V nemecku to berou fofrem

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Avax
Příspěvky: 185
Registrován: 08 lis 2008 00:31
Bydliště: Susice / Plzen
Kontaktovat uživatele:

V nemecku to berou fofrem

Příspěvek od Avax » 16 kvě 2009 01:40

Tak to vypada, ze nemci si za chvili nevystreli ani ze vzduchovky. Prekvapuje mne, jak se najednou stranam dari domluvit se. Jak to vidite vy ? Zacinate se bat?

http://zpravy.idnes.cz/mfdnes.asp?v=111 ... &c=1189536


powmia
Příspěvky: 9
Registrován: 10 bře 2009 07:16
Bydliště: Beroun

Příspěvek od powmia » 16 kvě 2009 01:56

Nevím proč tam zavádějí přísnější zákon, když majitel zbraně porušil už ten stávající.
Docela by mne mrzelo, kdybych si nemohl zahrát airsoft, což je taky zábava, při které se střílí do lidí. Mohou tam ještě zakázat vybíjenou. V té jde také o vyřazení soupeře zásahem.
epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 16 kvě 2009 02:06

Vidím značnou společnenskou nebezpečnost ve hře ,,Člověče nezlob se". To vyhazování figurek mi nápadně připomíná střílení do civilistů utíkajících do úkrytu. A měli by zakázat i sbírání známek, povolil bych jen sbírání emailů. No né? Který podivín dnes v době elektronické pošty ještě může sbírat známky?
Jen ten kdo něco chystá :twisted:
Uživatelský avatar
Bendis
Příspěvky: 572
Registrován: 22 srp 2006 10:32
Bydliště: Klatovy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bendis » 16 kvě 2009 12:19

no ze své profese doufám, že hnedka nezakáží pro všechny používání mobilních telefonu a internetu, hrozí že lidi by si mohli psát a volat a tím něco domlouvat a ze všeho hrozí společenské či teroristické nebezpečí :lol:
Bushnell Elite 3200 4-12x40AO osnova Ballistic + HW77 4,5mm http://forum.gunshop.cz/download.php?id=6556
Uživatelský avatar
Black Dragon
Příspěvky: 6
Registrován: 18 bře 2008 08:50
Bydliště: Krakonošovo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Black Dragon » 16 kvě 2009 17:30

No, obávám se, že doba, kdy většinu evropských "civilizací" jejich "hysterici" donutí zcela "se zpacifizovat" se blíží. Pak přijde kdokoliv, kdo na takovou "chujovinu" nepřistoupil a "sežere nás i s botama" :-(
Vivere militare est.
Lettow-Vorbeck
Příspěvky: 296
Registrován: 19 led 2008 17:10

Příspěvek od Lettow-Vorbeck » 17 kvě 2009 15:52

Bude potřeba zakázat v Německu knihy o válce. Mohly by podněcovat lidskou představivost.
Čtu v poslední době tak strašné věci o kouření, že jsem se rozhodl přestat číst. - Winston Churchuil
Ares
Příspěvky: 1552
Registrován: 24 srp 2005 10:46
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ares » 17 kvě 2009 16:09

Hmm, tak to aby se zrušila komplet celá německá historie, protže ta představivost probouzí až příliš
Uživatelský avatar
Lachtan
Příspěvky: 195
Registrován: 31 led 2009 20:00
Bydliště: PRG

Příspěvek od Lachtan » 17 kvě 2009 20:58

Hmm - je potřeba odzbrojit Evropu (a ty, kteří se odmítají přizpůsobit, zavřít nebo eliminovat), aby to nastupující "mírumilovný" islám měl snadnější... :evil:
Kristova načtyřikrát zpřerážená levá podvozková hnáto - budoucnost Evropy vypadá opravdu čím dál tím slibněji... :roll: :roll: :roll:
golfkiller
Příspěvky: 2737
Registrován: 05 bře 2006 18:31
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od golfkiller » 17 kvě 2009 21:54

asi jim zachvilku zakážou i TV a filmy. Z toho hlavně ty mladý pubertáci magořej. Mi mněli Mrazíka a podobné borce a nikdo nikde nikoho nestřílel :D
Na světě připadá jedna zbraň na každého dvanáctého člověka, otázkou je... Jak ozbrojit těch jedenáct ostatních?

[img]http://www.my-smileys.de/smileys3/axis-li-kill.gif[/img]
epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 17 kvě 2009 22:16

Někoho napadlo:
Uděláme z nich ovce, aby se necukali až je budem podřezávat.
A teď se to začíná realizovat. Zjevně jsou pravdoláskovci i v Německu
:roll:
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 491
Registrován: 11 bře 2006 09:51
Bydliště: Jižní Morava

Příspěvek od Roman » 17 kvě 2009 22:29

Nechápu jak někdo može byt tak naivní. Takový zákaz přece nemože nic ovlivnit.. viz silniční zákon... kdo chce jezdit jak hovado, tak bude jezdit jak hovado. To nic neřeší. Je fakt otázka času kdy nám seberou zbraně. Nejdřív to bude jak v Anglii a pak nebudeme moct vlastnit ani prak.
epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 17 kvě 2009 22:33

