V Bratislave utocil na Romy samotar kvuli sousedskym sporum

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Zamčeno
punek
Příspěvky: 25
Registrován: 21 dub 2010 13:35

Re: V Bratislavě útočil na Romy samotář kvůli sousedským sporům

Příspěvek od punek » 16 zář 2010 09:28

kayakero: neviem ci sme sa dobre pochopili pane. podporil som peticiu resp. hromadnu pripomienku proti navrhovanej novele zakona. povazujem ju za zmatocnu. sam vlastnim niekolko kratkych a dlhych strelnych zbrani jak samonabijacich tak opokovaciek a jednoranakov. som proti novele...


Uživatelský avatar
kayakero
Příspěvky: 804
Registrován: 22 zář 2008 14:12

Re: V Bratislavě útočil na Romy samotář kvůli sousedským sporům

Příspěvek od kayakero » 16 zář 2010 09:34

ke zmíněnému omylu/nepochopení z mé strany zjevně opravdu došlo. :oops: omluva. :oops:
Uživatelský avatar
greenie
Příspěvky: 723
Registrován: 14 zář 2009 20:30
Bydliště: SK

Re: V Bratislavě útočil na Romy samotář kvůli sousedským sporům

Příspěvek od greenie » 16 zář 2010 11:13

Na zaklade tejto udalosti doporucujem predavat sekery len po uspesnych psychotestoch a majitelov sekier posielat na psychotesty kazdych 5 rokov ...
na zaciatku bola Slavia 630, 4,5mm ...
punek
Příspěvky: 25
Registrován: 21 dub 2010 13:35

Re: V Bratislavě útočil na Romy samotář kvůli sousedským sporům

Příspěvek od punek » 16 zář 2010 13:35

to kayakero: pohodka, hned mi bolo jasne ze sme sa neporozumeli

Navrhovana novela zakona nie je nic ine ako populisticky, detinsky a urychleny krok (omyl) nasho p. ministra. Verim v to, ze nenajde podporu v parlamente a urcite nie v tejto podobe.
Uživatelský avatar
greenie
Příspěvky: 723
Registrován: 14 zář 2009 20:30
Bydliště: SK

Re: V Bratislavě útočil na Romy samotář kvůli sousedským sporům

Příspěvek od greenie » 16 zář 2010 16:06

Ja si skor myslim, ze pan minister sa prave naopak poponahla s "odzbrojenim" Slovakov.
Romovia sa totiz vyhrazaju rabovackami...
na zaciatku bola Slavia 630, 4,5mm ...
Uživatelský avatar
Artifex
Moderátor
Příspěvky: 1848
Registrován: 21 lis 2006 00:47
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: V Bratislavě útočil na Romy samotář kvůli sousedským sporům

Příspěvek od Artifex » 16 zář 2010 18:28

Áha, tak teď už to chápu, cílem je odzbrojit Slovensko aby se při rabování nikdo nebránil a "hosté" odcházeli nezraněni a šťastni po kulturním obohacení.
Glock 43, HK USP, CZ 27, 45, 50, 52, 75B, 44/81, 82, Derringer GG .45+9mm,
SVD 63, AKS74u, Brno mod. 4, Optima B12, M870
Sa vz. 26, 58, 61, UK 59, UZI, CQ-A1
Slavia 631, Slavia 634+Nikko Stirling 6x40AO, Crossman 1377
Uživatelský avatar
David Jurič
Příspěvky: 130
Registrován: 13 úno 2009 13:06
Bydliště: Trebišov Slovakia (takový flíček na mapě)
Kontaktovat uživatele:

