V Hospode Monarch se strilelo. Kocka Ml. Mrtev

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

kayakero
Příspěvky: 804
Registrován: 22 zář 2008 14:12

Příspěvek od kayakero » 20 říj 2008 11:23

tvoje reakce je nemocnější , nežli ti asi dochází.
ještě pár takových a odpůrci zbraní budou mít konečně tolik vytouženou záminku proč je plošně zakazovat - aby se zbraně nedostaly k jedincům s názory jaké tu prezentuješ ty. Nemyslím si, že bys to mohl myslet vážně.


Ale i tak takové jako jsi ty si vážně raději budu držet na distanci.
mimochod: zbraně mám rád, ale vím co udělá pocit křivdy a vztek s lidmi jinak slušnými. Zbraň máš vážně tahat teprve až když jede o život - pokud jde jen o pár ran pěstí a rozbitý nos, tasení je hrubá chyba. Jak zde prokázáno.


Uživatelský avatar
admix
Příspěvky: 325
Registrován: 01 led 2008 23:01
Bydliště: Plzen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od admix » 20 říj 2008 11:26

Ano, asi jsem vazne nemocny, protoze mi prijde, ze placas kraviny. Ale ja uz jsem holt takovej :)
epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 20 říj 2008 11:34

kayakero (Magdigola?) má rozhodně pravdu !!

Modelová situace:
Debžon s nadrcnutou bouchačkou je král světa a na přechodu autem strčí do chodce a nebo je prostě na někoho sprostej a povýšenej, ten mu ve spravedlivém hněvu chce dát pár facek(né ran pěstí ale jen facek) - ale ten magor ho zastřelí a pak se tomu chechtá.

Jestli je to tvůj případ admix tak ve svém vlastním zájmu drž co nejdál od Liberce, protože já jsem zastánce krevní msty a kdyby někdo ublížil mé rodině, budu se mstít na jeho krvi.
HanuIv
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14 črc 2005 10:01

Příspěvek od HanuIv » 20 říj 2008 11:48

admix píše:V tom pripade se drz hodne daleko ode mne a dalsich lidi, neb bych te mohl pri nejblizsim moznem nedorozumeni smaznout :lol:
Ale fuj! :shock:
Fyzikální zákony jsou právě ty jediné, které platí pro všechny. Dokonce i pro politiky a boháče. - Neznámý Génius
K vítězství zla stačí, když dobří lidé budou sedět se založenýma rukama - Edmund Burke
Uživatelský avatar
Jim
Příspěvky: 738
Registrován: 05 bře 2007 20:30

Příspěvek od Jim » 20 říj 2008 11:53

Ale no tak pánové, jde trochu strach z vaší diskuse, rozhodně souhlasím s kayakerem.A ty Admixi, pokud to opravdu myslíš vážně, tak je docela průser, že vůbec vlastníš zbrojní průkaz.
Lanky
Příspěvky: 257
Registrován: 04 led 2007 16:32

Příspěvek od Lanky » 20 říj 2008 12:56

Těžko soudit, jak to opravdu bylo. Pokud se do mne někdo pustí pěstmi, asi raději schytám pár ran a třeba jich pár i vrátím, kvér ale nejspíš nechám v pouzdře až jako krajní řešení (rozuměj:až budu mít fakt strach o život). Jako nastávající otec si ale musím přiznat, že pokud (!!!!???) to opravdu bylo tak, jak popisuje přítelkyně podezřelého Ďurička (fascinuje mne,jak ho všichni označují bez soudu za vraha - a to i kdyby jím nakonce byl), nejspíš bych reagoval stejně. OPAKOVANÝ útok, který ohrozí mojí těhotnou ženu, bych ignorovat nedokázal-bez ohledu na následky. Takže asi tak.
Walther P99 AS cal. 9 mm L, ZKM 456 .22LR + Leapers 4-16x50 AO
SINCITYMAN
Příspěvky: 527
Registrován: 21 srp 2005 09:02

Příspěvek od SINCITYMAN » 20 říj 2008 13:35

Takže už nejsou psychopati jen ti,co nosí velké nože,ale i ti co nosí nadrcnuto,kdo bude další?
Blbec nikdy nepochopí, že je blbcem skutečně, pravdu o tom, že je blbcem, blbci říkáš zbytečně.
Uživatelský avatar
Kubin.
Příspěvky: 571
Registrován: 23 říj 2007 10:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od Kubin. » 20 říj 2008 14:33

Sem taky slyšel názor jak to prej bylo:

Paroubek už byl na cestě domu a říká Ďuričkovi: Petra jede do lázní, chtělo by to ulovit nějakou kočku. :roll:
Daystate Wolverine 2
Air Arms ProSport
Slavia 631
epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 20 říj 2008 18:34

2 Kubin. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: !!!! ty voe :lol: :lol: :lol: to je drsný :lol: :lol:
epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 20 říj 2008 18:36

Sorry, přidalo se to dvakrát a nejde to smáznout.

