V centru Prahy pokracuji bitky anarchistu s neonacisty

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Fandím:

Skinheadům
9
17%
Anarcháčům
2
4%
Policajtům
27
50%
Skinheadům a Anarcháčům, aby si(se) to konečně vzájemě vyřídili
13
24%
Čuňkovi
3
6%
 
Celkem hlasů: 54
epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 11 lis 2007 21:43

Není to tak dlouho, co dva anarchisti znásilnili holku, nejprve jí podržel jeden a druhej si to užil, pak se vystřídali. Prej to udělali, protože nesouhlasila s jejich názorama.

Prostě verbež najdeš v každé společnosti.....


Zapy
Příspěvky: 354
Registrován: 14 kvě 2006 12:23

Příspěvek od Zapy » 11 lis 2007 22:23

...
Naposledy upravil(a) Zapy dne 21 lis 2007 21:47, celkem upraveno 1 x.
-- Life is pain --
Zapy
Příspěvky: 354
Registrován: 14 kvě 2006 12:23

Příspěvek od Zapy » 11 lis 2007 22:28

...
Naposledy upravil(a) Zapy dne 21 lis 2007 21:47, celkem upraveno 1 x.
-- Life is pain --
golfkiller
Příspěvky: 2737
Registrován: 05 bře 2006 18:31
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od golfkiller » 11 lis 2007 22:34

horší jsou zoději,koupil jsem včera new car a tak se bojim aby se za chvilku o mně nepsalo že majitel bránil vůz před zloději brokovnicí :roll: 8)
Na světě připadá jedna zbraň na každého dvanáctého člověka, otázkou je... Jak ozbrojit těch jedenáct ostatních?

[img]http://www.my-smileys.de/smileys3/axis-li-kill.gif[/img]
BETTER
Příspěvky: 204
Registrován: 07 zář 2007 14:49
Bydliště: Vyškov

Příspěvek od BETTER » 11 lis 2007 23:55

Úplně souhlasím s tím co napsal andrewl. Oboje jsou jedna pakáž. A i kvůli takovým nosím u sebe zbraň. :evil: Dal jsem hlas policistům :wink:
Baikal IŽ 27 EM-1C, ČZ 110, GLOCK 17

Umění žít spočívá v tom, umět se včas rozhodnout, na co se dřív vysrat.
Uživatelský avatar
Silencer
Moderátor
Příspěvky: 1480
Registrován: 15 kvě 2006 08:35
Bydliště: Praha

Příspěvek od Silencer » 12 lis 2007 07:50

Já nefandím extremismu obecně. S tím pochodem ať už byl zamýšlen jakkoliv jsem nesouhlasil a nesouhlasím. Nenávist vůči lidem pouze kvůli jejich rase je mi cizí. Když se někdo chová slušně tak je mi jedno jestli je černej, žlutej, nebo bílej. Obecně mám ale větší sympatie ke skinům - většinou čistě oblečený, maximálně po pár (deseti) pivech a celkem pohoda. Málokdy otravujou normální slušný lidi. Anarchisti? Pro mě nebezpečná pakáž, pro které je často pouhý zjev důvodem k útoku. Nesouhlasím ani v 1% s jejich názory a příčí se mi, že tato skupina obecně, má veskrze kladný vztah k návykovým látkám všeho druhu. O jejich hrdinství kopat do ležících už rasši nemluvím. Na druhou stranu plánovat v předmětný den pochod židovskou čtvrtí je taky pakárna.
Lanky
Příspěvky: 257
Registrován: 04 led 2007 16:32

Příspěvek od Lanky » 12 lis 2007 13:15

Podle mne: Když se chtějí rvát, ať si dají sraz někde na poli a tam si to pěkně na férovku vyřídí. Jeden proti jednomu, žádný zbraně, nože, boxery, obušky a pod. Ono by je to brzy přestalo bavit a hlavně by tím neobtěžovali okolí.
Netroufám si soudit, kdo je nebezpečnější - jestli skini, nebo anarchisti. Nemám rád radikalismus a extrémismus ani v jednom směru a s řádnou podporou davu jsou najednou i ti největší beránci a ušlápnutí "přizdisráči" největšími hrdiny.....
Walther P99 AS cal. 9 mm L, ZKM 456 .22LR + Leapers 4-16x50 AO
Nikdo

Příspěvek od Nikdo » 12 lis 2007 16:17

Chcou se servat? Chcou. Půjdou se pomlátit na pole? To je imho nereálný požadavek. Takže nejmenší zlo je nastavět okolo policajty, aby v rámci možností chránili nezúčastněné a nechat ty pitomce, ať si to vyříděj mezi sebou.
Samozřejmostí je, že na úrazy vzniklé během pouličních potyček se nevztahuje zdravotní pojištění. Nechť se připojistí komerčně. Aspoň poznají, že každá sranda něco stojí. Ve volbě zbraní bych je neomezoval, ale asi by bylo rozumné zakázat střelné zbraně a výbušniny kvůli ohrožení okolí.
Všichni o tom, že bude bitka, věděli z TV dávno předem, kdo přijel, musí s mlatou počítat. Halt někteří, dokud si na vlastní kůži nevyzkouší, že násilí nic neřeší, je namáhavé a ještě ke všemu bolí, tak na to sami nepřijdou.
:evil:
epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 12 lis 2007 16:34

