Vojenska vzduchovka vz.47

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Nakadah
Příspěvky: 281
Registrován: 26 pro 2006 22:12
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nakadah » 12 črc 2007 14:24

ss2men> myslim ze brok no.11 4,5mm se ti 100% sekne. Nevim jaky CZ47 dosahuje tlak, ale 60atm v QB78 tak z 50% pripadu nedokaze hlavni prohnat brok 4,5mm. Zasekne se presne tam kde je zuzeni a zacina vyvrt.
Nevim presne jak ma 47ka resenou nabijeci jehlu v zaveru, zda to soupne jen pred zacatek vyvrtu nebo ji to zasune az do vyvrtu.

Navic kdyz si vezmes ze brok ma prumer 4,5mm tak uz tak ho musis namacknout silou do vrtani 4,46mm a to jesze nepocitam presah drazek. :) Nak


CZ 634 .177
Komentáře, rady a postřehy autora, uveřejněné v diskuzích jsou vyjádřením jeho subjektivních názorů a autor při jejich uplatnění třetí osobou nenese žádnou právní ani odbornou odpovědnost.
Borec
Příspěvky: 143
Registrován: 09 črc 2007 12:11
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borec » 12 črc 2007 21:48

Diki za odpovede. . . chcel by som sa este opytat, kde sa daju kupit tie "Óčka" ktore sa daju na pusku a na to sa da ten remen. lebo ja tam chcem dat ten remen, aby som si to mohol dat cez rameno, ale nemam tie ocka na ktore sa to zavesi. proste mi chybaju. . . neviete nahodou kde sa to da zohnat ?? ci to niak treba objednat alebo sa to da zakupit v polovnickom obchode ?
dakujem a pozdravujem 8) :)
Uživatelský avatar
Fifo
Příspěvky: 359
Registrován: 30 srp 2006 09:24

Příspěvek od Fifo » 12 črc 2007 23:24

ma tam ist c. 9 tak to krm tym.
Naposledy upravil(a) Fifo dne 21 led 2008 11:03, celkem upraveno 1 x.
JuriG

VZ 47

Příspěvek od JuriG » 11 srp 2007 10:40

Zdar lidi jsem tu novej.
Mam doma krasny vz. 47 :-) Ktery je momentalne po rekonstrukci co se vzhledu tyce.
Mam novy pistni krouzek :-) gumovy :-) Ale bohuzel nemuzu nikde sehnat pruzinu do pistu pro tuto vzduchovku :-( poradi mi nekdo kde se da sehnat, dale bych potreboval pouzdro pistu jedna se o tu tubu z ktere trci ta tycka co vyfukuje vzduch do hlavne dekuji za odpoved.
PS: Firma http://www.awiw.cz/ neodpovida na E-maily a ani mi nikdo nezveda telefony :-(
Uživatelský avatar
Fifo
Příspěvky: 359
Registrován: 30 srp 2006 09:24

VZ47

Příspěvek od Fifo » 11 srp 2007 11:27

Uživatelský avatar
Jim
Příspěvky: 738
Registrován: 05 bře 2007 20:30

Příspěvek od Jim » 11 srp 2007 13:44

Juri G. To pouzdro pístu co sháníš mám nové, jestli jinde neuspěješ, můžeš je mít za běžnou cenu, co stojí u BVS. Možná bych se poptal i po pružině, zesílený. Jinak u BVS pokud kupuješ na dobírku, musíš odebrat zboží minimálně za 500 Kč. Měl jsem sedmačtyřicítku, ale prodal jsem ji. Tak mi nějaké věci ještě zbyly. Tak pokud máš zájem, ozvi se na SZ. :wink:
JuriG

VZ 47

Příspěvek od JuriG » 11 srp 2007 21:08

Mam na vas jeste jedn dotaz, vim ze vojenska vzduchovka vz. 47 nema ribinove drazky na montaz optiky.
Tak mne zajima zda je mozne sehant neakou levnou optiku, ktera se montuje bez nasazovani na drazky. Ale aby ta optika drzela nekinklala se a samozrejme aby se mi nestalo ze po nastrelu a napr 500x vystrelu to bude cele rozhozene.
Vim asi jsme dost narocny :-D
PS: tu optiku bych potreboval spise jen na pohodlnost ne na naprosto presne strileni (i kdyz to ani nikdy vz. 47 strilet nebude :-( )
Uživatelský avatar
ss2men
Příspěvky: 233
Registrován: 14 lis 2006 10:27
Bydliště: Kežmarok

Příspěvek od ss2men » 12 srp 2007 12:26

JuriG
opakovacia vzduchovka vzor 47 ako sám píšeš nieje prispôsobená na optiku. Bez zásahu do tela vzduchovky, či už vrtaním, brúsením, frézovaním rybinu ináč nevytvoríš. Ak chceš strieľať s optikou radšej si kúp bazárovnú slávku s rybinou. Túto starú krásnu a poctivú vzduchovku si nechaj ozaj len na rekreačné strieľanie a skôr sa bude vynímať niekde nad krbom na chalupe v pôvodnom vyhotovení, kde každý laik si bude myslieť že je to guľovnica ako keby sa mala zničiť neodborným zásahom.

