vice takovych robotu

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

robotman

vice takovych robotu

Příspěvek od robotman » 27 led 2009 13:01

Robot co jsem udelal Wedecko si v tomhle videu poradi s kazdym kdo by jej chtel beztretne prudit! Ale pistoli mu radeji nedam...


epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 27 led 2009 15:55

Vypadá dost popelnicově :lol:
Měl by dostat do pazoury ,,větší než malé nůžky" a varovně s nima cvakat.

Kdybys u toho nebyl, tak ti ho ten typ narval do popelnice :lol: :lol: :lol:
powderguy

video http://www.youtube.com/watch?v=f8-IzdYp6hg

Příspěvek od powderguy » 27 led 2009 19:17

dost kruty video pane robotman! ze "odjette nebo vam znicim auto" :D :D
robotman

....

Příspěvek od robotman » 28 led 2009 10:16

diky za komnet! tech videi mam vice, treba idealni manzelku jsem sestrojil a nebo na mem webu www.robotman.cz
robotman

nove video

Příspěvek od robotman » 05 úno 2009 13:04

Ahoj, zdravim mam nove video a nebo na webu www.robotman.cz , pokud pouzivate facebooku tak profil "wédéčko robotman"
powderguy

videjko

Příspěvek od powderguy » 06 úno 2009 15:00

wow... dival jsem se na ten web www.robotman.cz a musim rici ze opravdu kruta videa... dobry je, jak ten robot vyprudil ty jehovisty...
Loupeznik

Příspěvek od Loupeznik » 06 úno 2009 15:03

A zvládl by jsi udělat robota,co by za mě chodil do práce a nosil mě z hospody domů? Pokud ano,tak ho koupím!!!
robotman

Příspěvek od robotman » 08 úno 2009 12:00

Loupeznik píše:A zvládl by jsi udělat robota,co by za mě chodil do práce a nosil mě z hospody domů? Pokud ano,tak ho koupím!!!
hehe.. takoveho uz mam!!! koukni na tohle! jinak tech ech videi je mnohem vice (vse na tom uz zminenem webu www.robotman.cz) ted pracuji na novych vecech tak se nechte prekvapit.... mam nejaky problemy s hlasem robota, ale to vyresim... Kazdopadne robot co by za tebe platil ucet v hospode by nebyl zly 8)
robotman

Jak sestavit robota?

Příspěvek od robotman » 10 úno 2009 11:30

Mam nove video, jedna se navod jak sestavit robota... tak kdo by mel zajem kouknete na www.robotman.cz nebo na kde je zachycen cely postup!
Loupeznik

Příspěvek od Loupeznik » 10 úno 2009 16:36

Si fakt borec!Taky bych chtěl něco takového sestrojit ale namám na to buňky a trpělivost :roll:
sexpistols
Příspěvky: 6
Registrován: 21 dub 2008 22:08

Jak sestavit robota?

Příspěvek od sexpistols » 12 úno 2009 11:25

robotaku.. At koukam jak koukam.. podle toho odkazu na video toho robota asi nesestavim :))))) co takhle nejaky podrobnejsi navod na tom webu www.robotman.cz :lol:
robotman

pozvanka na akci!

Příspěvek od robotman » 05 kvě 2009 14:59

Robot Wedecko to opet roztoci s The Prostitutes! A tentokrate v Retro Music Hallu 14.5. od 19 hodin! Pokud chcete videt robota v akci tak se jiste zastavte! vice o Robotovi na www.robotman.cz
epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 05 kvě 2009 15:02

Děláš si reklamu po všech fórech jů? :twisted:
Uživatelský avatar
dykmore
Příspěvky: 1065
Registrován: 09 led 2008 12:58
Bydliště: Ostrava - Hrušov

Příspěvek od dykmore » 06 kvě 2009 18:04

Robotman: sice nevím, co děláš na fóru se zbraněmi, ale jsi D R S N Ý !!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D
Pořádná bouchačka je z plastu a oceli, a nosí se v kydexovém pouzdru.
robotman

nove video

Příspěvek od robotman » 08 črc 2009 21:44

Zdarec! Robot Wedecko ma nové video! Tentokrate prudi lidi v metru! Podivejte na nebo www.robotman.cz
Odpovědět