vase strelecke zazitky

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

golfkiller
Příspěvky: 2737
Registrován: 05 bře 2006 18:31
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

vaše střelecké zážitky

Příspěvek od golfkiller » 04 říj 2007 19:20

tady by jsme mohli probírat vaše nej střelecké zážitky co vy na to ?


Na světě připadá jedna zbraň na každého dvanáctého člověka, otázkou je... Jak ozbrojit těch jedenáct ostatních?

[img]http://www.my-smileys.de/smileys3/axis-li-kill.gif[/img]
golfkiller
Příspěvky: 2737
Registrován: 05 bře 2006 18:31
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od golfkiller » 04 říj 2007 19:23

já jich mam dnes několik. Za prvé celí den s odstřelovači,za druhé s kamošovo Berettou 92. Dnes jsem zastřílels SVD dragunov a Sako TRG22 ,parádní hračky :twisted: Pak jsem odpoledne zašel na střelnici jen tak na pokec a pujčil si kamošovo Berettu. První dvě rány jsem dal 8,7 a pak za sebou 3 desítky (tentokrát ne na terč č.4 ale mezinárodní pistolák) takže jsem ten den spokojeně uzavřel :wink:
Na světě připadá jedna zbraň na každého dvanáctého člověka, otázkou je... Jak ozbrojit těch jedenáct ostatních?

[img]http://www.my-smileys.de/smileys3/axis-li-kill.gif[/img]
Alfonss
Příspěvky: 2779
Registrován: 17 bře 2006 14:16
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od Alfonss » 04 říj 2007 19:53

Já jsem byl jednou na střelnici, nabil jsem pistoli, zamířil, stiskl spoušť .............. a ono to vystřelilo :shock:

a to je všecko :wink:
golfkiller
Příspěvky: 2737
Registrován: 05 bře 2006 18:31
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od golfkiller » 04 říj 2007 20:55

fakt jo :shock: já myslel že ČZ se jen opravujou :lol: (legrace)
Na světě připadá jedna zbraň na každého dvanáctého člověka, otázkou je... Jak ozbrojit těch jedenáct ostatních?

[img]http://www.my-smileys.de/smileys3/axis-li-kill.gif[/img]
vlčák

Příspěvek od vlčák » 04 říj 2007 22:32

to já jsem chtěl vyzkoušet perkusní pistolku a dal jsem tam zápalku natáhl stisknul .... a ono to nevystřelilo... zkusil jsem to asi 6x a pořád nic a ze zápalky byl už hříbeček . :D
pro příště jsem udělal pár úprav, jako zmenšit průměr pistónu, aby ta zápalka šla nasunout až do konce ( předtím jsem měl strach , aby nespadla... ), a na kohoutek dát trochu lepší pérko - pak to už fungovalo :idea: :D
Uživatelský avatar
FRENKY
Příspěvky: 182
Registrován: 29 led 2007 16:31
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FRENKY » 05 říj 2007 06:03

Můj zatím nejsilnější zážitek byl, když jsem si na kryté střelnici sundal sluchátka v domění, že kolega už taky dostřílel... :)
Jsem jednoznačně pro zavedení povinného psychologického vyšetření ... humanistů.
Uživatelský avatar
Nakadah
Příspěvky: 281
Registrován: 26 pro 2006 22:12
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nakadah » 05 říj 2007 08:17

Ja byl jednou na strelnici, a vystrelil sem si z Glocku :shock: - tak sem ji ho zase vratil zpet a ty koupene naboje vystrilel z CZ75 :D Nak
CZ 634 .177
Komentáře, rady a postřehy autora, uveřejněné v diskuzích jsou vyjádřením jeho subjektivních názorů a autor při jejich uplatnění třetí osobou nenese žádnou právní ani odbornou odpovědnost.
Uživatelský avatar
jspalek
Příspěvky: 1073
Registrován: 03 říj 2006 15:53
Bydliště: Rakovnicko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jspalek » 05 říj 2007 11:11

Alfonss :lol: :lol:

Jinak i s těma sluchátkama, to je pravda, to mě taky vždycky dostane, když někdo začne a já si ještě páskuju do zásobníku se sluchátkama na stole.
Můj nesjilnější zážitek ze střelby??? Asi když jsem mohl rozstřílet původní cikánské BMW, cikáni si ho odstavili mezi polema....tak jsme s kámošem na něj vyzkoušeli devítku a 357 magnáče :D
Není nad to si vyzkoušet účinek zbraní v cíli v praxi :lol:
CZ 550 Predator .308 Win, CZ 858 Tactical 7.62x39, Smith&Wesson 629 .44 Magnum, CZ 75 SP-01 Shadow Orange 2012 9mm Luger, Glock 21 .45 ACP, Uberti Colt Burges 1883 44-40Win, Smith&Wesson 66 .357 Magnum.
Alfonss
Příspěvky: 2779
Registrován: 17 bře 2006 14:16
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od Alfonss » 05 říj 2007 13:10

golfkiller píše:fakt jo :shock: já myslel že ČZ se jen opravujou :lol: (legrace)
nááhodou čezeta mě šlapla jak víno. Akorát už z ní asi 3 měsíce nestřílím...
golfkiller
Příspěvky: 2737
Registrován: 05 bře 2006 18:31
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od golfkiller » 05 říj 2007 14:51

jspalek píše:Alfonss :lol: :lol:

