Uviznuti ciziho predmetu v hlavni plynovky

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
klimis87
Příspěvky: 1
Registrován: 01 úno 2013 19:44

Uvíznutí cizího předmětu v hlavni plynovky

Příspěvek od klimis87 » 01 úno 2013 19:46

čau, střílel jsem z plynovky a když jsem ji čistil, strčil jsem tam špejli s vatou na čištění uší, vytřel jsem bordel ale kousek vaty tam uvíznul(v hlavni) zkoušel jsem to vytáhnout pinzetou ale zarazil jsem to ještě dál, zkoušel jsem to profouknout kompresorem, vzduch šel ven ale ten kousíček vaty tam zůstal, bude bezpečné další vystřelení akustického náboje? Respektive až se náboj roztříští o přepážku v hlavni a plyn půjde tím úzkým otvorem ven, veme sebou i ten kousek vaty nebo hrozí průšvih? Díky nedokážu to odhadnout, je to malej smotek ani ne na malíček ale zatlačil se tam bohužel sakra.. :?


peggy
Příspěvky: 198
Registrován: 25 dub 2006 20:58
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Uvíznutí cizího předmětu v hlavni plynovky

Příspěvek od peggy » 04 úno 2013 15:57

Doporučuji vytahat drátěným háčkem, třeba na háčkování.
"Aux armes, citoyens !"
Uživatelský avatar
Warthog
Příspěvky: 1638
Registrován: 20 bře 2010 23:59
Bydliště: Rijnland (NL), Sudetenland (CZ)

Re: Uvíznutí cizího předmětu v hlavni plynovky

Příspěvek od Warthog » 04 úno 2013 18:54

Je-li to samonabíjecí pistole, tak bych to vytáhnul, nebo v horším případě tam kápnul trochu lihu a zapálil. U revolveru bych risknul výstřel - v nejhorším případě si trochu víc odfoukne mezerou mezi válcem a rámem/hlavní.

Laßt uns fest zusammenhalten - In der Eintracht liegt die Macht - Mit vereinter Kräfte Walten - Wird das Schwere leicht vollbracht
JendaP
Příspěvky: 23
Registrován: 06 říj 2012 15:23

Re: Uvíznutí cizího předmětu v hlavni plynovky

Příspěvek od JendaP » 04 úno 2013 19:42

Mě se stala podobná věc, vzal jsem perko z propisovačky, malinko jsem ho roztáhnul konec aby vznikla šroubovice a jakoby šroubováním jsem to zachytnul do toho perka a vytáhnul. Nebo zkusit koupit čištění na fajfky, stojí to cca 16 kč, jsou to takové dlouhé kartáčky, takže se ti budou hodit i jindy při čištění a nebudeš muset používat ten uchošťour.
Alea iacta est
Odpovědět