Vliv vyduti hlavne na presnost strelby

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Návštěvník

podotek

Příspěvek od Návštěvník » 07 říj 2005 10:09

To víš, příspěvky anonymů ti nic nepřínášejí, anonymové nejsou lidi.
Zajímavé, že když Andy napíše blábol, který odporuje zákonu a ještě mu cituji názor z oficiálních stránek mvcr.cz, tak jsem on je machr a já jen blbý anonym. Totéž když Dědek napíše, že 6,35 je hlučná jako běžné ráže, což je nesmysl, a každý, kdo má možnost střílet z obou zbraní při jedné návštěvě střelnice, to potvrdí.
Nějak mi připadá, že těch pár přicmrdávačů, co tady jen čtou a nic sem nepíší, se vzmohlo k podpoře psaní pod "jmény", aby si něco dokázali, třeba že jsou víc než anonymové. Bohužel pro vás, opak je pravdou :-) Na tyto stránky chodí mnohem víc anonymů než "lidí se jmény" a to, že tu někdo se jménem něco napíše, ještě není zárukou, že se jedná o pravdivou / smysluplnou informaci. Bylo by fajn, kdyby to tak bylo, ale už jen dva výše uvedené příklady svědčí o opaku.


Dědek Plesnivák

Příspěvek od Dědek Plesnivák » 07 říj 2005 10:23

Díky pánové, opravdu jsem asi tomu anonymnímu "přispěvovateli" neměl dávat záminku aby se mohl ukájet. Rozumný člověk si udělá názor sám. Od teď na jeho přihlouplé výjevy nebudu reagovat, pouze bych plnil fórum hnusem který nikoho nezajímá. Nechci aby to tady kvůli takovým jedincům skončilo jako Hoba.
Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Re: podotek

Příspěvek od Andy » 07 říj 2005 10:32

Anonymous píše: Zajímavé, že když Andy napíše blábol, který odporuje zákonu a ještě mu cituji názor z oficiálních stránek mvcr.cz, tak jsem on je machr a já jen blbý anonym.
Co konkretne mas na mysli? Treba jsem se nekde mylil ;-) Povidej...
Slim Jim

Re: podotek

Příspěvek od Slim Jim » 07 říj 2005 10:42

Anonymous píše:To víš, příspěvky anonymů ti nic nepřínášejí, anonymové nejsou lidi.
Zajímavé, že když Andy napíše blábol, který odporuje zákonu a ještě mu cituji názor z oficiálních stránek mvcr.cz, tak jsem on je machr a já jen blbý anonym. Totéž když Dědek napíše, že 6,35 je hlučná jako běžné ráže, což je nesmysl, a každý, kdo má možnost střílet z obou zbraní při jedné návštěvě střelnice, to potvrdí.
Nějak mi připadá, že těch pár přicmrdávačů, co tady jen čtou a nic sem nepíší, se vzmohlo k podpoře psaní pod "jmény", aby si něco dokázali, třeba že jsou víc než anonymové. Bohužel pro vás, opak je pravdou :-) Na tyto stránky chodí mnohem víc anonymů než "lidí se jmény" a to, že tu někdo se jménem něco napíše, ještě není zárukou, že se jedná o pravdivou / smysluplnou informaci. Bylo by fajn, kdyby to tak bylo, ale už jen dva výše uvedené příklady svědčí o opaku.
Já netvrdím, že Andy je bůh, co nikdy nic nenapsal špatně. Taky netvrdím, že všichni anonymové jsou nicnepřinášející blbci. Zvlášť jsem zdůraznil, že nechnci nikoho urazit tím, že ho nejmenuju. Tak co pořád máš? Hledáš v tom něco, co v tom prostě není. Jestli náhodou skutečně nejsi jenom hádavec, co se nejvíc zlobí pro pravdu. Kdyžtak tady máš mnoho příležitostí dokázat, že nejsi. Ale vymysli si nějakou přezdívku, vás anonymů je moc a je potíž se ve vás orientovat (když jsem to dokázal já, ty to zvládneš taky, věř mi).
P.S. Oceňuju stanovisko, které zaujal Dědek, přidávám se k němu, takže tohle je (můj) poslední hádací příspěvek, i když vidím, že se to tu stejně rozjíždí znova.
Kocik

