Vnitrni stehenni pouzdro

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Self-Def-Enthusiast
Příspěvky: 99
Registrován: 13 kvě 2011 19:35

Vnitrni stehenni pouzdro

Příspěvek od Self-Def-Enthusiast » 30 srp 2011 12:49

Napadlo me, jestli jste nekdo nevidel pouzdro na vnitrni stranu stehna pro zenskou pod sukni. Neco jako tohleto. Mate nekdo predstavu, kde by se to dalo koupit vyjma posilani z USA nebo zakazkovy vyroby?


člen LEX o.s. - sdružení na ochranu práv majitelů zbraní
PaF
Příspěvky: 418
Registrován: 24 led 2008 19:30
Bydliště: Brno

Re: Vnitrni stehenni pouzdro

Příspěvek od PaF » 30 srp 2011 20:47

Mas k tomu zenskou, co bude ochotna to nosit?
Zahajovat sebeobranu proti vagabundovi vyhrnutim vlastni sukne muze byt trochu problem...
Uz slysim tu vypoved u soudu: "Navazal jsem s ni kontakt a hned si vyhrnovala sukni :lol:
Uživatelský avatar
Self-Def-Enthusiast
Příspěvky: 99
Registrován: 13 kvě 2011 19:35

Re: Vnitrni stehenni pouzdro

Příspěvek od Self-Def-Enthusiast » 30 srp 2011 23:34

Mam :) stejne jako je na videu zenska ochotna to nosit. Vony to holky nemaj lehky, v satech proste nemas ani pasek ani nic jinyho, za co bys to mohl schovat...ne ze bych s tim sam mel zkusenosti ale spocitat si to umim :)

Na druhou stranu by mohla utocnika uz jen tim vyhrnutim sukne totalne odzbrojit :D
člen LEX o.s. - sdružení na ochranu práv majitelů zbraní
crossbowhunter
Příspěvky: 190
Registrován: 21 dub 2010 12:33

Re: Vnitrni stehenni pouzdro

Příspěvek od crossbowhunter » 31 srp 2011 06:58

žeby som si oholil nohy a začal nosiť kilt? :lol:
to púzdro asi nezoženieš v sk/cz.skús popozerať výrobcov a mrknúť niekde v nemecku, prípadne holandsko.a ak nie tam, potom sa orientovať na rusko, tam kúpiš všetko :lol:
Uživatelský avatar
Self-Def-Enthusiast
Příspěvky: 99
Registrován: 13 kvě 2011 19:35

Re: Vnitrni stehenni pouzdro

Příspěvek od Self-Def-Enthusiast » 31 srp 2011 12:08

To mozna bude vyhodnejsi zakazkova vyroba nez posilani az z Rusky federace... :idea:
člen LEX o.s. - sdružení na ochranu práv majitelů zbraní
Uživatelský avatar
ladaj
Příspěvky: 128
Registrován: 24 zář 2010 13:11
Bydliště: Zlín

Re: Vnitrni stehenni pouzdro

Příspěvek od ladaj » 02 zář 2011 11:00

Pokud bys netrval na stehenním (připadá mi, že to musí škrtit), vygoogli si heslo SmartCarry. Na Střelectví to kdosi objednával za cca 2000CZK z US, což je zbytečné. Dle obrázků to lze spíchnout za 1-2 hodiny ze starých riflí. Není problém to nosit pod šortkama do gumy, takže sukně by neměla být problém. Na rychlé tasení to není, ale subkompaktní luger se mi v tom nosí pohodlněji než ve vnitřním s klipem a je to daleko méně nápadné (vlastně neviditné, i pod zakasaným uplejším trikem). V extrémních vedrech je nevýhodou jen ten pásek jako vrstva navíc.
maldigola
Příspěvky: 905
Registrován: 06 srp 2007 13:00

Re: Vnitrni stehenni pouzdro

Příspěvek od maldigola » 23 zář 2011 12:42

hm,opravdu dobrý nápad tohle pouzdro.Ženské je sice k ničemu,protože se tam nedostane,ale když se tu ženskou někdo pokusí znásilnit,najde tam navíc zbraň a tím se dopustí nejen znásilnění,ale i krádeže plus nedovoleného ozbrojování a je možné ho tak odsoudit na více roků do vězení,případně mu dát i výjimečný trest,pokud tu zbraň použije.
..navíc když se s tím ženská posadí,tak se jí mezi stehny bude pohybovat protáhlé černé "těleso" :oops: ,které zajisté odradí každého úchyla,pokud to ovšem nebude buzerant. :cry:
Oheň!Oheň přišel jsem vrhnout na svět a jak si přeji aby se vzňal!
Ježíš,Luk.12,49.
BUBBA
Příspěvky: 65
Registrován: 25 led 2010 21:23

Re: Vnitrni stehenni pouzdro

Příspěvek od BUBBA » 23 zář 2011 20:59

Ale u nás se tresty bohužel nesčítají.
Uživatelský avatar
Self-Def-Enthusiast
Příspěvky: 99
Registrován: 13 kvě 2011 19:35

Re: Vnitrni stehenni pouzdro

Příspěvek od Self-Def-Enthusiast » 23 zář 2011 21:49

To jsou zase rozumy :lol:

To s tim sezenim a podobne jsi si vycucal z prstu nebo jsi to zkousel? Prohlidni si video, ktery jsem posilal, presne o tom sezeni mluvi :) a rika, ze je to uplne v caiku. Ze prej naopak pri sezeni je sukne na skrcenejch nohach jeste delsi, takze to to pouzdro zakreje.

Pak si precti tohle tema. Najdi si prispevek od uzivatele "Opice", mluvi o taseni z pod sukne. Sice z lehce jinyho pouzdra ale prakticky stejna pisnicka :)
člen LEX o.s. - sdružení na ochranu práv majitelů zbraní
maldigola
Příspěvky: 905
Registrován: 06 srp 2007 13:00

Re: Vnitrni stehenni pouzdro

Příspěvek od maldigola » 24 zář 2011 11:12

je to tak,přiznávám se,nevím jaké to je nosit pod sukní zbraň,asi kdybych byl Skot,měl bych příležitost,zde v Čechách jest to pro mne nemožno.
Na straně druhé,kdybychom vzali revolver se sklopnou pažbou,což jsou pouze dva-Apač a především Novo (pat. D.D.Oury)pak by bylo možné zasunout je do řiti a ponášet análně-nebo (!) zasunout z opačné strany a ponášet vaginálně.K tomu by se hodily slušivé a hlavně pevné kožené kalhotky s poutky na náboje a kartáčky pro čištění zbraně.
Zkušené dlouholeté agentky by pak mohly nosit robustní velkorážné vaginální revolvery ,zatímco jejich služebně mladší a tedy méně roztažené kolegyně by se musely spokojit s malorážkou.
Přílohy
hdh%20novo%20revolver%20autor%20horst%20held-01.jpg
hdh%20novo%20revolver%20autor%20horst%20held-01.jpg (9.96 KiB) Zobrazeno 1373 x
Oheň!Oheň přišel jsem vrhnout na svět a jak si přeji aby se vzňal!
Ježíš,Luk.12,49.
Odpovědět