Uspavaci nebo neutralizacni sipky

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Ladin

Uspávací nebo neutralizační šipky

Příspěvek od Ladin » 21 čer 2006 23:38

Potřeboval bych uspávací nebo neutralizační šipky, nevíte někdo kde by se dali sehnat :?:


sasmio

Re: Uspávací nebo neutralizační šipky

Příspěvek od sasmio » 22 čer 2006 16:29

Ladin píše:Potřeboval bych uspávací nebo neutralizační šipky, nevíte někdo kde by se dali sehnat :?:
U veterinara alebo vytrhni kobre zub :lol:
tombr.a
Příspěvky: 160
Registrován: 03 úno 2006 17:07
Bydliště: Brno

Re: Uspávací nebo neutralizační šipky

Příspěvek od tombr.a » 22 čer 2006 18:46

Ladin píše:Potřeboval bych uspávací nebo neutralizační šipky, nevíte někdo kde by se dali sehnat :?:
Co budeš uspavat děvčata :?: :twisted:
Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy » 22 čer 2006 19:32

Nejdriv uspat... a pak "NEUTRALIZOVAT" :lol:
Uživatelský avatar
Silencer
Moderátor
Příspěvky: 1480
Registrován: 15 kvě 2006 08:35
Bydliště: Praha

Příspěvek od Silencer » 22 čer 2006 21:22

No vzhledem k tomu že Drulov vyrábí narkotizační pušku, tak zkusit kontaktovat je. Nebo napiš do JSB v Bohumíně ať ti vyrobí nějakou narkotizační diabolku :D
nohavica stanislav
Příspěvky: 147
Registrován: 01 dub 2006 21:30
Bydliště: dolni lutyně

Příspěvek od nohavica stanislav » 23 čer 2006 09:32

dobrý výrobce je v plzni-božkově. vyrábí jak narkotizační tak neutralizační prostředky v ruzných rážích i provedeních.spousta střelcu si je chválí. :D
Fantan
Odborník na zbraně
Příspěvky: 363
Registrován: 23 pro 2005 22:27
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fantan » 24 čer 2006 12:18

Jen bych si dovolil upozornit, že narkotizační střelu nemůže použít leckdo! Pokud jsem informován dobře (nehledejte to v zákoně o zbraních a střelivu, tam to není), smí ji použít jen lékař-veterinář, nebo v případě krajní nouze vyškolený policista, nebo strážník. Rozhodně ne někdo "jen tak".
Když je Walther 7,65 dobrý pro J.Bonda, je dobrý i pro mne :D !
Lugerman
Příspěvky: 209
Registrován: 23 říj 2005 22:30
Bydliště: Severní Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lugerman » 24 čer 2006 14:09

Není střela jako střela. Existuje spousta druhů. Jsou některé na bázi bylinných výtažků, ty může použít prakticky každý s nějakým minimálním školením. Ovšem o jejich účinnosti by jsme mohli hodně polemizovat. Potom jsou střely na bázi narkotik a na ně musíte mít speciální zkoušky, které mají zpravidla pouze lékaři. Aspoň neznám žádného policistu nebo strážníka, který by je měl. Jejich účinnost je sice lepší, ale....
Pár takových "odstřelů" už jsem se účastnil, dávka se odměřuje podle odhadnuté váhy zvířete. Párkrát už jsem zažil, jak např. německý ovčák schytal čtyřnásobnou dávku a stejně ještě běhal tři kilometry než aspoň zmalátněl.
Samozřejmě určitě existují střely "těžšího kalibru" s okamžitou účinností, ale k těm se obyčejný smrtelník asi nedostane. :(
Jinak, kdybych chtěl zjistit kde se dají sehnat, asi bych kontaktoval nejbližšího veterináře.
Si vis pacem, para bellum.
Fantan
Odborník na zbraně
Příspěvky: 363
Registrován: 23 pro 2005 22:27
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fantan » 24 čer 2006 15:09

Lugerman píše: Aspoň neznám žádného policistu nebo strážníka, který by je měl. Jejich účinnost je sice lepší, ale....
Pár takových "odstřelů" už jsem se účastnil, dávka se odměřuje podle odhadnuté váhy zvířete.
Já jsem navštívil fu. DRULOV v Litomyšli a tam jsem se dozvěděl, že právě narkotizační pušky jsou jejich velký hit a že je kupují Městské policie a používají je k odchytu nebezpečných psů - obecně k zásahům proti nebezpečným zvířatům za podmínek krajní nouze. Z toho jsem odvodil to, co jsem napsal. Sám jsem u toho v životě nebyl - nemusím mít fšecko.
Když je Walther 7,65 dobrý pro J.Bonda, je dobrý i pro mne :D !
Vláďa
Příspěvky: 233
Registrován: 06 čer 2006 16:12
Bydliště: Chlumec n. C.