Re: V Bratislavě útočil na Romy samotář kvůli sousedským sporům

Příspěvek od David Jurič » 16 zář 2010 21:11

Ak nás legálne odzbroja, a prídu rabovačky (bývam cca 200 m od rómskej osady) tak bude polovica slovenska vyzerať ako Bagdad (Nelegálne držané zbrane) a druhá polovica ako pri Roľníckom povstaní (mám doma vidly, kosu...). A ešte do toho sa zamotajú takí magori ako ja (Výcvik s tonfou, nožom...)
Teória je keď nič nefunguje ale každý vie prečo, prax je keď všetko funguje ale nikto nevie prečo. Ja som spojil teóriu s praxou, nič nefunguje a nikto nevie prečo.
Uživatelský avatar
ALKAJ
Příspěvky: 1603
Registrován: 08 úno 2007 15:40
Bydliště: Banskobystrický kraj (VK)

Re: V Bratislavě útočil na Romy samotář kvůli sousedským sporům

Příspěvek od ALKAJ » 16 zář 2010 21:44

No možno to až tak horúce s tým odzbrojovaním nebude (dúfam).

Možno sa "Daniel z božej vôle ministrom" posmieva "LTčku" (aj keď neviem prečo, keďže v petícii sa celkovo nazbieralo skoro 11k podpisov) ale som zvedavý ako sa bude posmievať pripomienkam napríklad od GP, NBU a iných inštitúcií...
Jak nazýváš lidi, kteří když jsou ohroženi, tak se nebrání, jen utečou a schovávají se?
Civilizovaní?
Uživatelský avatar
kayakero
Příspěvky: 804
Registrován: 22 zář 2008 14:12

Re: V Bratislavě útočil na Romy samotář kvůli sousedským sporům

Příspěvek od kayakero » 17 zář 2010 09:14

Úsměvný je, že i jinde Rómští aktivisté zkouší strašit, že jestli se o ně nebudete lépe starat, budou nejen ještě více krást a začnou i rabovat, ale že Vám i utečou do Francie :wink: .

Kdyby Lipšicovi vážně šlo o klid a bezpečí na Slovensku, zavětří obrovskou příležitost - a z tajných fondů by přes rómské aktivisty zaplatil proškolení Slovenských Rómů v základech francouzštiny + v evropském právu o volném pohybu osob (formou nějakých kurzů, úspěšným studentům zaplatit jízdenky a spacák, několika nejlepším studentům zaplatit stipendium pro bakalářský kurz na univerzitu - studovali by evropské právo + francouzskou literaturu, klidně na Sorbóně - tyhle prachy by se Slovensku bohatě vyplatily :wink: ).

Kdyby se takový projekt profláknul v pravou načasovanou chvíli, Lipšic by se skokově stal nejoblíbenější politik na Slovensku, což by mu vyhrálo volby .
A taky by se těžko kdy objevil nějaký další Ľubomír Harman.
punek
Příspěvky: 25
Registrován: 21 dub 2010 13:35

Re: V Bratislavě útočil na Romy samotář kvůli sousedským sporům

Příspěvek od punek » 17 zář 2010 13:29

Je viac nez iste, ze v pripade "odzbrojenia" rapidne stupne objem nelegalne drzanych zbrani, podpori sa cierny trh a kriminalita vseobecne a na pripadnu 3 vlnu zbranovej amnestie sa moze zabudnut. Zrovna keby zajtra bola vyhlasena 3 vlna zbranovej amnestie nikto by nic neodovzdal. Pan minister nas "vytlkol" s palicou po hlave.
Podme sa aj mi branit. Preco sa niekto bude vyhrazat "rabovanim" ??? Napriklad ja ako bezny pracujuci obcan chcem aby po uliciach chodili policajti a stretaval som vo vecernych a nocnych hodinach na uliciach hliadky. Hliadky v autach polujuce po autach, ktorym svieti jedno svetlo, kontrolujuce EK a STK a merajuce rychlost na kazdom kroku ma nazaujmaju. Aj tak nahanaju iba peniaze, vsetci to dobre vedia.
Kopirovat "zapad" mozeme na Slovensku v horizonte 30 rokov ak vobec. Obhajoba, ze v GB, D, A alebo v inej krajine su zbrane obmedzene ak nie uplne zakazane je nedostatocna. Uroven kriminality a objasnovania majetkovej ako aj nasilnej trestnej činnosti v tychto krajinach je v uplne inych dimenziach.
A brat zbrane ludom len tak? Take tu uz bolo!!! V inom rezime pani. Hromadne zaloby na SR su viac nez pravdepodobne...
Uživatelský avatar
kayakero
Příspěvky: 804
Registrován: 22 zář 2008 14:12