Jinak i s těma sluchátkama, to je pravda, to mě taky vždycky dostane, když někdo začne a já si ještě páskuju do zásobníku se sluchátkama na stole.
Můj nesjilnější zážitek ze střelby??? Asi když jsem mohl rozstřílet původní cikánské BMW, cikáni si ho odstavili mezi polema....tak jsme s kámošem na něj vyzkoušeli devítku a 357 magnáče :D
Není nad to si vyzkoušet účinek zbraní v cíli v praxi :lol:

za ty sluchátka se omlouvám :oops: Jinak dneska další extrémně silnej zážitek ze střelnice,opět s odstřelovači. Byl jsem velitel stráže a okolo střelnice mněl rozhozené hlídky.Nějakou souhrou náhod jsem si vzpomněl že mam sebou dalekohled tak jsem sledoval z věže terče a tak .Najednou koukám a už v ohroženém prostoru si to štráduje postarší dáma s psem jako hovado ,řvu palbu zastav náboj skryj .Vše v pohodě vysílám hlídku a pani na hlídku z vysoka sere .hlídka se vrací na stanoviště zahlásit že ho pani poslala do prdele že prej jestli má průkazku že je voják . Než se stačil vrátit tak koukám že dáma zmizela v lese takže jsme poslali auto z vojákama aby ji chytli .Pani nějak proklouzla a světě div se objevila se přesně v dopadové zoně .Vysláno druhé auto to ji zpacifikovalo ,pani se omlouvala jak o život (o ten jí ale fakt šlo) . Pak seděla vedle věže a koukala jak to klukum jde ,a ptá se mně to střílíte ostrejma ? říkám jo to neslyšýte jak to hvízdá a pleská?! a ona aha říkám no vidíte kdybych si vás na poslední chvilce nevšim tak už jste tam ležela nohama hore a ona čuměla a ani nedutala :D takže suma sumárum jsem ji zachránil život budu za to mít pochvalu a možná nějakou odměnu a to se rozhodně vyplatí (hlavně mám dobrej pocit)
Na světě připadá jedna zbraň na každého dvanáctého člověka, otázkou je... Jak ozbrojit těch jedenáct ostatních?

[img]http://www.my-smileys.de/smileys3/axis-li-kill.gif[/img]
Alfonss
Příspěvky: 2779
Registrován: 17 bře 2006 14:16
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od Alfonss » 05 říj 2007 14:59

A neměl bys jako velitel stráže tak náhodou po piči kdyby tu bábu někdo sejmul?
golfkiller
Příspěvky: 2737
Registrován: 05 bře 2006 18:31
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od golfkiller » 05 říj 2007 15:00

tak to každopádně a nejen já :wink: je to tam tak blbě udělaný že domorodec co to zná tam projde okolo strážnejch a ani neni vidět.Navíc tahle byla úplně blbá když neslyšela jak to tam lítá :roll:
Na světě připadá jedna zbraň na každého dvanáctého člověka, otázkou je... Jak ozbrojit těch jedenáct ostatních?

[img]http://www.my-smileys.de/smileys3/axis-li-kill.gif[/img]
Alfonss
Příspěvky: 2779
Registrován: 17 bře 2006 14:16
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od Alfonss » 05 říj 2007 15:06

u nás taková střelnice fungovala 70 let, nebyl problém olem strážnejch projít nebo projet autem. Před 3 lety ji naštěstí zavřeli.
Uživatelský avatar
risopepi
Příspěvky: 1373
Registrován: 30 srp 2007 06:21
Bydliště: Rimavská Sobota,SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od risopepi » 05 říj 2007 15:28

Na vojne sme dostali blbého velitela čaty,ktorý nás stále buzeroval.Tak sme sa rozhodli,že na strelbách každý bude strielať nevyhovujúco,že sme unavený.Stalo sa.Dosiahli sme,že sme išli zo strelnici do kasáreň peši.Z Hodonína do Senice !
Alpha Whisky Romeo
(Allah's waiting room)

http://www.risopepi.sk/index.php?page=galeria
Uživatelský avatar
rimfireBR
Příspěvky: 527
Registrován: 01 bře 2007 16:43
Bydliště: Mníšek pod Brdy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rimfireBR » 05 říj 2007 15:52

JO zážitek se sluchadlama na stole když začne někdo práskat je SUPER, byly jsme s kolegou testnout M4 .223 na podzemní střelnici a málem jsem se posmál do gatí :roll: :roll:
NO a fajn zážitek jsem měl před II. týdny na závodech BR když jsem po půl hodině čumění do optiky , která byla uchycena na BR rimfire flintě zjistil, že jsem tam poslal 250 a 9x k tomu. Tehle pocit si rád ještě prožiju ten první už NEE :roll: :roll:
Odpovědět