Pánové, pánové, taková kravina, posílat je na pole! :lol:
Navrhuju zabookovat SAZKA ARÉNU a ať si to rozdaj tam :lol: :lol: :lol: Silencer je moderátor, tak by z prezidentského lože ukazoval tím palcem nahoru nebo dolu, Golfík by plánoval zápasy 1 vs 1, 5 vs 5, 20 vs 20 a podobně - aby to bylo fair :D Lanky a já bychom seděli na Kase a zbytek by prodával vstupenky :lol:

Myslím, že místa v hledišty by vykopili už jen policisté :lol: :lol:
S tím, že projednou můžou jen koukat a nemusej za ty mizerný prachy co maj, riskovat krk v bitkách s takovejma jelitama :lol: Možná že by přijeli i sportovci ze zahraničí. :lol:

A ještě by to chtělo všechny poučit o tom, že dovnitř nemaj pouštět Kastarinu Jacqublablabla (jak se jmenuje?) protože by se chtěla zase rvát, ale přitáhla by i s děckama a Čermákovi bych poslal volňáska :lol: :lol:

Už jen zbývá kdo vyběhá povolení :D ?
Lanky
Příspěvky: 257
Registrován: 04 led 2007 16:32

Příspěvek od Lanky » 12 lis 2007 19:20

nooo - má to něco do sebe... :-) I sázet by se dalo... Otázkou zůstává jen to, jestli bychom na vstupném vybrali dostatečnou částku na pokrytí způsobených škod.
Walther P99 AS cal. 9 mm L, ZKM 456 .22LR + Leapers 4-16x50 AO
golfkiller
Příspěvky: 2737
Registrován: 05 bře 2006 18:31
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od golfkiller » 12 lis 2007 20:07

třeba by to byl dobrej byznys ,nechali by jsme to jet po internetu ONline a těžce vydělávali na sázkách :lol:
Na světě připadá jedna zbraň na každého dvanáctého člověka, otázkou je... Jak ozbrojit těch jedenáct ostatních?

[img]http://www.my-smileys.de/smileys3/axis-li-kill.gif[/img]
BETTER
Příspěvky: 204
Registrován: 07 zář 2007 14:49
Bydliště: Vyškov

Příspěvek od BETTER » 12 lis 2007 21:08

Tak kdo z vás má organizační schopnosti? Je to výborný nápad :lol: Až to budete mět vychytaný do detailu, tak dejte vědět ať si stihnu rezervovat místo v hledišti. A Golfe, budeš to rozdělovat spravedlivě, aby nevyhrávali jen skinheadi :lol:
Baikal IŽ 27 EM-1C, ČZ 110, GLOCK 17

Umění žít spočívá v tom, umět se včas rozhodnout, na co se dřív vysrat.
SINCITYMAN
Příspěvky: 527
Registrován: 21 srp 2005 09:02

Příspěvek od SINCITYMAN » 12 lis 2007 21:17

Některé myšlenky,lze dostat z některých hlav, jen spolu s mozkem a to platí pro oba druhy pomatenců....
Blbec nikdy nepochopí, že je blbcem skutečně, pravdu o tom, že je blbcem, blbci říkáš zbytečně.
Uživatelský avatar
LOVEC7
Příspěvky: 260
Registrován: 12 čer 2007 22:45
Bydliště: ARKONA

Příspěvek od LOVEC7 » 14 lis 2007 09:46

epetr2008 píše:To, že někdo dal hlas náckům neznamená, že si musí před spaním číst z Mein Kampf že :lol: Třeba jim prostě vadí IndoČeši :lol:

(A jen pro pořádak, já dal hlas Čunkovi :lol: )

Mezi náma, těch pár skinheads co znám jsou v podstatě slušný a poctivý lidi.
To se o anarchistech co znám říct nedá.....brrrrrr

Ale je to jen můj osobní názor.
a moj tiez.... :)
Perún prosím, zošli búrku nám, my vztýčime slnko k nebesám!
maldigola
Příspěvky: 905
Registrován: 06 srp 2007 13:00

Příspěvek od maldigola » 18 lis 2007 09:54

je asi chyba v obecném označení fašista,když tak označíme českého skina.Český skin asi není hitlerovec,ale to ať si proberou filosofové.Mě tak jaksi technicky zaujalo,jak jeden použil plynovku a pak mu natloukli.
Není mi přesně jasné,jakou zbraň měl použít proti davu.Rád bych se zeptal,jak byste bojovali a čím pokud byste se do takové situace dostali.
Odpovědět