Re: V Bratislavě útočil na Romy samotář kvůli sousedským sporům

Příspěvek od kayakero » 17 zář 2010 15:56

Taky jsme u nás měli ministra vnitra, zamilovaného do odzbrojování. Ten náš měl zase (krom maskáčů) moc rád statistiky: zákaz zbraní třeba podepíral porovnáním počtu útoků zbraní legální:ilegální. Útoků legálně drženými uváděl ale strašně moc. To proto, že zatímco ilegální zbraně byly jen neregistrované (převážně kriminální) palné, tak mezi legálně držené zbraně započítal (krom registrovaných palných) i nože na chleba - aniž by rozpor zmínil. Pravdomluvný lhář.


Jmenoval se Standa Groß a už ho naštěstí vzal čert.
Jednou vezme i toho Vašeho současného (to je neodvratné - i on je příliš nekompetentní). Aktivním přístupem byste ale mohli jeho odchod urychlit, aby nestihl škodit nadměrně.
Lanius
Příspěvky: 357
Registrován: 26 kvě 2010 16:58

Re: V Bratislavě útočil na Romy samotář kvůli sousedským sporům

Příspěvek od Lanius » 20 zář 2010 17:38

Standa Gross? To taky?
.. nevím, ale vidět jeho prasopsí kebuli naaranžovanou na tyči někde u výjezdu na dálnici, slzu neuroním. Takové hovado :roll: . Jako kdyby byl tady ze Slovenska.. Náš ex-premiér taky nakoupil akcie které pak prodal s mnohamilionovým ziskem. Tedy pardon, to udělala jeho manželka...

Kayakero.. Lipšic není nekompetentní. Jako ministr spravedlivosti byl by jsem řekl velmi aktivní, a udělal dobré věci. Ale asi nemá dost sebevědomí, když tady tuhle po Harmanovi se snaží budit dojem činnosti razantními ale nesmyslnými opatřeními.
Uživatelský avatar
greenie
Příspěvky: 723
Registrován: 14 zář 2009 20:30
Bydliště: SK

Re: V Bratislavě útočil na Romy samotář kvůli sousedským sporům

Příspěvek od greenie » 20 zář 2010 21:16

V Devínskej N. Vsi sa objavili nápisy, oslavujúce vraha!
Nejde mi tam otvorit diskusiu. Preeeeeeccccccooooo ????????????
na zaciatku bola Slavia 630, 4,5mm ...
Uživatelský avatar
drát
Příspěvky: 1669
Registrován: 28 zář 2008 20:35
Bydliště: Dudákov

Re: V Bratislavě útočil na Romy samotář kvůli sousedským sporům

Příspěvek od drát » 20 zář 2010 21:57

CZ200 .177 , SPA M16 .25 , Hatsan Invader auto .25
DU-10 Condor, HDR 50 , Chiappa SAA , rev.Rex L 4", Alfa 441,Slavia 631
Walther Sportmodell,H.S.model 21F, Buck Trail Flint 48
prak s gumou č.6
Uživatelský avatar
greenie
Příspěvky: 723
Registrován: 14 zář 2009 20:30
Bydliště: SK

Re: V Bratislavě útočil na Romy samotář kvůli sousedským sporům

Příspěvek od greenie » 21 zář 2010 17:02

Osobne tomu neverim (novinarom neverim uz vobec), ale ak by sa to potvrdilo, len to by bol pruser: Ľudí v Devínskej N. Vsi mohli postreliť aj policajti

PS: vdaka drat :D
na zaciatku bola Slavia 630, 4,5mm ...
Zamčeno