Valka v Jugoslavii

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Kurt
Příspěvky: 172
Registrován: 25 pro 2007 21:37
Bydliště: CR

Příspěvek od Kurt » 16 čer 2008 09:14

Zbraně a střelivo? :roll:


venda

Příspěvek od venda » 16 čer 2008 09:30

zbraně a střelivo mají primární cíl existence, bohužel a tak i konflikty a zbraně jsou úzce spojeny jen souhlasim v tom smyslu, že by tu asi mělo být prioritou co se používalo za zbraně v tomto konfliktu když už tento thread.
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4312
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 16 čer 2008 09:52

Taky bych řekl že to mělo být jinde,ale co už.Když jsem to našel nešlo odolat nedat odkaz.Nic není jak se zdá.Takže téma je jasné.

Edit:
Ale jo v událostech bude válka vypadat lépe,že jo ve válce se zabíjejí květinami a my chceme mluvit o zbraních. :wink:
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
maldigola
Příspěvky: 905
Registrován: 06 srp 2007 13:00

Příspěvek od maldigola » 17 čer 2008 08:09

del.
Oheň!Oheň přišel jsem vrhnout na svět a jak si přeji aby se vzňal!
Ježíš,Luk.12,49.
epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 11 črc 2008 16:04

http://www.novinky.cz/clanek/144799-ces ... korun.html

To bych blil pánové!!!!!!
To jsou prachy i z mejch daní kur.a! A já jim nic dát nechci, neuznat je, nebrat jejich pasy a rozhodně jim nic nedávat! VRRRRR
Ares
Příspěvky: 1552
Registrován: 24 srp 2005 10:46
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ares » 11 črc 2008 19:11

Nebuď jak malý, tak bohatý stát jako my s tak vysokou životní úrovní kdy se koupeme v šampaňským a nemáme vůbec žádné problémy si přeci může dovolit darovat tak směšně malou částku do zahraničí ne? :evil:
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4312
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 11 črc 2008 19:15

Kosovu bych osobně daroval leda munici s prošlou životností a to formou střelby!!!
Machometání nic jiného nezaslouží,jednou nás zaříznou za tu naši vstřícnost!!!
:evil:
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 11 črc 2008 20:18

2 Ares,
No zřejmě máš pravdu, dnes jsem káral zahradníka za to že moje zahrady nekvetou jako obvykle(hlavně těch sto hektarů kde pěstuji pouze orchideje u Prahy mi dělá starosti) a pak mi Žán přinesl noviny. Raději si půjdu dát koupel v šampaňském, zapiju to sto let starou Whisky a budu se těšit až si půjdu v pondělí vyzvednout přídavky na děti dvacet milionů.

Edelweiss a Ares, tak se nezlobte za mojí Českou malost, na oplátku bych uspořádal nějaký pořádný hon, myslím že se v lesích letos hodně urodilo, vidím to tak že skolíme alespoň tisíc zajíců, 300 divočáků a nejméně 50 trofejních jelenů dvanácteráků. Sice už ty trofeje nemám kam dávat, ale tak nějaké pošleme do Kosova, ať si ty chudáci taky trochu užijou.


PS: Budeme bydlet u Arese na Karlštejně
Obrázek
u mě na Sychrově
Obrázek
nebo u Edelweisse na na Slavkovském zámku?
Obrázek
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4312
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 11 črc 2008 22:59

To-epetr2008
Tvoji Českou malost v Moravském vydání sdílím taktéž.Když jsme za Rudých dotovali Kubu tak jsme mívali alespoň pomeranče co nikomu nechutnaly a třtinový cukr co nekvasil a zničil víno vinařům.Ovšem Albánci nám možná prodají opium,to je tak vše a asi není moc lidí co o tuto komoditu mají zájem.Každopádně dnes sponzorujeme naše vrahy!!!
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4312
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 11 črc 2008 23:17

PS:na zámek nemám,ale moje zemljanka vám je otevřená :twisted: :twisted: :twisted:
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
maldigola
Příspěvky: 905
Registrován: 06 srp 2007 13:00