Příspěvek od Vláďa » 24 čer 2006 16:27

to Lugerman : na odchyt zvřat je třeba mít odpovídající osvědčení, které vydává po zvládnutí kurzu a zkoušek Vysoká škola veterinární v Brně. A tohle osvědčení má hodně strážníků po celé republice,a také zaměstnanci firem zabývajících se odchytem. Je ale fakt, že nadávkování účinné látky je dost komplikované, sám jsem se pokoušel o uspání cca 60 ti kilového kocourka pumy, a rozhodně se nám to nepovedlo napoprvé, i když střelu plnil veterinář s dlouholetou praxí.
.45 ACP je pádný argument :)))
mortius001
Příspěvky: 2
Registrován: 05 čer 2011 06:09

Re: Uspávací nebo neutralizační šipky

Příspěvek od mortius001 » 05 čer 2011 06:12

VZHLEDEM K TOMU, ŽE BYDLÍM S RODINOU V TĚSNÉ BLÍZKOSTI HERNA BAR NONSTOP. NA DNEŠEK JSEM BYL 4 KRÁT VZHURU, PŘI KOUKNUTÍ Z OKNA POZORUJU JAK SE NA ULICI HONI 3 MLADÍCI VĚKU 18 LET BĚHAJÍ PO AUTECH NIČÍ CEDULE JSOU VELMI HLUČNÍ A VULGÁRNÍ. NEŽ PŘIJEDE MĚSTSKÁ POLICIE TRVÁ TO MNOHDY I 20 MINUT JSOU A TO JSOU VĚTŠINOU MLADÍCI ZPÁTKY V BARU A NASÁVAJÍ A TAK TO JDE AŽ DO RÁNA VĚTŠINOU DO 5:00.

TAKÉ BY JSEM UVÍTAL USPÁVACÍ ŠIPKY :-)
Uživatelský avatar
Dobrouš
Příspěvky: 67
Registrován: 02 pro 2010 18:15
Bydliště: Zlín

Re: Uspávací nebo neutralizační šipky

Příspěvek od Dobrouš » 05 čer 2011 08:09

to mortius001 : Tak tady pomůže akorát brokovnice.... :)
Air Arms TX200 MkIII .22 + Nikko Stirling Gold Crown 3-9x42 AO
Hämmerli Firehornet .177 + Kolimátor Norconia R201
VZ-47
Uživatelský avatar
Leon5216
Příspěvky: 236
Registrován: 16 led 2011 18:49

Re: Uspávací nebo neutralizační šipky

Příspěvek od Leon5216 » 05 čer 2011 11:17

Myslim ze varovny vystrel slepym z plynovky a vulgarny pokrik k tomu by bol to prave orechove k takejto situacii :lol: Uz by sa na tu ulicu asi nikdy nevratili :D
Zoraki 914 semi (matte black)..........Zoraki 906 (titan)
Bruni Olympic 6 (black/wood)..........Tokyo Marui Colt M1911A1 (airsoft manual)
Umarex Makarov (CO2/4,5 BB)..........Slavia 630 model77
Zoraki R1 4,5 4mm (black)
Uživatelský avatar
Joezbrna
Příspěvky: 545
Registrován: 08 bře 2010 13:15

Re: Uspávací nebo neutralizační šipky

Příspěvek od Joezbrna » 05 čer 2011 20:52

To se ti snadno řekne, když tam nemusíš bydlet. Během dvou minut je tam PrimiTV, za pět minut jsou tam policajti, řešící střelbu, za půl hodiny jsi bez ZP a zbraní a jako bonus hvězda zpravodajství následující večer :roll:
Lidská práva zasluhují nejvyšší ochranu!
http://www.a-human-right.com/
Uživatelský avatar
Leon5216
Příspěvky: 236
Registrován: 16 led 2011 18:49

Re: Uspávací nebo neutralizační šipky

Příspěvek od Leon5216 » 05 čer 2011 22:50

No ja zbrojak nemam :oops: Ale myslim ze keby vidim ze mi niekto ozraty likviduje auto tak by ma policia nezaujimala, slo by par ran do vzduchu z plynovky a dufal by som ze sa ti ozrani poseru a nezabiju ma :D (najlepsie doma z balkona, to v najhorsom zalezem dnu :D ) Co ine spravit :roll: Policii by som potom vysvetlil situaciu no a snad by ma za to nezavreli... tak by som zrejme reagoval v danej situacii... ale iba keby sa jedna o moje auto, inac by mi to bolo asi radsej jedno :)
Zoraki 914 semi (matte black)..........Zoraki 906 (titan)
Bruni Olympic 6 (black/wood)..........Tokyo Marui Colt M1911A1 (airsoft manual)
Umarex Makarov (CO2/4,5 BB)..........Slavia 630 model77
Zoraki R1 4,5 4mm (black)
Odpovědět