V Tanvaldu byl zastrelen mlady muz, jeho bratr smrti unikl

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Blackpowdergunfan
Příspěvky: 72
Registrován: 04 říj 2011 17:57

Re: V Tanvaldu byl zastřelen mladý muž, jeho bratr smrti unikl

Příspěvek od Blackpowdergunfan » 05 led 2012 15:42

Já osobně nejsem rasista, ale taky je nemůžu ani vidět, protože mě ještě když mi bylo 16 zmlátili na nádraží v Horažd'ovicích když jsem čekal na vlak, tenkrát jich bylo 5 ( jednomu jsem vyrazil asi 5 zubů, dalšímu jsem chvatem bud' vykloubil rameno, nebo zlomil ruku, to už jsem neštudoval a pak už jsem dostával já : zlomený 2 žebra, těžkej otřes mozku a hromadu pohmožděnin, naštěstí se tam objevili tenkrát PČR a cikáni zdrhli ), domů jsem se dostal až po cestě z chirurgie. Od té doby se takovýmto místům snažím vyhýbat a nosím u sebe zbraň. Takže kdyby na mě chtěli něco takovýho ještě někdy vyzkoušet, tak by asi moc nepochodili a asi bych taky skončil v TV. Takovým lidem jako je ten děda držím palce, postavil se problémům čelem a jeden problém vyřešil tak že ho zhasnul a druhej problém to ještě rozchodil. Být takových případů více, tak je tady časem větší pořádek. Člověk by se neměl bát řešit ohrožení života tak, že útočníka (je jedno jestli je černej, nebo třeba fialovej s puntíkama ) vyřídí úplně, špatné zákony tomu ovšem brání. Ovšem to je náš Kretenistán a nějaké změny k lepšímu se asi nikdy nedočkáme. Tot' vše co k tomu mohu napsat.


Gewehr 88 ( 8x57IS )
tavic
Příspěvky: 83
Registrován: 27 čer 2011 17:27

Re: V Tanvaldu byl zastřelen mladý muž, jeho bratr smrti unikl

Příspěvek od tavic » 05 led 2012 16:26

Jestli pak někdo pomůže rodině střelce, tak jako se pomohlo rodině Sivákových v kauze Vítkov (sbírka na nové bydlení, otec rodiny amnestován) ?
Mám dojem že se jim tam ted nebude žít moc dobře, resp. ze strany cikánů jim půjde trvale o život.
Pochybuju, že rodině přidělí policejní ochranu.
Pochybuju, že praví útočníci (2-3 ks ?) budou odsouzeni, média z nich dělají oběť, přitom jsou to zločinci.
Doufám, že se na celou věc nezavře voda příliš brzy, jako nad Patrikem z Krupky a dalšími tímhle etnikem zbitými, zneužitými či dokonce zabitými lidmi.
crossbowhunter
Příspěvky: 190
Registrován: 21 dub 2010 12:33

Re: V Tanvaldu byl zastřelen mladý muž, jeho bratr smrti unikl

Příspěvek od crossbowhunter » 05 led 2012 17:30

v prípade že išlo o obranu, držím strelcovi palce bez ohladu na to či boli útočníci čierny, alebo ultrafialový.
ludia sa musia naučiť niesť za svoje činy následky.keď prídete do írska a začnete nadávať na IRA tiež musíte počítať s tým že vám rozbijú hubu.a takto to funguje všade, len v SR a ČR je to naopak.tu zákony chránia škodnú a diskriminujú triedu ktorú majú chrániť.každopádne by ste sa mali poučiť, pretože na slovensku už sú obce kde si škodná zvolila starostov, ktorý samozrejme odsúhlasili že obec zaplatí za neplatičov.kto sú neplatiči netreba vysvetlovať.
zigira
Příspěvky: 20
Registrován: 06 bře 2011 16:09