Příspěvek od Kocik » 07 říj 2005 14:56

Ja myslim že jestli tu je někdo zaregistrovany, nebo ne vubec nema vliv na jeho vedomosti a praxi. Akorat kdyz je kazdy druhy jako Anonym, tak se v tom obcas neda vyznat.
Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Re: Vliv vydutí hlavně na přesnost střelby

Příspěvek od Andy » 07 říj 2005 15:08

Kocik píše:Jo to je pravda, ale jestli sis nevsim tak sem sejmul jenom jednu zmutovanou srnu
Tak hochu... abys priste "nesejmul" (v myslivecke praxi se rika SLOVIT) trebas "zmutovanou" starou babicku s chrostim na zadech... tady ti ukazu jak vypada srnec ... ano?
Přílohy
srnec.JPG
Kocik

Re: Vliv vydutí hlavně na přesnost střelby

Příspěvek od Kocik » 07 říj 2005 15:17

Andy píše:
Kocik píše:Jo to je pravda, ale jestli sis nevsim tak sem sejmul jenom jednu zmutovanou srnu
Tak hochu... abys priste "nesejmul" (v myslivecke praxi se rika SLOVIT) trebas "zmutovanou" starou babicku s chrostim na zadech... tady ti ukazu jak vypada srnec ... ano?
Ano to jsi opravdu hodny, ja rek ze chodim pomahat dedovi, ne ze sem lovec a o mysliveckej slang se fakt nezajimam :wink: Nechodis nahodou do lesa pro drivi? :twisted:
Kocik

Příspěvek od Kocik » 07 říj 2005 19:53

Dědek Plesnivák píše:
Kocik píše:Ja myslim že jestli tu je někdo zaregistrovany, nebo ne vubec nema vliv na jeho vedomosti a praxi. Akorat kdyz je kazdy druhy jako Anonym, tak se v tom obcas neda vyznat.
To máš úplnou pravdu, ty jsi se registroval a tvoje vědomosti a praxe jsou čistá nula. Docela by mě zajímalo proč sem vůbec chodíš když jen provokuješ. To přítel Anonymní si pod přezdívkou Paixík alespoň založil téma, napsal si sám první odpověď a využil situace aby se do mě mohl navážet a pochlubil se že studoval akustiku na vysoké škole. Nebo jsi byl ten Anonymní ty a jen ses nepřihlásil? Je ovšem pravda že on vypadá trochu chytřejší , ale třeba jenom klameš tělem…
Já neprovokuju jenom se branim plesnivakum. Ještěže tvoje znalosti sou tak hluboké, jako tvoje teorie o boulích z výroby.. :wink:
Kocik

Re: Vliv vydutí hlavně na přesnost střelby

Příspěvek od Kocik » 07 říj 2005 20:15

Andy píše:
Kocik píše:Jo to je pravda, ale jestli sis nevsim tak sem sejmul jenom jednu zmutovanou srnu
Tak hochu... abys priste "nesejmul" (v myslivecke praxi se rika SLOVIT) trebas "zmutovanou" starou babicku s chrostim na zadech... tady ti ukazu jak vypada srnec ... ano?
http://homepage.ntlworld.com/alan.burnett/Andy_.50.jpg jsi to ty Andy? :roll:
Slim Jim

Příspěvek od Slim Jim » 07 říj 2005 21:08

Škoda, že Kalda moudře zvolil politku nevměšování. Webmaster je zřejmě skutečně jediný, kdo má alespoň teoreticky šanci udělat tu pořádek. Nechcete toho nechat, vy rozhádané domovnice? Fakt mě překvapuje, že vás to ještě baví, kdž mě už to nebaví ani trochu (a to je o mně všeobecně známo, že málem ani nemám žádnou trpělivost, kterou bych mohl ztratit).
Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy » 07 říj 2005 21:11

Jinak pevne verim, ze p. HAJNA jiz nejakeho MODERATORA ustanovi... a ten to krapet srovna. Ze ano? Kalda na to tak nejak nema cas.
Slim Jim