Příspěvek od maldigola » 16 črc 2008 21:59

problémem balkánu jsou místní domorodci.Ten problém trvá více než 200 let,a víme,že není řešitelný ani genocidou.Takže ať už se dá těch sto milionů kamkoliv,bude to k ničemu a všichni to dobře vědí,takže by nám měli vysvětlit,proč jim to tam posílají.
Možná že to má být ve formě nějakých nepoužitelných krámů,třeba náhradní díly na ruská letadla,tritol z delaborované munice,Šáhovy dluhopisy,vietnamská falza Adidasek a pod.Potom by se s tím souhlasit dalo.
Oheň!Oheň přišel jsem vrhnout na svět a jak si přeji aby se vzňal!
Ježíš,Luk.12,49.
Uživatelský avatar
PB
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1622
Registrován: 26 lis 2005 15:36
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od PB » 29 črc 2008 09:41

tet 2 dny z5 byl peknej dokument o kosovu na 2jce.
CZ 85 COMBAT, SUHL 150+BSA 4-16x40 AO, PM Makarov, GLOCK 17, MOSIN 1891/30 Iževsk 1927, TOZ 35, ZKM 456,
epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 27 zář 2008 13:09

Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4312
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 27 zář 2008 14:37

Nic nového,platí již řečené,Kosovo je Srbské.Albánci jsou teroristi!
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Uživatelský avatar
kayakero
Příspěvky: 804
Registrován: 22 zář 2008 14:12

Příspěvek od kayakero » 29 zář 2008 16:17

IMHO:

1. místní Srbové jsou fairová produktivní i když z našeho pohledu trochu zaostalá (technicky i kulturně) agrární kultura, která v Kokosovu byla po staletí jediná produktivní, zemi vybudovala

2. Albánci, Bosňáci a vůbec genově slovanští musulmani jako kultura: nejsou produktotvorní - jsou mentálně orientováni pasivně (sami nic neřeší ani se o nic neusilují - ani o vzdělání, vybudování statku či podniku, kariéru) a parazitně - chtějí aby o ně bylo postaráno, nemají zábrany sápat se po něčem co vybudovali jiní.


3. etničtí Albánci i v současných válečných dobách kdy gramotní mateřství odkládají, mají strašlivou množivost - do dříve 100hlavé vesnice kam Tito po konci války nasadil 2 albánské rodiny, tam nyní už jsou početnější a dále se množí. Jejich (demokraticky zvolený) starosta vesnice je nyní Albánec, je negramotný - na korespondeci si drží srbskou sekretářku, kamarádí se s ruskými mafiánskými gangy, obecní majetek vesnice rozprodává nastojato a za peníze si krom svého luxusu kupuje své soukmenovce, srbové se na něho musí dívat jako na kobylky, co jim požírají vše co měli.

5. Musulmanští potomci konvertitů, tj. (možná násilně donucených) kolaborantů staleté turecké okupace byli za Tita perzekuováni až tak, že mezi staršími (50 a výše) má být až 70% negramotných, bez vyučení, jen pro podřadné práce a nezaměstnanost

6. Jednimu z mnoha Albánských gangů (ani teroristi, ani mafie - jen účelový gang) vyšel harazdní projekt a stal se Albánskou vládou, nyní se zakopává v pozicích - jev v historii běžný. Vzniklo tak kdysi třeba Monacké knížectví a nakonec i Čechy - před 1200 lety. Řadoví Albánci nejsou teroristi, ale ovce, jako my všichni, jako všude jinde.

7. Když své postřílené nepřátele vraceli Srbové, vraceli je prostřílené a potrhané granáty.
Když je vraceli Musulmani, vraceli je s vypíhanýma očima, uřezanými prsty a genitáliemi, rozpáranými břichy a pod. V nehlídané válce špatně organizovaných armád se dějou zvěrstva plošně - nepáchá je etnikum, ale devianti, kteří jsou početní a všudypřítomní . Čím hůře administrovaná armáda, tím mají větší prostor k bestialitám - a jen prostý fakt: Musulmanští devianti spáchali zvěrstev, že je v dnešním světě hned tak někdo nedožene.

______________________________
teoretizuju? ne, byl jsem vloni nadivoko na dofče v Černé Hoře, tam je to podobné. Pokecali jsme kde se dalo. Pravda, převážně s místními Srby a Černohorci - mnozí (třeba číšníci) byli nějaký ten rok jako gast-arbeiteři třeba ve švýcarsku, anglii či germánii. Jsou trochu jako Češi někdy ve 30 letech (odíváním, mentalitou, vtipy, stavebnictvím) smíšení s rusko-ukraiským pokrytectvím a s naivitou u nás těsně po plyšovém převratu v 1989.



edelweiss píše:Nic nového,platí již řečené,Kosovo je Srbské.Albánci jsou teroristi!
Odpovědět