EDIT: Admix -- smázni to prosím :twisted: :twisted: :twisted:
admix píše:V tom pripade se drz hodne daleko ode mne a dalsich lidi, neb bych te mohl pri nejblizsim moznem nedorozumeni smaznout :lol:
Naposledy upravil(a) epetr2008 dne 21 říj 2008 18:57, celkem upraveno 3 x.
Uživatelský avatar
admix
Příspěvky: 325
Registrován: 01 led 2008 23:01
Bydliště: Plzen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od admix » 20 říj 2008 22:03

Hosi, jestli tu ma nekdo psychicky problemy, jste to leda vy (jmenovite epetr a kayakero) :) Jsem myslel, ze se ironie jeste dneska pocita, ale holt je to tu smrtelne vazny, tak se i se svym zbrojakem, kverem a nabojem v komore radsi stahuju ;)
epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 04 lis 2008 18:49

http://www.novinky.cz/clanek/153482-dur ... kocka.html

Pánové já teda nevím :?

Jedno je jasné, bez bouchačky na křtění knížky nějakého politika nelez. :twisted:
HanuIv
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14 črc 2005 10:01

Příspěvek od HanuIv » 04 lis 2008 19:41

epetr2008 píše:http://www.novinky.cz/clanek/153482-dur ... kocka.html

Pánové já teda nevím :?

Jedno je jasné, bez bouchačky na křtění knížky nějakého politika nelez. :twisted:
Bez bouchačky vůbec nikam. Ani na WéCo!
Nevím, nevím. Shoduje se Ďuričko se svou přílekyní. A pak už nikdo. To znamená, že (jedna, nebo víc z možností)
i. nikdo neví, jak se to stalo a každý si nahrává vlastní variantu
ii. všichni se bojí Kočkova klanu a snaží se aspoň takhle zavděčit
iii. Ďuričko se fakt bránil (i když bych asi dost pochyboval o přiměřenosti této obrany)
Jsem z toho jelen.
Fyzikální zákony jsou právě ty jediné, které platí pro všechny. Dokonce i pro politiky a boháče. - Neznámý Génius
K vítězství zla stačí, když dobří lidé budou sedět se založenýma rukama - Edmund Burke
Uživatelský avatar
PB
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1622
Registrován: 26 lis 2005 15:36
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od PB » 04 lis 2008 20:27

ja zas nekde cet ze paroubek pri rozvodu prisel o jezevcika a tet pri krtu knihy i o kocku :!:
CZ 85 COMBAT, SUHL 150+BSA 4-16x40 AO, PM Makarov, GLOCK 17, MOSIN 1891/30 Iževsk 1927, TOZ 35, ZKM 456,
epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 04 lis 2008 22:09

HanuIv píše: i. nikdo neví, jak se to stalo a každý si nahrává vlastní variantu
ii. všichni se bojí Kočkova klanu a snaží se aspoň takhle zavděčit
iii. Ďuričko se fakt bránil (i když bych asi dost pochyboval o přiměřenosti této obrany)
Jsem z toho jelen.
1. ze stejných událostí je běžně několik variant a to ty lidi nemusej bejt nalitý jako dogy
2. to je další důvod
3. to je dost pravděpodobné, že dostal několikrát pěstí protože byl opravdu zraněný a je možné i to, že Kočku utratit nechtěl

Popis situace:
Dokud nepadne první rána pěstí, ničeho si nevšimenš, prostě všichni jsou v lihu.

Teď časový sled:
- Kočka huláká na Ďurička - je tam rambajs, tak si nikdo ničeho nevšimne
- Kočka řeže Ďurička, ale stále to není přes hluk v místnosti slyšet
to celé cca do 5 sec
*** výrazný zvuk/výkřik/postrčení stolu/něčí pád
- než si opilý pras....a uvědoměj že se něco děje = 3 sec
- než se otočej + 1-2 sec
- než se zorientujou v té mele + 2-3 sec

Takže to máte klidně 10-15 vteřin kdy může Kočka mlátit Ďurička, aniž by to kdokoliv postřehl. (Kolik ran pěstí dáš za 10 vteřin? 5 a 3 kopance?)

Když už lidi okolo vnímaj, viděj jak Ďuričko vytahuje bouchačku a dělá díry do Kočky.

No tak všichni vypověděj, že se nic nedělo a najednou Ďuričko začal střílet Kočky.
Odpovědět