Větrovka na plinkačku

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

pellerm
Příspěvky: 850
Registrován: 26 čer 2013 11:02

Re: Větrovka na plinkačku

Příspěvek od pellerm » 30 črc 2018 10:32

Tak to jsi mě docelo schladil.Já měl jednu z prvních pušek co se začaly sem dovážet a člověk co ji bral ode mě ji má dodnes a bez problémú. A to už jsem byl rozhodnut ji koupit znovu. Taky je pravda,že ta puška stojí cca pět let pořád stejně zatímco ceny ostatních o hodně vzrostly, tak že by to šidili na materiálu aby udrželi cenu? Já ji kupoval v době kdy se třeba u Brýmový dala koupit CZ 200 s dělenou pažbou ve výprodeji za 6500kč.


PetrKad
Příspěvky: 58
Registrován: 26 pro 2016 11:40

Re: Větrovka na plinkačku

Příspěvek od PetrKad » 30 črc 2018 15:08

Nemyslím si,ze by to sidili na materiálu,je to jen kus plastu ,tam by už asi moc neusetrili ,tenkrát jsme ji nechali natlakovanou a ona se přes noc vevnitř rozsypala ,měl jsem to přes kroucenou paintball hadici aby to Co2 mělo delší cestu a stačilo se trochu během té cesty predehrat na konci byla paintball láhev s ventilem ,plnil jsem to že svarecky , tam stojí šest kilo Co2 asi dvě stovky ,takže moře střílení ,ale taky starosti s tím utikanim a tak ,takže už co2 ne
Uživatelský avatar
Losky
Příspěvky: 162
Registrován: 12 kvě 2014 13:16
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: Větrovka na plinkačku

Příspěvek od Losky » 30 črc 2018 15:30

A nevíte, jak je to s hlučností?
Kalibrgun Cricket .22 + CZUB 6-24x50E-SF
Pump Hill MKIV
Air Chrony MKIII
PetrKad
Příspěvky: 58
Registrován: 26 pro 2016 11:40

Re: Větrovka na plinkačku

Příspěvek od PetrKad » 31 črc 2018 21:06

Ahoj tak Hatsan Flash doma ,první dojem krasne malá ,pěkně se drží ,no neměl jsem na to dnes moc času ,tak jsem to jen nafoukl a dal pár ran bez seřízení puskohledu ,co mě zarazilo nabíjení ,to bude asi otřes a nebo jestli něco dělám blbě ,nevím ,jednorany podavač se tam vrkla ,to samý ten zásobník ,dvě diabolky jsem úplně nějak zdeformoval ,než jsem to nacpal do hlavně ,samozřejmě to plivlo někam bokem ,zlaté SPA na tohle ,ty tam mají aspoň drážku a magnet ,ale nechci se tu o tom rozepisovat ,počkám až bude mít Flash kolega Vigomat a založí vlákno ,pak si tam o tom mužem napsat ..a děkuji pellermovi za odkaz na Kozap ,za šest a půl je to celkem pěkný ,ale devět bych za to nechtěl dávat ,diky
Uživatelský avatar
Vigomat
Příspěvky: 91
Registrován: 03 črc 2018 23:09

Re: Větrovka na plinkačku

Příspěvek od Vigomat » 31 črc 2018 23:17

Ahoj,

Taky jsem nakonec bral z Kozapu a díky za úsporu. Dnes to přišlo a bohužel tam bylo pár vad. Prodejce hned reagoval a pušku jsem rovnou poslal zpět. Uvidíme jaký bude výsledek, ale bral jsem přes internet tj v nejhorším využiji vrácení. Rozhodně chci jiný kus, ale není důvod to tady rozmazávat, zatím se nic neděje. Jinak na první pohled, pěkně sedí do ruky i na rameni. Závěr se natahuje dost ztuha a ano, na zasunutí diabolky to moc nesedí. Celý čep tak podivně vaklá. Nicméně nestřílel jsem, nemám doma ještě pumpu. Moje zkušenosti s provozem tedy asi budou chvíli trvat. Pokud by to co se mi nelíbilo byla vlastnost všech a ne závada, vezmu Benjamin Maximus, jen prostě ten Flash vypadá výrazně líp. Snad to bude jako u letadel, že hezká letadla létají dobře :)
Uživatelský avatar
Losky
Příspěvky: 162
Registrován: 12 kvě 2014 13:16
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: Větrovka na plinkačku

Příspěvek od Losky » 01 srp 2018 20:46

Hmm, to naštve. Jen se zeptám, kde se dá běžně koupit vše od Edgunu?
Kalibrgun Cricket .22 + CZUB 6-24x50E-SF
Pump Hill MKIV
Air Chrony MKIII
PetrKad
Příspěvky: 58
Registrován: 26 pro 2016 11:40

