Příspěvek
od Black Powder » 21 zář 2025 23:58
Pred rokom sa mi naskytla príležitosť kúpiť úplne nefunkčný, ale pekný tento Steyr. Ďalší nápad a nová výzva, prerábka na PCP, zachrániť a využiť ho. Počas roka boli všelijaké iné práce, no postupne som na tom pracoval. Dnes dokončené na hotovo. Kartuš Anschütz, nový regulátor aj Power Plenum od VM Custom. Takže použiteľný na HFT, úsťovka 242ms konzistencia ±1,5ms.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Ataman, Caiman, Red Wolf, Huben, LCS SK19, Steyr, Leshiy ... Servis, opravy, PCP (okrem HW100), programovanie Daystate, doladenie Anschütz na 16J.
Dobré veci robím dokonalými.
Hlupák má bezhraničné sebavedomie, no nulovú sebareflexiu.
Člen Mensa.