Imho: Ten plášť je tak tenký, že sa ti ani nepodarí do toho rybina osadiť.
stará online súťaž, výsledku k dispozícií
www.vzduchovkyonline.wz.cz
Všetko o opakovacej vzduchovke vzor 47
www.ss2men.wz.cz
JuriG

Příspěvek od JuriG » 12 srp 2007 15:36

Asi mas pravdu inac je to moc krasna vzduchovka :-) delal jsem na ni nastrik na cerno (samo sebou jen kov) pak zbrousil drevo a nekoliv rstev lasku vypada naprsoto nadherne... :) :)
Uživatelský avatar
ss2men
Příspěvky: 233
Registrován: 14 lis 2006 10:27
Bydliště: Kežmarok

Příspěvek od ss2men » 12 srp 2007 17:31

JuriG
pošli nejaké foto ak môžeš

ss2men(at)zoznam.sk
stará online súťaž, výsledku k dispozícií
www.vzduchovkyonline.wz.cz
Všetko o opakovacej vzduchovke vzor 47
www.ss2men.wz.cz
Uživatelský avatar
Fifo
Příspěvky: 359
Registrován: 30 srp 2006 09:24

VZ47 pruzina

Příspěvek od Fifo » 12 srp 2007 18:20

Caute chalani,
daval si uz niekto z vas vyrobit silnejsiu pruzinu do VZ47-cky ako je standard?
Ak hej, ake mala parametre ........... + cena?
Dik.
JuriG

47cka

Příspěvek od JuriG » 12 srp 2007 19:18

Fotky ti poslu jen co ji dam do kupi este mi schne lepidlo na pouzdre pistu :( (ten tyckovyty vystupek mi netesni :'( proto potrebuji novy) jakmile to bude vechno slozene poslu fotos
JuriG

Příspěvek od JuriG » 15 srp 2007 17:10

Chlapy tak jsem asi v koncich :'( ma krasna vzduchovka vz.47 je ucpana prsote ji needl neaky brok nebyl to no.11 ale no.10 kovohute pribram klasika a hlaven se ucpala
chtel jsem zkusit pruraz tak jsem strelil este 3 nebo 4x
samoszrjme nepomohlo
no vzdy me stacilo dve spejle do hlavne a pomalu tahat
ted to nepomohlo :'( spejle tam uvizli tak jsem zkosuel dlouhym zvarecim dratem o tloustce 4.5 mm akorat pasoval do hlavne a ahral jsem to let lampu samozrejme drat se taky zasekl mam to cele rozdelane a mam jen pouzdro plus tu hlaven vite nkdo co s tim ? pls naky rady ? jak mi pomoct ? de odmnontovat hlaven ? jsem bezradny za kazdou radu moc dekuji
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 15 srp 2007 17:40

Takže jestli tomu dobře rozumím, tak v té hlavni je zaseklé 4-5 broků, pak jsou tam šprajcnuté dvě špejle a v nich je ještě narvaný svářecí drát? :lol: :lol: :lol:
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Uživatelský avatar
Silencer
Moderátor
Příspěvky: 1480
Registrován: 15 kvě 2006 08:35
Bydliště: Praha

Příspěvek od Silencer » 15 srp 2007 18:01

Hlaveň do svěráku a pokusit se kleštěma vyndat minimálně ten drát - při použití síly větší než malé by to mělo jít. Z druhý strany než jsi rval ty předměty si zkus vyrobit přípravek - drát potažený bužírkou, který bude mít na špičce opačný závit (něco jako dlouhý vývrtník) - mírně naťuknout do hlavně, trošku našroubovat do broku a opatrně vytáhnout a to celé opakovat. Pak by mohli povolit i ty špejle. Ovšem pokud jsi tam ten drát narvel přes ty špejle, že nejde vytáhnout tak nechci vidět vývrt hlavně.
Odpovědět