Tlumic na vzduchovku
Moderátoři:GunShop.cz, Moderátoři
-
flyfish215
- Příspěvky:4
- Registrován:03 pro 2018 18:35
Zdravím,rád bych znal názor zkušenějších na tlumič od AirmaksArms,ten nejdelší pro větrovku Kalibrgun Snipe 2 600-700mm dlouhá hlaveň. Vím že má na hlavni tlumič,ale chtěl bych tam dát ještě jeden tlumič. Alex říkal že to jde,že je tam závit na další tlumič. Je to v ráži 5,5mm ta větrovka. Líbí se mi ten štíhlý dlouhý dizajn,nelíbí se mi buřt na hlavni. Děkuju moc
-
petr@graniti.cz
- Příspěvky:2
- Registrován:09 říj 2025 22:38
Re: Tlumic na vzduchovku
Za sebe můžu napsat, že se raději začni smiřovat s buřtem. Na Katranovi C mám hubený 30mm tlumič od Huma a po malém vylepšení funguje perfektně. Na kamarádově Snipě to už ale taková hitparáda není. Má to .22 s hlavní 450mm na 125 bar - 50J a na ní Donny FL, tuším Sumo. Ten chodí dobře. Počítej s tím, že ten objem vzduchu musíš někde "rozpustit" a na to není 3cm trubička úplně ideální.
Zkoušeli jsme hodně tlumičů, hlavně 3D tisk, chystám se napsat pár postřehů. Zrovna teď mám v tiskárně dva další ...
Ale tlumiče od Airmaksu neznám.
Zkoušeli jsme hodně tlumičů, hlavně 3D tisk, chystám se napsat pár postřehů. Zrovna teď mám v tiskárně dva další ...
Ale tlumiče od Airmaksu neznám.
