Volby

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Koho budete volit?

ODS
21
50%
ČSSD
10
24%
KSČ
0
Žádná hlasování
KDU-ČSL
2
5%
Zelení
0
Žádná hlasování
Jiná strana
6
14%
Nikoho - volit nebudu
3
7%
 
Celkem hlasů: 42
Ian van Kohl

Příspěvek od Ian van Kohl » 01 čer 2006 15:59

Andy píše:Moje filosofie je taky jina. Rozhodne nezboznuji ODS ani jejich program (komunistu Tlusteho uz vubec ne) ... nicmene je treba zpretrhat nitky soucasne vladnouci strane a lidem kolem ni.

Je mi jasne, ze po volbach ... treba s ODS... se zase nitky zacnou pomalu spletat... ale aspon pro ten pocit... chci zmenu!!

Jsou tu i jine duvody pro a proti, ale tohle je jeden z hlavnich.
Sicilii tu nechci. Ikdyz si nedelam iluze :-(
Ony nitky(krásně vyjádřeno) jsou spojeny už dlouho. A u všech. Jde jen o koryta. A ne nadarmo se říká, že moc je největší a nejnebezpečnější droga. Já si momentálně namám na co stěžovat. Včera mi utekla přítelkyně, doma mám dítě, studuju VŠ, pracuji, a ačkoliv mě štve, že jsou rodiny, které žijí jen z příspěvků, tak mám alespoň zatím nějakou naději. ODS mi ji rozhodně nedává.


Pavel R

Příspěvek od Pavel R » 01 čer 2006 16:36

Už delší dobu chodím k volbám s tím, že nevolím toho koho chci (není nikdo takový), ale vytřídím ty který zaručeně nechci no a vyberu si z toho co mi zbude DMN nejmenší zlo. :twisted:
Olaf

Příspěvek od Olaf » 01 čer 2006 20:03

Toť ono. I když nebudeme brát v úvahu KSČM, je největší problém na naší politické scéně vybrat stranu, která představuje nejmenší zlo. Je to jen boj o místo u koryta. Kdyby alespoň při tom žrádle tolik nemlaskali :lol: :lol: :lol:
Ondra

Příspěvek od Ondra » 01 čer 2006 20:24

Musis to brat takhle:Vsichni jsou stejny sv*ne,jen komousi se za to nestydi... :lol: Ale volit je nebudu.
Uživatelský avatar
buml
Příspěvky: 13
Registrován: 18 kvě 2006 20:17
Bydliště: u CBr

narodni gronta

Příspěvek od buml » 01 čer 2006 20:39

Andy píše:A rekneme si uprimne... to jsou nejsvedomitejsi volici vubec. Neni se cemu divit. Od mladi jim KSC v tloukalo do hlavy, ze volit je povinnost. Ty mlade to hold nikdo nenaucil. Cili radeji jedou s kamosema na vikend "kalit". :evil:
No to mas bohuzel pravdu, oni nucene chodili volit KSC a dneska, snad je to ze zvyku sahaj po tom listku, ktery je KSC nejpodobnejsi. Bohuzel to este nakej patek potrva, dulezity je, aby se neprosadili mlady komunisti, ktery se v Politickejch veznu prohanej jak pred 20 lety.
Uživatelský avatar
Silencer
Moderátor
Příspěvky: 1480
Registrován: 15 kvě 2006 08:35
Bydliště: Praha

Příspěvek od Silencer » 01 čer 2006 20:46

Pánové zajímavá debata, ale to máte těžký. Já osobně nemám až tak moc proti reformám navrhovaných ODS (kromě obav, že se opět dostane pouze na Viktory, Radovany a podobně a slušnej člověk bude sušit hubu stejně jako dneska), ale dokud tam bude ta klika - viz Tlustý a spol. (Ten má nemíň co kecat o antikomunismu, zrovna on. No a vlastně téměř všichni ze starší gardy ať kopou za jakoukoliv stranu) tak můj hlas prostě nedostanou. Jako ekonom chápu neudržitelnost sociálního státu v téhle podobě, ale jako člověk určité přerozdělování a sociální smír zastávám. Holt těžká volba, potřeboval bych nějakou vyloženě středovou stranu :D Jinak si myslím je neštěstí, že opozice, ať už je v ní kdokoliv je u nás spíše destruktivní než konstruktivní. Prostě mi přijde, že zde není vůle ke kompromisu a dohodě a když je někdo v opozici, tak prostě principielně topí všechno o co se snaží vládnoucí garnitura. Kdo se na to pak má koukat. Ach jo. :(
Uživatelský avatar
Silencer
Moderátor
Příspěvky: 1480
Registrován: 15 kvě 2006 08:35
Bydliště: Praha

Příspěvek od Silencer » 01 čer 2006 20:50

Jinak krásné úsloví - Dej blbci moc a on ti ukáže jak chutná :D když tu byli komančové, tak už byly nažraný a jen tak kapalo. Teď se to střídá téměř každé 4 roky a každej tam krade jak nezavřenej. Vypráskal bych je dojednoho byčem a naházel je z Hradu rovnou do kupky hnoje. To co předvádějí je prostě výsměch normálním lidem. Opravdu se nedivím, že čas od času někomu ujedou nervy a nějakýho z těch pupíků natře palicí po palici :?
Ondra

