, jestli sedím doma a tupě čumím do zdi, nebo sedím v krimu a tupě čumím na mříže...... Ale přiznávám, jsem ženatý poměrně krátce, třeba za 20 - 30 let budu mluvit jinak... :-)
Walther P99 AS cal. 9 mm L, ZKM 456 .22LR + Leapers 4-16x50 AO
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4312
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 27 lis 2007 00:21

To-Lanky
Je to o prioritách,mám dva lidi č.1 to je můj smysl života a nikdy o něm nebudu smlouvat.Pokud na moje lidi č.1 vztáhne ruku tak končí.Kdokoli nebo cokoli se pokusí mi v tom zabránit stává se cílem.Nehodlám o to diskutovat.
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 27 lis 2007 01:11

Pánové, přiznám se, mám dvojí kořeny. Jedny jsou ze severu a druhé z jihu. V tradicí těchto kulutr není zločin - vykonat krevní mstu. Zločinem je jí nevykonat. Takže třeba nedokážu pochopit lidi, kterejm někdo brutálně zavraždí člena rodiny (třeba ženu) a dostane za to 4 roky vězení (resp. 8 let -4 co mu prominou.) a její otec, manžel, syn sedí doma a nic nedělaj.

Holt to je asi ta pravá slovanská nátura nebo co. Nechat si na hlavu sr.át a ještě si u toho zpívat. Mě osobně to nijak nevadí, je to každého věc když s tím dokáže žít, já to jen nechápu.

I když pro otroky je to asi dobré, přece pán nechce aby otroci projevovali moc odvahy, natož aby otroci konali. Ovládání práva přísluší jen pánům a né otrokům. Takže je to v určitých případech asi v pořádku.

Každej, ať si dělá co uzná za vhodné :wink:
maldigola
Příspěvky: 905
Registrován: 06 srp 2007 13:00

Příspěvek od maldigola » 27 lis 2007 07:26

No,něco na tom je.Nikdy mě nenapadlo,že lidé můžou být tak zafixovaní na své bližní.To jsou mi teda věci...
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4312
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 27 lis 2007 10:40

To-epetr2008
Celkem originálně shrnuto,já bych u toho víc nadával.

To-maldigola
Čemu se divíš?Nejsi zvyklý že rodiny mohou i fungovat:A to i přes to že tenhle stát dělá všechno pro to aby to bylo jinak.Asi nemáš rodinu?
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
maldigola
Příspěvky: 905
Registrován: 06 srp 2007 13:00

Příspěvek od maldigola » 27 lis 2007 11:07

no,mě to spíš překvapuje,že někdo tak uvažuje.Já osobně a vlastně všichni mí přátelé jsme žili pro ideály.Pro někoho to byla demokracie,pro mě osobně Československá republika.Lpět na životě svém nebo svých příbuzných bych považoval za dávno překonaný archetyp,za cosi instinktivního,pudového.Ale-nekritizuju,jsou to prostě vaše hodnoty.
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4312
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 27 lis 2007 11:23

To-maldigola
Republika-demokracie-spravedlnost- to vše jsou jen slova,toho se nenajíš dnes ke říká ten zítra onen jak se to hodí.Auto ti vezmou,dům znárodní to vše jde skousnout ale pokud někdo sáhne na zdraví či život tvé krvi de sranda a navoňané slova stranou,není to o agresi je to o odplatě,když to Hanzlům projde jednou,projde jim to i vícekrát.Začnou jedním člověkem a skončí to jako Osvětim???
Nebudeme hájit zástavy generálů a zbytečně chcípat po tisících jako obětovaný špendlík na mapě,dnes není ctí králů stát v čele vojska,dnes připosraní kreténi pořádají jatka z hlubokých bunkrů,na životy lidí nahoře nedbaje.Takže obrana rodiny je věcí každého zodpovědného člena,rodinu ubránit a generálům zazdít východ z bunkru ať se požerou navzájem.
Víš je krásné že máme ideály (pokud nikoho nestojí život) ale když ti dám uhlík,vodík a další drobnosti,tak stejně nedokážeš stvořit živou růži.Umíme jen snít,mluvit,bořit a ničit,tvořit nám jde jen v omezené míře a ještě kvůli tomu plno věcí zničíme,stále upřednostňujeme sebe a své zájmy před vším ostatním.Řekl bych že člověk je ve své velikosti malý.
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
maldigola
Příspěvky: 905
Registrován: 06 srp 2007 13:00

Příspěvek od maldigola » 27 lis 2007 12:50

To nejsou nové názory,ty se občas objevují u dezertérů a defétistů.Pokud nabudou obecného rozšíření,je už jen otázkou času,kdy na nás šlápne cizí bota.Jako důstojník bych to bez povšimnutí nenechal,ale teď musím držet hubu ,tak se budu jen dívat jak si to vy mladí tady zařídíte.
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4312
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 27 lis 2007 13:01

To- maldigola
Nejsi sám kdo sloužil já tam byl 8let a výraz tipu ,,vy mladí´´si nech do jeslí tam možná není dostatečně rozvinutá individualita a projde to.
Jinak bod č.1 je střelit důstojníka do zad a jít do partizánské války.Na nic jiného nemáme.
A co se týká velké boty tak ať uděláme cokoli tak si šlápne když bude chtít,což znamená že hysterické varování nejsou na místě.
Rozhodně nepůjdu nikam umřít za ideály Topolánka nebo Klauze,chtějí li pánové válčit tak ať si obléknou mundůry a svět je jenom jejich.Nepůjdu někam chcípnout a nebudu se spoléhat na tebe nebo kohokoli jiného že uchrání moji rodinu před válečnými útrapami.Pokud mně ovšem budete chtít k tomu nutit jste první oběti války.
Po letitých zkušenostech z AČR vím že se mnou to nevyhrajete,hodlám se maximálně starat o svou rodinu,kdyby to dělali všichni tak se k nám nikdo neprostřílí,jako rodinné klany bychom se daleko pružněji sjednocovali k obraně.Pro agresora by tu nebylo bezpečno 24h denně a o tom to je,když nám armádu politici pohřbily.
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
maldigola
Příspěvky: 905
Registrován: 06 srp 2007 13:00

Příspěvek od maldigola » 27 lis 2007 13:47

jo,kdepak jsou ty časy,a kde je Československo,takhle opíchat pošťačku,to by bylo...
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4312
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 27 lis 2007 13:55

maldigola píše:jo,kdepak jsou ty časy,a kde je Československo,takhle opíchat pošťačku,to by bylo...
To si děláš srandu???
Pokud chceš tohle obhajovat tak ti povím jedno,měl bys vedle toho šmejda VISET !!!
:evil: :evil: :evil:
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
maldigola
Příspěvky: 905
Registrován: 06 srp 2007 13:00

Příspěvek od maldigola » 27 lis 2007 15:09

hele sklapni,nebyls to ty,kdo tu propagoval rozvinutou individualitu?No tak když tomu rozvitýmu individualistovi sebereš všechny ideály tak ve jménu čeho mu chceš zakazovat opíchat pošťačku?Nebo znáš něco lepšího v epoše nihilismu?
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4312
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 27 lis 2007 15:31

To-maldigola
je to definitivní-opravdu jsi kretén,takže konec debaty.Člověk bez mozku jako ty to není schopen pochopit.
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Odpovědět