Re: V Tanvaldu byl zastřelen mladý muž, jeho bratr smrti unikl

Příspěvek od zigira » 05 led 2012 20:21

Veliká poklona tomu pánovi,je to borec.Takhle by to mělo fungovat vždy.Jen abychom na to měli všichni odvahu.Držím mu palce.
Carloss
Příspěvky: 97
Registrován: 31 pro 2011 12:10
Bydliště: Praha

Re: V Tanvaldu byl zastřelen mladý muž, jeho bratr smrti unikl

Příspěvek od Carloss » 05 led 2012 20:30

Pokud budou dobré zákony a správně fungovat orgány, úřady a soudy, i ta odvaha k vlastní oraně přijde. První vlaštovky se už po nějaký ten rok vyskytují. Nakonec... možná ani ty zákony by nebylo třeba extra měnit. Spíše jde o jejich výklady, naplňování a případně pečlivé a rychlé vyšetření událostí. U pána bude zřejmě důležitá reko. U emejrické paní je věc zžejmě ještě jasnější.
ČZ 85, ČZ 50, Walther PPK
Uživatelský avatar
g-relax
Příspěvky: 528
Registrován: 21 led 2011 17:48
Bydliště: www.facebook.com/gunlex
Kontaktovat uživatele:

Re: V Tanvaldu byl zastřelen mladý muž, jeho bratr smrti unikl

Příspěvek od g-relax » 06 led 2012 00:09

Vyjádření sdružení Lex ke střelbě v Tanvaldu
5. Leden 2012 vložil Tomáš Trávníček
Dne 1.1. došlo v Tanvaldu k události, kdy třiašedesátiletý držitel legální zbraně zastřelil čtyřiadvacetiletého muže a zranil jeho o dva roky mladšího bratra. Střelec tvrdí, že byl napaden a jednal v nutné obraně.

V případu figurují různé skutečnosti, jako etnický původ postřelených a jejich kriminální minulost, stále však nejsou vyšetřena a známa podstatná fakta – zatím nebyli vyslechnuti svědci, nebyly provedeny podstatné posudky ani rekonstrukce.

Sdružení Lex se nehodlá vézt na vlně populismu; je v zájmu držitelů zbraní i všech ostatních, aby takové případy byly objektivně, nestranně a důkladně vyšetřeny při respektování práv všech zúčastněných stran. V tomto směru zejména oceňujeme skutečnost, že střelec nebyl automaticky obviněn a vzat do vazby, jak je tomu v podobných případech bohužel obvyklé.

Sdružení Lex bude případ dále monitorovat a přinášet další informace.

http://www.gunlex.cz/2012/01/05/vyjadre ... -tanvaldu/
člen LEX z.s. - sdružení na ochranu práv majitelů zbraní | http://www.gunlex.cz/
palong74
Příspěvky: 1315
Registrován: 08 zář 2009 22:08
Bydliště: Doma

Re: V Tanvaldu byl zastřelen mladý muž, jeho bratr smrti unikl

Příspěvek od palong74 » 07 led 2012 12:27

Členové romské rodiny z Tanvaldu považují střelbu, při které na Nový rok
zemřel jejich syn a jeho bratr byl zraněn, za popravu. "Nevěříme, že by
kluci někoho napadli, nebo že by měli dokonce zbraň," říká teta zraněného
a
sousedy potíže neměli. "S nikým tu neměli problémy. Tu noc nevíme, co se
přesně stalo, ale nikdo nemá právo vytáhnout na člověka zbraň. Tohle byla
normální poprava, jakou dříve dělali Němci," říká Husáková.
Jak to bylo ve skutečnosti:
Dotyčný pán( bývalý policista ) tam má garáž a s alarmem, alarm spustil,
tak se tam vypravil (s legálně drženou zbraní ). Na místě nachytal 3
cikány -
ti místo aby zdrhli, si zřejmě řekli, dědek je sám a vyrukovali na něj s
noži.
On se bránil a použil střelnou zbraň - jednoho zastřelil, druhého
postřelil,
třetí vzal roha....Je zajímavé jak včera bylo uváděno, že oba chtěli jít
gratulovat staré babičce, ve dvě ráno ....ale babička bydlí až u
Jablonce.
No dnes už je uváděno, že se vraceli z Desné. Co bude zítra? Taky je
zajímavé, jak se otec rozpovídal, že synové jsou hodní a nikdy neměli# potíže se zákonem, a přitom jsou oba v podmínce - viz. prohlášení
policie.
Prosport .22-Delta Titanium 4-16x42...u ceho jsem zacinal u toho koncim
Uživatelský avatar
brezvi
Příspěvky: 206
Registrován: 24 led 2010 20:52