Příspěvek od Slim Jim » 07 říj 2005 21:36

"Foukni si do hlavně" ještě nic není (četl jsem tu mnohem horší), ale je fakt, že některé hlášky tohohle druhu by se tu vyskytovat nemusely (což se netýká jen Andyho, nýbrž víceméně všech). Nejsem proti srandě, když je neurážlivá, vkusná a vtipná (a to zrovna tahle ani moc nebyla), ovšem tahle hádka dokládá, že tady člověk musí vážit skutečně každé slovo. Ovšem začít takovouhle bitku kvůli pár ne úplně vhodným hláškám... Nejspíš se to všem trochu vymklo z rukou.
Dědek Plesnivák

Příspěvek od Dědek Plesnivák » 07 říj 2005 22:03

Co to tady lidi proboha vyvádíte? To je horší než na pavlači… Já se na Kocika zase tak nezlobím, když jsem tu byl nový tak jsem se taky chytil se Sidewinderem. :oops: Dneska už mi doufám odpustil.
kalda
Administrator
Příspěvky: 55
Registrován: 23 kvě 2005 02:49
Bydliště: Jilemnice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kalda » 08 říj 2005 11:46

Slim Jim píše:Škoda, že Kalda moudře zvolil politku nevměšování. Webmaster je zřejmě skutečně jediný, kdo má alespoň teoreticky šanci udělat tu pořádek.
Andy píše:Jinak pevne verim, ze p. HAJNA jiz nejakeho MODERATORA ustanovi... a ten to krapet srovna. Ze ano? Kalda na to tak nejak nema cas.
Přeji Vám dobrý den. Koukám, že se nám to tu trošku zvrhlo.
Kromě webmastera zde mají momentálně moderátorská práva ještě další dva lidé.
Já osobně sem zajdu většinou tak 2-3 krát denně a přečtu si nové příspěvky. Naposledy jsem tu byl včera navečer a zase až před chvílí dopoledne, kdy už jsem tu dělal "čistku, což si myslím, že je většinou postačující.
Většinou se to totiž i při drobných osobních šarvátkách (a kdo se tu už občas s někým hádal, tak nejspíš uzná, že i těch je občas zapotřebí, abyste si to mezi sebou ujasnili) takto dratsticky nezvrhne.
O rozšíření moderátorských práv uvažujeme, momentálně s tím jsou trošku technické problémy, neboť jsem bohužel zcela dokonale nezvládnul provést migraci na jiný systém a ještě jsem se nedostal k tomu, abych problém opravil.
Kocik píše:Akorat kdyz je kazdy druhy jako Anonym, tak se v tom obcas neda vyznat.
Dá i nedá.
Pakliže zde někdo vystupuje jako anonymní, tak musí vyplnit přezdívku. To už je alespoň nějaké rozlišovací znamení, byť mu může přezdívku někdo zneužít. To, jestli je nebo není přezdívka anonymní, zjistíte tak, že je pod přezdívkou napsáno "Anonymní"

ALE - kontrola anonymní přezdívky probíhá pouze JavaScriptem. Takže kdo si JavaScript vypne, nemá napsanou žádnou přezdívku a je tam pouze jednou napsáno "Anonymní".
A teď ruku na srdce - kdo z Vás si umí JavaScript vypnout a kdo z Vás ho vůbec má vypnutý? Procento těchto uživatelů je velmi nízké... Takže je velmi pravděpodobné, že u nových příspěvků, kde je autor uveden pouze jako "Anonymní" se jedná o velmi úzkou skupinku lidí. Třeba jeden takovýto anonym zde má (dle IP) zhruba 500 příspěvků...

A zkuste se třeba opětovně vrátit k původnímu tématu 8)
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 07 bře 2006 17:01

Tady je pár případů na předměty v hlavni a její poškození.
http://www.liberatorcrew.com/Malfunctions.htm

A tady nějaké vysvětlení vydutí (i když se přiznám, že jsem to nějak nepochopil):
http://www.ctmuzzleloaders.com/mlexperi ... bulge.html
Odpovědět