Vesele historky se zbranemi.

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

HanuIv
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14 črc 2005 10:01

Příspěvek od HanuIv » 02 kvě 2008 15:30

Oba. Je to na nich vidět.
V případě, že by to někdo z nich nerozdejchal, ten druhej by se fakt divil, jak, že se to mohlo stát. Holt, "plinkat" (to je takový druh americké sobotní zábavy - střílet do plechovek jen tak) s myslím nejsilnější revolverovou ráží na světě se prostě nevyplatí.


Fyzikální zákony jsou právě ty jediné, které platí pro všechny. Dokonce i pro politiky a boháče. - Neznámý Génius
K vítězství zla stačí, když dobří lidé budou sedět se založenýma rukama - Edmund Burke
Marthy
Příspěvky: 189
Registrován: 04 úno 2008 10:33

Příspěvek od Marthy » 02 kvě 2008 17:29

No ono to nemohlo ani dopadnout jinak.Taková ženská nemůže ve svých "dětských" rukách udržet takovej kanón. Ještě nechápu, proč ten její starej nevytáhl zasobník, když už tam dal pouze 1 patronu.Kdyby se zavěr vrátil zpět, tak by třeba nedostala takovou pecku.
Uživatelský avatar
predator
Příspěvky: 1041
Registrován: 07 říj 2007 13:14

Příspěvek od predator » 02 kvě 2008 18:49

Třeba na ní byl zrovna nasranej, a chtěl se jí pomstít...
"Dokud žiju, ani jedna fašistická kurva přes nás neprojde."
V.I.Čujkov
Uživatelský avatar
LOVEC7
Příspěvky: 260
Registrován: 12 čer 2007 22:45
Bydliště: ARKONA

Příspěvek od LOVEC7 » 03 kvě 2008 00:17

originalny sposob ko sa zbavit zeny...daj jej do ruk Dezert cal .50 :lol: :lol: :lol: zvysok uz nechaj na nu (ty to uz len natacaj) :lol:
Perún prosím, zošli búrku nám, my vztýčime slnko k nebesám!
HanuIv
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14 črc 2005 10:01

Příspěvek od HanuIv » 03 kvě 2008 10:23

LOVEC7 píše:originalny sposob ko sa zbavit zeny...daj jej do ruk Dezert cal .50 :lol: :lol: :lol: zvysok uz nechaj na nu (ty to uz len natacaj) :lol:
Zároveň máš hned i důkaz pro policii, jak se to semlelo... :shock:
Fyzikální zákony jsou právě ty jediné, které platí pro všechny. Dokonce i pro politiky a boháče. - Neznámý Génius
K vítězství zla stačí, když dobří lidé budou sedět se založenýma rukama - Edmund Burke
epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 03 kvě 2008 11:22

Ale no tak, pánové, uznávám že některý ženský držej bouchačku jako prase kost, ale to je spíš o povaze. Třeba moje žena s Glockem střílí líp než já :oops: A známá má samonabíjecí brokovnici saigu a co ta s tím umí...... :roll:
HanuIv
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14 črc 2005 10:01

Příspěvek od HanuIv » 03 kvě 2008 13:44

Fakt je, že moje známá z práce (mimochodem, docela kočka), která vypadá, že by jí odnesl silnější vítr, dokáže vyprázdnit zásobník do terče tak rychle a s takovou přesností, že mnozí by jen valili bulvy.
Navíc má dost velkou fyzickou výdrž, takže jí nedělají problémy i zbraně větších ráží (40SW a výš) a snad nejraději má prý revolvery.
Říkám si, že jsem rák, když se nějaké takové kočce nedostanu do cesty :wink:
Fyzikální zákony jsou právě ty jediné, které platí pro všechny. Dokonce i pro politiky a boháče. - Neznámý Génius
K vítězství zla stačí, když dobří lidé budou sedět se založenýma rukama - Edmund Burke
luigi
Příspěvky: 26
Registrován: 19 dub 2008 22:00
Bydliště: Sudety

Příspěvek od luigi » 05 kvě 2008 08:11

Navíc má dost velkou fyzickou výdrž, takže jí nedělají problémy i zbraně větších ráží (40SW a výš) a snad nejraději má prý revolvery.
Mohu jen potvrdit! Manželka projevila zájem jít se mnou zastřílet,měl jsem tenkrát ČZ-70 a nově pořízený .44 Magnum - prý taky to zkusím. Měl jsem trochu obavu,tak jsem jí zezadu přidržoval,při druhém naládování mne poslala pryč a nakonec jsem jí to musel po 70-ti ranách vzít,abych si taky bouchnul. Čízu jsem vyplival sám (komentovala jí slovy "nic moc"). To,že trefila na 40 metrů cihlu první ranou (kolega z fóra může potvrdit) a soustřel na 20 metrech v černém komentovat raději nebudu (ego mám pošramocené dodnes!). :oops:
Ruské přísloví : co nejde silou,půjde ještě větší silou...
Koogel

Příspěvek od Koogel » 05 kvě 2008 17:18

Moje ,,draha matka´´ ač dáma v letech, mívá s PUMOU ROSSI klasickej soustrel na padesát metrů ve stoje v kružnicích 10 - 9 - 8 pistoloveho terče. Jak rika: Svazarm je svazarm.... Vlastne byl.
vlčák

Příspěvek od vlčák » 22 kvě 2008 20:13

jak zacházet s termitovým granátem :lol:
vosicz
Příspěvky: 76
Registrován: 19 čer 2007 19:18
Bydliště: N.B.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vosicz » 22 kvě 2008 20:32

to muselo docela palit rek bych a jeste bez brejli...me to jako moc vesela historka nepripada (aspon z pohledu hlavniho aktera ) :D
Norconia QB-78 .177 + NS Platinum Nighteater 12x50
CZ TEX 083
KK 40mm
vlčák

Příspěvek od vlčák » 22 kvě 2008 20:40

ale ostatní se určitě bavili skvěle :lol: , tady jak se baví doktoři ? nebo zkoušeli elektromagnetycký kanón ? :lol:
HanuIv
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14 črc 2005 10:01

Příspěvek od HanuIv » 22 kvě 2008 20:42

Auuuuuuu! Teplota hoření kolem 2000 stupňů. No, myslím, že na to dlouho nezapomněl a trvalo dlouho, než se mu obnovil porost na hlavě a rukou. Pokud to přežil.
Fyzikální zákony jsou právě ty jediné, které platí pro všechny. Dokonce i pro politiky a boháče. - Neznámý Génius
K vítězství zla stačí, když dobří lidé budou sedět se založenýma rukama - Edmund Burke
Odpovědět