Příspěvek od Ondra » 01 čer 2006 21:35

A nevite nahodou jak tezky je delat politiku?Ja vim-tezky to neni.Ale myslim ten princip naboru a moznost dalsiho postupu"vyse" ke korytku... :lol:
Treba by jsme mohli zalozit nejakou militantni stranu! :twisted:
Vik

Příspěvek od Vik » 01 čer 2006 21:57

Simtě, už beztak dost dráždíme nestřeleckou veřejnost tím že vůbec existujem, a ty bys ještě zakládal strany. :D :D
Ondra

Příspěvek od Ondra » 01 čer 2006 22:17

Nahodou pokud by ji volil kazdej kdo ma ZP.Tj cca 300K lidi tak by jsme se do parlamentu urcite dostali... :lol: :wink:
Olaf

Příspěvek od Olaf » 01 čer 2006 22:39

Silencer napsal:
Pánové zajímavá debata, ale to máte těžký. Já osobně nemám až tak moc proti reformám navrhovaných ODS (kromě obav, že se opět dostane pouze na Viktory, Radovany a podobně a slušnej člověk bude sušit hubu stejně jako dneska), ale dokud tam bude ta klika - viz Tlustý a spol. (Ten má nemíň co kecat o antikomunismu, zrovna on. No a vlastně téměř všichni ze starší gardy ať kopou za jakoukoliv stranu) tak můj hlas prostě nedostanou. Jako ekonom chápu neudržitelnost sociálního státu v téhle podobě, ale jako člověk určité přerozdělování a sociální smír zastávám. Holt těžká volba, potřeboval bych nějakou vyloženě středovou stranu Very Happy Jinak si myslím je neštěstí, že opozice, ať už je v ní kdokoliv je u nás spíše destruktivní než konstruktivní. Prostě mi přijde, že zde není vůle ke kompromisu a dohodě a když je někdo v opozici, tak prostě principielně topí všechno o co se snaží vládnoucí garnitura. Kdo se na to pak má koukat. Ach jo.

Přesně tak. Oni si pod tím slovem opozice, představují vždy snad jen destrukci. U nás je opozice již z principu ,vždy proti návrhům vládní strany bez racionálního uvážení, zda to či ono prospívá národu, či ne. Pokud se naši politici tohoto syndromu nezbaví, tak se z místa nepohnem.
Jen když se podívám na Ty zprofanované ksi...y na těch kandidátkách, je mi z toho zle. Bývalí komunisté zbrojí proti těm poctivějším, kteří jimi dodnes ještě jsou a když se člověk podívá do diskuse na novinky, jak to někteří lidé prožívají,dělá se mi z toho zle. Přitom mě napadá jen jeden příměr"zloděj křičí, chyťte zloděje". Vždyť s lidmi jen manipulují a bezdůvodně rozeštvávají národ, jelikož za celou tou předvolební demagogií vidí zas jen ty svý korýtka. Obyčejný občan se stejně nikdy pravdu ohledně těch největších zlodějských kauz nedoví. Jinak uvedené platí všeobecně, tedy napříč politickým spektrem.
Luke
Příspěvky: 192
Registrován: 23 led 2006 14:38
Bydliště: Praha

Příspěvek od Luke » 02 čer 2006 08:29

Asi se shodnem, ze k volbam je nutne jit a jak to procitam, tak vetsina bude volitto mensi zlo. A jestlize pan Paroubek prohlasi, ze se spoji s kymkoli, kdyz bude potrebovat, tak si predstavim, ze byt tu NSDAP, tak se bude bratrickovat treba i s nima, bude li to potrebovat. A vetsi zlo uz podle me neni. Takze mam jasno.
Uživatelský avatar
Silencer
Moderátor
Příspěvky: 1480
Registrován: 15 kvě 2006 08:35
Bydliště: Praha

Příspěvek od Silencer » 02 čer 2006 11:48

Hele ale s tou strano držitelů ZP a příznivců zbraní vůbec, to oravdu není špatnej nápad......... :D To by tu pak byl pořádek, političtí oponenti by za záhadných okolností umírali po zásahu neznámým druhem střeliva (nebo známým šípem z Andyho kuše :lol: ), to by pak byla vůle po dohodě a kompromisu.... :)
Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy » 02 čer 2006 12:09

Nech moji kusi spat.. nebo si ji kup? :-D
Uživatelský avatar
Silencer
Moderátor
Příspěvky: 1480
Registrován: 15 kvě 2006 08:35
Bydliště: Praha

Příspěvek od Silencer » 02 čer 2006 12:38

To má být nabídka? Já ale tímle nestřílím. Neříkám, že to není fajn, ale pan Devítka a 15 rychlejch kamarádů mi sedí líp :D
Zamčeno