vetrovka po domacku

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Warthog
Příspěvky: 1638
Registrován: 20 bře 2010 23:59
Bydliště: Rijnland (NL), Sudetenland (CZ)

Re: větrovka po domácku

Příspěvek od Warthog » 13 říj 2012 19:51

Mr.Handy píše: Warthogu, máš v tom nějaký bordel, srovnej si to :) .
Nemám, jen to, ostatně jako cokoli v současném české mprávním neřádu, není jednoduché. V prvním citovaném výroku shrnuji svůj osobní názor. Pokud bych měl čas a konstruktérské ambice stran sportovní větrovky, prostě bych se do toho pustil a legálnost řešil až ex post, pokud by to bylo třeba.

Ve druhém citátu upozorňuji na literu zákona a na to, že příslušné orgány nemusejí sdílet můj dříve uvedený názor na společenskou nebezpečnost. Ne každý ma takové skóre vůči státu, jako já (momentálně na správní řízení 9:0) a já nechci mít na svědomí nějakého mamlasa, co nemá základní povědomí o právu, netuší, co je společenská nebezpečnost, materiální znak apod. a z výše uvedeného si odvodí, že si vlastně může dělat cokoli, co se mu zachce.



Laßt uns fest zusammenhalten - In der Eintracht liegt die Macht - Mit vereinter Kräfte Walten - Wird das Schwere leicht vollbracht
Uživatelský avatar
drát
Příspěvky: 1672
Registrován: 28 zář 2008 20:35
Bydliště: Dudákov

Re: větrovka po domácku

Příspěvek od drát » 14 říj 2012 02:02

CZ200 .177 , SPA M16 .25 , Hatsan Invader auto .25
DU-10 Condor, HDR 50 , Chiappa SAA , rev.Rex L 4", Alfa 441,Slavia 631
Walther Sportmodell,H.S.model 21F, Buck Trail Flint 48
prak s gumou č.6
pepazachy
Příspěvky: 10
Registrován: 13 bře 2011 08:24

Re: větrovka po domácku

Příspěvek od pepazachy » 14 říj 2012 08:32

Warthog píše:
Mr.Handy píše: Warthogu, máš v tom nějaký bordel, srovnej si to :) .
Nemám, jen to, ostatně jako cokoli v současném české mprávním neřádu, není jednoduché. V prvním citovaném výroku shrnuji svůj osobní názor. Pokud bych měl čas a konstruktérské ambice stran sportovní větrovky, prostě bych se do toho pustil a legálnost řešil až ex post, pokud by to bylo třeba.

Ve druhém citátu upozorňuji na literu zákona a na to, že příslušné orgány nemusejí sdílet můj dříve uvedený názor na společenskou nebezpečnost. Ne každý ma takové skóre vůči státu, jako já (momentálně na správní řízení 9:0) a já nechci mít na svědomí nějakého mamlasa, co nemá základní povědomí o právu, netuší, co je společenská nebezpečnost, materiální znak apod. a z výše uvedeného si odvodí, že si vlastně může dělat cokoli, co se mu zachce.
tak jsem se informoval u kamaráda puškaře na živnost, pokud se bude stavět pouze větrovka nevyděl by v tom žádný problém pokud se to nepožene do extrému a navíc mě ubezpečil v tom co tady zaznělo, není sranda postavit něco aby to fungovalo alespoň jako flusbrok :lol:
pepazachy
Příspěvky: 10
Registrován: 13 bře 2011 08:24

Re: větrovka po domácku

Příspěvek od pepazachy » 14 říj 2012 08:37

jakým způsobem funguje regulátor tlaku, myslím tím aby nekolísal a měl stálou hodnotu, nějaký náčrtek nebo plánek i když to vypadá že bude lepší zůstat u teorie, než začít stavět
pepazachy
Příspěvky: 10
Registrován: 13 bře 2011 08:24

Re: větrovka po domácku

Příspěvek od pepazachy » 14 říj 2012 08:44

pepazachy píše:
Warthog píše:
Mr.Handy píše: Warthogu, máš v tom nějaký bordel, srovnej si to :) .
Nemám, jen to, ostatně jako cokoli v současném české mprávním neřádu, není jednoduché. V prvním citovaném výroku shrnuji svůj osobní názor. Pokud bych měl čas a konstruktérské ambice stran sportovní větrovky, prostě bych se do toho pustil a legálnost řešil až ex post, pokud by to bylo třeba.

Ve druhém citátu upozorňuji na literu zákona a na to, že příslušné orgány nemusejí sdílet můj dříve uvedený názor na společenskou nebezpečnost. Ne každý ma takové skóre vůči státu, jako já (momentálně na správní řízení 9:0) a já nechci mít na svědomí nějakého mamlasa, co nemá základní povědomí o právu, netuší, co je společenská nebezpečnost, materiální znak apod. a z výše uvedeného si odvodí, že si vlastně může dělat cokoli, co se mu zachce.
tak jsem se informoval u kamaráda puškaře na živnost, pokud se bude stavět pouze větrovka nevyděl by v tom žádný problém pokud se to nepožene do extrému a navíc mě ubezpečil v tom co tady zaznělo, není sranda postavit něco aby to fungovalo alespoň jako flusbrok :lol:
tím to nechci nějak omlouvat a zlehčovat, určitě máš pravdu a bude lepší si předem zjistit víc o zákonu, nikdo nechce mít problém, líbilo se mi pár videí kde si dospělí hrajou na kluky a staví něco z trubek a mají radost, mě by to zajímalo na vyšší úrovni alespoň po stránce vzhledu
Odpovědět