Re: V Tanvaldu byl zastřelen mladý muž, jeho bratr smrti unikl

Příspěvek od brezvi » 07 led 2012 18:39

Sorry za OT, ale chtěl bych uvést názor, že situace v ČR jednou dospěje k pogromu na cikány. A jak se zachová Evropa? Stejně jako v otázce bývalé Jugoslávie. Dnes v Kosovu kde stojí pravoslavné kosteli chrání menšinové muslimy, proti kterým bojova od nepaměti . Holt Evropa hnije zevnitř.

Doporučuji dokument Ukradené Kosovo, kde taky byla pracující většina (Srbové) a menšina(muslimáci) v podstatě taky na dávkách.
Uživatelský avatar
Radgost
Příspěvky: 772
Registrován: 28 srp 2008 09:50
Bydliště: Valašsko
Kontaktovat uživatele:

Re: V Tanvaldu byl zastřelen mladý muž, jeho bratr smrti unikl

Příspěvek od Radgost » 07 led 2012 20:12

ČR je s řešením problematiky romů vcelku v pohodě. Kam se začínají obracet oči Evropy je Slovensko. Tam nastane za 20 let Problém.
Lanius
Příspěvky: 357
Registrován: 26 kvě 2010 16:58

Re: V Tanvaldu byl zastřelen mladý muž, jeho bratr smrti unikl

Příspěvek od Lanius » 07 led 2012 22:16

"Nevěříme, že by
kluci někoho napadli, nebo že by měli dokonce zbraň,
Jistě, jistě.

Takže to údajné řezné poranění hlavy si pachatel té vraždy způsobil fikaně sám, aby se vyhnul podezření..

Doporučuji dokument Ukradené Kosovo, kde taky byla pracující většina (Srbové) a menšina(muslimáci) v podstatě taky na dávkách.
Sorry, ale v Kosovu to bylo naopak. Srbi menšina, Albánci většina. Taky jsou prý krapet lepší než cikáni..
kerimcom
Příspěvky: 56
Registrován: 16 led 2011 13:33
Bydliště: S bytnou doma

Re: V Tanvaldu byl zastřelen mladý muž, jeho bratr smrti unikl

Příspěvek od kerimcom » 07 led 2012 22:44

Maj delší a ostřejší kudly a přes rameno kalaše!!
http://www.uloz.to/8913172/ucebnice-pat ... y-1934-pdf Naše společnost by se měla zamyslet!!
Slavia 630 4,5(177)
QB 79 4,5(177) x Bullet Project 4-16X50AOE
ok1xgp
Příspěvky: 31
Registrován: 28 čer 2011 14:01
Bydliště: Karlovy Vary

Re: V Tanvaldu byl zastřelen mladý muž, jeho bratr smrti unikl

Příspěvek od ok1xgp » 10 led 2012 21:39

Tak další postup ve vyšetřování. Uvidíme jaké budou výsledky.
http://liberec.idnes.cz/policie-provedl ... _krimi_zep
Vzduchovka vz.47; TAU 6; GLOCK 21; CZ 50; NORINCO JW 21
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4312
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Re: V Tanvaldu byl zastřelen mladý muž, jeho bratr smrti unikl

Příspěvek od edelweiss » 10 led 2012 23:36

Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
cvicubis
Příspěvky: 436
Registrován: 24 kvě 2006 20:52

Re: V Tanvaldu byl zastřelen mladý muž, jeho bratr smrti unikl

Příspěvek od cvicubis » 12 led 2012 21:02

Obrázek
Odpovědět