Lidi se časem naštvou. Pár těch pravdoláskovců dostane po čuni. A ty stejný šmejdi pak budou hájit právo na zbraně/obranu svým tělem i duší :roll:

Tak už to chodí. :roll:
golfkiller
Příspěvky: 2737
Registrován: 05 bře 2006 18:31
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od golfkiller » 17 kvě 2009 22:41

já bych třeba zakázal vozit u nás šterk po silnicích , dneska jsem se na jednom takovém úsypu z nákláďáku v zatáčce málem pěkně rosekal :evil:
Na světě připadá jedna zbraň na každého dvanáctého člověka, otázkou je... Jak ozbrojit těch jedenáct ostatních?

[img]http://www.my-smileys.de/smileys3/axis-li-kill.gif[/img]
Uživatelský avatar
dykmore
Příspěvky: 1065
Registrován: 09 led 2008 12:58
Bydliště: Ostrava - Hrušov

Příspěvek od dykmore » 18 kvě 2009 08:32

epetr2008 píše:Lidi se časem naštvou. Pár těch pravdoláskovců dostane po čuni. A ty stejný šmejdi pak budou hájit právo na zbraně/obranu svým tělem i duší :roll:

Tak už to chodí. :roll:
Ne,nikdo se nenastve,zbrane nam seberou a nic se nestane,bude ticho po pesine. Uz ted je to tristni,kdo neni myslivec,policajt nebo zavodni strelec,ma tu zbran uplne na hovno. K cemu je mi na zbrojaku skupina E? K tomu,ze kdybych jednou pistoli v sebeobrane pouzil,tak me ji seberou a obvini me ze zabiti s velmi realnou moznosti prekvalifikovani na vrazdu? Ze se budu tahat po soudech a v Blesku o me rovnou napisou,ze jsem vrah? Ze me banda zlodejicku usvedci,ze jsem je s pistoli napadl? Ze si zjisti moje jmeno a zabijou me jeste driv,nez pujdu sedet? Cele moje pravo na sebeobranu strelnou zbrani je jedna velka saskarna a zbrojak skup.E jen dalsi blba karta do sbirky v penezence.
Kdyz ctu na netu,jakym zpusobem me zakon chrani proti zlocincum,a jake prava mi dava,vsechno se zda v poradku. Ale kdyz si najdu jednotlive pripady,jejich prubeh a vysledek,chce se mi blit.
Nenamlouvejme si,ze jsme na tom lip nez v nemecku. Tam sice normalni lidi nesmi nektere veci,ktere my muzeme,ale zase tyhle normalni lidi nikdy nenapadne,ze by je nekdo mohl prefiknout v base. Me to uz napadlo-v souvislosti s tim,ze bych jednou branil svuj zivot,nebo pripadne zivot sve zeny nebo ditete.

Z lidumilu typu Kocaba je mi blbe,jen je vidim. Tihle lidi chapou realny denodenni zivot v rizikovych oblastech asi jako prase nasobilku. Ti nam vladnou,ti nam ty zbrane stejne jednou seberou,ty jsme si zvolili.

Omlouvam se za svuj vylev,ale jsem uz dlouho znechuceny a muselo to ven.
Pořádná bouchačka je z plastu a oceli, a nosí se v kydexovém pouzdru.
maldigola
Příspěvky: 905
Registrován: 06 srp 2007 13:00

Příspěvek od maldigola » 20 kvě 2009 20:37

inu pánové,tak toho Kocába já dobře znám,to je člověk,který s námi komunisty spolupracoval a za to taky jsme ho vlastně tím umělcem slavnym ,v Rudém právu oslavovaným udělali.Po revoluci si narovnal špatné svědomí v OF,ale zase se zapletl s tunelářama v tom investičním fondu (Trend?),který pozatýkali týden potom,co ho prodal.Prý ho to mrzí.
Chtěli ho udělat velvyslancem v Kanadě a nebo v USA a ti ho odmítli jako kriminálníka akreditovat,protože byl v USA odsouzený za cosi s drogama.
Dost nám pomáhal,hlavně z toho prostředí kolem Vaška a on ten Vašek jako aškenázkej Žid zbožňoval cikány,s jedním,s Červeňákem jak bych to jen řekl,no však víte...no a proto oni se chartisti učili cikánsky a proto jsou tam tak pevný pouta mezi cigošama a chartistama.Nás jako Čechy moc rádi neměli,že jako se za ně lidi nepostavili když je zavírali a že jako máme tu malosť v sobě,Vašek tomu tady říkal Český dolík a tomu Červeňákovi za jeho milou přízeň pak věnoval obecní byt v Ustí n.L.
pěkná ostuda to tehdy byla....tak proto on je ten Kocáb takový jaký je.No nic od něj nečekejte,ten vás zradí,jen aby si šplhnul.
Oheň!Oheň přišel jsem vrhnout na svět a jak si přeji aby se vzňal!
Ježíš,Luk.12,49.
Odpovědět