Vesele historky se zbranemi.

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4314
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 30 dub 2008 21:31

To- risopepi
Kdyby jen ta fotka nebyla tak propálená a okoukaná.Jinak ten srubo-posed pod bazénem je zajímavý.


Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
vlčák

Příspěvek od vlčák » 30 dub 2008 22:47

profesionální postoj při střelbě :D -




spolehlivá puška -
Uživatelský avatar
LOVEC7
Příspěvky: 260
Registrován: 12 čer 2007 22:45
Bydliště: ARKONA

Příspěvek od LOVEC7 » 01 kvě 2008 01:44

hehe....ta tmavovlaska na tom druhom videu je jebatelna...ale divim sa ze si nezlomila klucnu kost :lol:
a ten kripel co to filmoval jej mohol vysvetlit ako to ma drzat a ako sa ma k tomu postavit :roll:
Perún prosím, zošli búrku nám, my vztýčime slnko k nebesám!
Uživatelský avatar
pan_Y
Příspěvky: 218
Registrován: 06 zář 2007 22:50

Příspěvek od pan_Y » 01 kvě 2008 02:16

Nevim, no funny to urcite je, ale nechapu proc proste ty debilove co nekomu davaj do ruky zbran (a je evidentni ze ji drzi poprve), poradne nevysvetlej jakej ma mit postoj apod.... Mi prijde stejne debilni jako pucit auto nekomu kdo neumi ridit a bavit se tim jak se snazi rozjet... haha :?
Uživatelský avatar
predator
Příspěvky: 1041
Registrován: 07 říj 2007 13:14

Příspěvek od predator » 01 kvě 2008 08:48

Jo, ta kocicka je silně ošukáníhodná...nicméně já bych jí tu brokovnici do ruky nedal. Alespoň bych jí upozornil, co od toho asi má čekat.Chudák holka, tak jí ten pocit ze střelby nadchnul, že si až musela sednout...

Vzpomínám si jak sem poprve střílel z brokovnice já. Držel sem to jen tak laxně, jako malorážku. A prásk, dostal sem pažbou přes držku. Ale strašně se mi to líbilo. Ta síla... :wink:
"Dokud žiju, ani jedna fašistická kurva přes nás neprojde."
V.I.Čujkov
Uživatelský avatar
LOVEC7
Příspěvky: 260
Registrován: 12 čer 2007 22:45
Bydliště: ARKONA

Příspěvek od LOVEC7 » 01 kvě 2008 11:23

presne tak!!! iditi su tam hlavne ti co im tie zbrane daju do ruky...iste ich takymto sposobom strelba zaujme :twisted:

ja ked som prvykrat strielal z brokovnice, nedala mi sice cez drzku, lebo do ramena som ju oprel dobre ale drzal som ju ako vzduchovku...len tak ledabolo...a skoro mi vypadla z ruky... to by mi dedo dal :lol:
Perún prosím, zošli búrku nám, my vztýčime slnko k nebesám!
Alfonss
Příspěvky: 2779
Registrován: 17 bře 2006 14:16
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od Alfonss » 01 kvě 2008 11:31

LOVEC7 píše:presne tak!!! iditi su tam hlavne ti co im tie zbrane daju do ruky...iste ich takymto sposobom strelba zaujme :twisted:
Já jsem z brokovnice poprvý střílel v 6 letech, byla z toho obrovská modřina pod okem od temenní kličky, ale nějak mě to od tohoto koníčka neodradilo :D
vlčák

Příspěvek od vlčák » 01 kvě 2008 12:32

máte pravdu , mohli by jim to vysvětlit , ale to by nebyla taková sranda , když křehké dívce dáte do ruky něco velkého ( a těžkého ) a pak máte srandu z toho co to s ní dělá , jen se podívejte , jak se naklání dozadu , aby vyvážily pušku a pak se nedivte, že si z toho sedne na prdel :lol:
-jeden příklad, jak to vypadá , když se k tomu pořádně postaví ( fakt pořádně :D ) -
Uživatelský avatar
LOVEC7
Příspěvky: 260
Registrován: 12 čer 2007 22:45
Bydliště: ARKONA

Příspěvek od LOVEC7 » 01 kvě 2008 23:09

nieco co oko potesi :D
tieto sa k tomu postavili uz trosku lepsie....
Perún prosím, zošli búrku nám, my vztýčime slnko k nebesám!
Uživatelský avatar
tomcat
Moderátor
Příspěvky: 1204
Registrován: 08 zář 2006 00:19
Bydliště: SK

Příspěvek od tomcat » 01 kvě 2008 23:37

http://www.youtube.com/watch?v=wCzOLEoko6o&NR=1
myslite ze keby ju zozadu nepodopieral tak by ju to zlozilo a nevytocilo jej ruky nahor?
mam inak pocit ze ten revolver vystrelil 2x, prvy raz jej to vytlacilo ruky nahor a ked ich mala hore, tak druhy vystrel, si mohla do hlavy strelit
Uživatelský avatar
reaktor
Příspěvky: 1079
Registrován: 15 lis 2006 17:06
Bydliště: Brno-venkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od reaktor » 02 kvě 2008 07:41

Vypadá to na 2 výstřely. Už se mě to stalo taky. Dávám lidem co z 500 střílí poprvé jen jeden náboj. Ale jeden člověk které vypadal že to ustojí mě přemluvil na 2ks. Když vystřelil tak při pohybu dozadu se asi instinktivně snažil zachytit a zmáčkl to ještě jednou. Nic se nestalo, ani to dopravní letadlo nespadlo, ale divili jsme se všichni. Ono takové tlak při dvojstřelu z takové ráže nevypadá moc vtipně když člověk neví co se děje. :lol:
Anorektik
Příspěvky: 91
Registrován: 03 bře 2006 21:42
Bydliště: Vedle sousedů

Příspěvek od Anorektik » 02 kvě 2008 09:00

Jednou při návštěvě kryté střelnice jsem si všiml postavených popperů, a jelikož jsem tam byl sám samotinký hned jsem se rozhodl je za tu opovážlivost ztrestat :twisted: Bylo jich asi 5, ale po prvním 10ti raném zásobníku mi zůstal stát zrovna ten největší. Samozřejmě následovalo přebití a zběsilá palba na provinilce. Jiskry létaly od popperu na všechny strany zejména díky železným limitům, avšak přes takto vizuálně potvrzené zásahy sebou vždy jen cuknul. To už mi nedalo a zašel se tam podívat - samozřejmě jsem si na těch 20 m nevšiml, že ho nějaký vtipálek otočil :lol:
Walther P99C AS, CZ 550, S 631
mondo
Příspěvky: 58
Registrován: 24 kvě 2007 16:13

Příspěvek od mondo » 02 kvě 2008 09:32

Tak toto už je na pomyslenie... :roll:
Uživatelský avatar
LOVEC7
Příspěvky: 260
Registrován: 12 čer 2007 22:45
Bydliště: ARKONA

Příspěvek od LOVEC7 » 02 kvě 2008 12:22



ona uz vie ake je to dostat cez hubu s pustnym orlom :-) :lol:
Perún prosím, zošli búrku nám, my vztýčime slnko k nebesám!
Uživatelský avatar
predator
Příspěvky: 1041
Registrován: 07 říj 2007 13:14

Příspěvek od predator » 02 kvě 2008 14:13

Tak nevím, jestli je větší dement ona nebo její starej.
"Dokud žiju, ani jedna fašistická kurva přes nás neprojde."
V.I.Čujkov
Odpovědět