Přestupek na úseku zbraní a střeliva

Otázky týkající se zbrojního průkazu, držení a zařazení jednotlivých zbraní atd.

Moderátoři:GunShop.cz, Moderátoři

Uživatelský avatar
Black Powder
Administrator
Příspěvky:506
Registrován:08 led 2008 14:50
Bydliště:Velká Morava
Re: Přestupek na úseku zbraní a střeliva

Příspěvek od Black Powder » 07 pro 2011 00:10

bradek džon píše:Blacku, možná se mýlíš :wink:
kde jsou ty tlakovky? já je asi přehlédl.. Já vidím, že na té první je USA a na té druhé je Made in Italy... Mám také takový divný pocit, že je ten první origo a ta druhá je replka. Ten první je zřejmě r.v.1889 tzn kat.D
Ked sa v tom nevyznas, nastuduj si danu problematiku.
Nemen text, ked si za nim nestojis.


Ataman, Caiman, Red Wolf, Huben, LCS SK19, Steyr, Leshiy ... Servis, opravy, PCP (okrem HW100), programovanie Daystate, doladenie Anschütz na 16J.
Dobré veci robím dokonalými.
Hlupák má bezhraničné sebavedomie, no nulovú sebareflexiu.
Člen Mensa.
Odpovědět