Re: Větrovka na plinkačku

Příspěvek od PetrKad » 01 srp 2018 20:51

Tak ještě jednou k Hatsanu Flash .dnes jsem s tím střílel víc a jsem na rozpacích :| první věc ,že jsem tam dal puškohled optisan HX 4-12x40 a vůbec jsem ho na dvacet metrů nenaklikal! I při maximálním vytočení kominku ,mi to steilelo na dvacet metrů ,pět centimetrů pod střed terče !Tak jsem zkusil jiný puškohled ,raven 3-9x40 a tam to bylo ještě horší ,chybelo mi ještě dvacet centimetrů ! :x tak jsem tam vrátil optisan a podložil ho v jedné montazi ,ale vůbec se mi to nelíbí!další věc byla ty blbý bubínky na diabolky!To vůbec nejde ,myslel jsem že to vzteky rozslapu! No malinko jsem se uklidnil že na ten jednorany podavač to malinko trefuje :roll: premyslim jestli jim to vrátit nebo co s tím ..ze by jak tomu snížili výkon na těch šestnáct joulu to začalo lítat tak dolů?Chrono nemám ale podle měření mobilem to má kolem osmnácti knedliku
Uživatelský avatar
Vigomat
Příspěvky: 91
Registrován: 03 črc 2018 23:09

Re: Větrovka na plinkačku

Příspěvek od Vigomat » 01 srp 2018 21:38

Zkus změřit pod jakým úhlem jde hlaveň ze závěru, na tom mojem kusu to moc nesedělo už od oka. Dost mě to překvapuje protže jsem o té zbrani nakoukal a načetl co šlo a u zásobníku si lidi stěžují jen na to že je volný a někdo ho měl moc utažený tj se špatně točil. Jinak všichni pějí chválu na přesnost. Trochu mi trne aby pro ČR nebyly nějaké kopie a nebo horší šarže něž pro Amíky. Dej ještě vědět prosím, protže puška leží u dodavatele a v nejhorším prostě vezmu něco jiného. Hodně by mě to ale mrzelo :/
PetrKad
Příspěvky: 58
Registrován: 26 pro 2016 11:40

Re: Větrovka na plinkačku

Příspěvek od PetrKad » 01 srp 2018 22:03

Mě to taky mrzí ,protože se mi jinak líbí :? Ještě premyslim ,jak vyrazeli na hlaveň tu homologaci ,mám tam Z18tak jestli nevytahli hlaveň a nedali to tam nějak blbě a taky mě zaráží že v kostce na uchycení hlavne jsou tři díry a v prostřední chybí cervik :(
Uživatelský avatar
jama
Příspěvky: 1259
Registrován: 03 pro 2012 15:20
Bydliště: Pha 16

Re: Větrovka na plinkačku

Příspěvek od jama » 02 srp 2018 09:07

Netuším, jak je u tohoto Hatsana upevněná hlaveň, ale pokud je v bloku otočná (jako u HW100), našteluj ji tak, aby směřovala do nejvyššího bodu.
z ho.na bič neupleteš
PetrKad
Příspěvky: 58
Registrován: 26 pro 2016 11:40

Re: Větrovka na plinkačku

Příspěvek od PetrKad » 02 srp 2018 14:19

No hlaveň jsem vyndal a otocit nejde ,je zespod dírka na vzduch ,jako za diabolku .Volal jsem do Kozapu a ty mi řekli ať to pošlu zpátky ale zatím ještě počkám a popremyslim
Uživatelský avatar
Vigomat
Příspěvky: 91
Registrován: 03 črc 2018 23:09

Re: Větrovka na plinkačku

Příspěvek od Vigomat » 02 srp 2018 18:20

Já dnes objednávku komplet zrušil. Pušku jsem tam poslal zpět ten samý den a musím teď od zahraničí tj bych nemohl zkontrolovat co mi přišlo. Když bych se pak vrátil bylo by již po uplynutí čtrnáctidenní lhůty. Pořád se jí úplně nezříkám, ale počkám až přijedu z ciziny a bude víc informací. Taky v té době budu už mít pumpu abych to mohl pořádně zkusit.
PetrKad
Příspěvky: 58
Registrován: 26 pro 2016 11:40

Re: Větrovka na plinkačku

Příspěvek od PetrKad » 05 srp 2018 16:19

Tak jsem dnes zas střílel s Hatsan Flash a asi už jsem přišel na to jak to nabíjet přes zásobník!Chce to se s tím nes.at!Musí to být cvak cvak a rychle ,pak už to jde !Dam jsem nástřel na dvacet pět metrů ,ale byla to taková rychlovka .je tam osm ran přes jednoraný podavač a dvanáct ran ,přes zásobník,ta jedna ulétlá diabola ,se mi v zásobniku zasekla ,pak šla bokem..jinak ted budu muset zjistit co je v kartuši za jehlu,podle videjí na you.... to vypada ,ze by mohla být stejna jako v AT 44 ..tak fotka je moc velka zmenším a dodám :)
PetrKad
Příspěvky: 58
Registrován: 26 pro 2016 11:40

Re: Větrovka na plinkačku

Příspěvek od PetrKad » 05 srp 2018 16:29

Tak snad se ted fotka povede
IMG_20180805_134632.jpg
PetrKad
Příspěvky: 58
Registrován: 26 pro 2016 11:40

Re: Větrovka na plinkačku

Příspěvek od PetrKad » 07 srp 2018 18:45

Jen pro případné zájemce o Hatsan Flash ,jehla v kartuši stejná jak z Hatsan AT 44
Odpovědět