V Hospode Monarch se strilelo. Kocka Ml. Mrtev

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

kayakero
Příspěvky: 804
Registrován: 22 zář 2008 14:12

Příspěvek od kayakero » 14 dub 2009 08:53

"Podle soudu také neprojevil lítost po spáchání svého činu a soud v jeho chování neshledal sebereflexi."
. . . dobré vědět, že soud ocení citově (tj.: iracionálně, emočně) orientovanou extrovertní fňuknu, veřejně praktikující sebereflexivní trancendentální meditaci.

Skutečný profesionál by asi měl cvičit to, co profi-herečky - tj.: dokázat se přesvědčivě rozplakat na písknutí (zde: na signál od svého obhájce). Kdo neumí své city dostatečně projevovat, lapne delší trest. Asi aby měl čas se projevování citů doučit.


epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 14 dub 2009 10:56

Jo, měl to víc trénovat :lol:
Uživatelský avatar
Kavy
Příspěvky: 2858
Registrován: 24 bře 2009 19:52

Příspěvek od Kavy » 14 dub 2009 19:02

Hlavně si měl koupit jinou pistoli.
Takovej pracháč a prý se mu pistolka po třetím výstřelu zasekla.
Nejspíš měl nějakej klump,nebo přebíjenky za 2kč :roll:
epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 14 dub 2009 19:05

Po třetím výstřelu? :twisted: do teď jsem si myslel že střílel jen jednou :o
Homer262
Příspěvky: 63
Registrován: 08 čer 2008 17:45
Bydliště: Praha

Příspěvek od Homer262 » 14 dub 2009 20:00

Já jsem si zase myslel, že měl revolver. A on to pištol!
Vzhledem k tomu, jak se to odehrálo, měl ji nataženou a náboj v komoře po celou dobu "křtin". Asi moc dobře věděl, v jaké společnosti se pohybuje. Akorát nechápu, proč tam tedy tahal tu zbouchnutou babu. :roll:
epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 14 dub 2009 20:04

Možná rád bouchá :lol:

Zbouchnutá baba
Přibouchnutej prst
Odbouchnutá Kočka
nedojde
Příspěvky: 128
Registrován: 05 srp 2008 19:01

Příspěvek od nedojde » 02 črc 2009 20:25

http://www.novinky.cz/krimi/166140-duri ... -roku.html
Tak o jednoho soudce,pistolníka a kata v jedné osobě méně.
HanuIv
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14 črc 2005 10:01

Příspěvek od HanuIv » 02 črc 2009 20:42

Popravdě, z tohoto případu obzvlášť jsem velmi rozpačitý. Jednak proto, že informace, které ke mě dospěly nejsou zrovna jednoznačné a navíc, otazníků kolem průběhu incidentu je na mne mnoho, mnoho, mnoho.

Z toho vyplívá, že asni není moc vhodné se k tomuto případu extra výrazně vyjadřovat... A určitě ne tak freneticky, jak to provedl kolega přede mnou. :?
Fyzikální zákony jsou právě ty jediné, které platí pro všechny. Dokonce i pro politiky a boháče. - Neznámý Génius
K vítězství zla stačí, když dobří lidé budou sedět se založenýma rukama - Edmund Burke
nedojde
Příspěvky: 128
Registrován: 05 srp 2008 19:01

Příspěvek od nedojde » 02 črc 2009 21:35

Nerozumím.U soudu se probírají jen FAKTA.
O polickém pozadí může psát bulvár jak chce.Těm jde jen o náklad,popř titulek.To sem nepatří.

Dostal pár facek v hospodě plné lidí.
Když ležel na zemi a neschylovalo se k pokračování nakládačky,přesto střílel.
V ten okamžik to již není obrana,vedená k ODVRÁCENÍ.To je jen a pouze pomsta za ponížené ego.

Nikoho nezajímá,že byl naštvanej,uraženej a poníženej.
Každý kdo má sbraň,se musí umět hned rozhodnout.Někdo se rozhodne pro střílení,někdo pro ruční bitku,někdo pro trestní oznámení.

Morálně si o tom může každý myslet co chce.Život to nikomu pro pár facek nevrátí.
Bude nový soud a tam se čin již překvalifikuje na zabití.Stántí zástupce svou moc již ukázal a kauza není už tolik atraktivní.
Uživatelský avatar
Jim
Příspěvky: 738
Registrován: 05 bře 2007 20:30

Příspěvek od Jim » 02 črc 2009 22:05

No ono to zas tak jasný není, za takovou pomstu jak píšeš by měl slíznout spíš patnáct jak 12. A to je na tom divný. Takže zřejmě všechno není tak jasný, jak se píše a jak to vidíš.
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 02 črc 2009 22:43

mně udivují svědci, nejprve nikdo nic nevidí a pak se konstatuje že něco i slízl, tak nevím, je to manipulace, nebo záměr???
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Homer262
Příspěvky: 63
Registrován: 08 čer 2008 17:45
Bydliště: Praha

Příspěvek od Homer262 » 03 črc 2009 06:26

To nedojde: jen pro upřesnění - u soudu se žádná FAKTA neprobírají, resp. nejsou rozhodující. Soud je divadlo a vyhrává ten, kdo umí lépe hrát. Domnívat se, že soud je tu od toho, aby spravedlivě rozhodoval a že tak skutečně činí, je hodně pošetilé. První zkušenost se soudem tě poučí. :)
BTW v tomto případě se navíc jedná o politickou záležitost. Věřit v nezávislost soudců je dvojnásob naivní. Věřit v pravdomluvnost svědků je už vysloveně hloupé.

Ale že to jsou všechno gauneři, o tom není sporu.
Uživatelský avatar
TURBIAK
Příspěvky: 185
Registrován: 29 lis 2007 23:23
Bydliště: Bar pod bocianom :)

Příspěvek od TURBIAK » 10 črc 2009 20:07

Bla bla bla.... zakony su na hovno , je podla vas normalne ze nejaky spinavec vas moze fackovat , bit pastou a nic sa mu nestane ???? neprimerana obrana haha... ked by podal trestne oznamenie alebo cokolvek ine , tak ten chlapik vam moze o par dni,mesiacov dat znova par nakladaciek...POMSTA, ak sa niekto nevie ovladat tak nech sedi doma , ja som jednoznacne zato ze ked nejaky ,,idiot,, mi da nakladacku kludne mozem nanho tasit zbran , ja osobne som nikdy nikoho neudrel a ani nedal facku nikomu, teda ak to urobi niekto mne nech zato tvrdo zaplati !! teda prijemny zivot vsetkym nech vas kazdy fackuje a bije pastou :)je to dovolene , priestupkove konanie a sudy ,,nic neriesia,,
Optimisti sa učia po anglicky.....pesimisti po čínsky....My realisti sa učíme strieľať
Odpovědět