Umarex H&K MP7

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Sam Jr.
Příspěvky: 108
Registrován: 22 kvě 2010 11:04
Bydliště: Brno, Moravská Třebová

Umarex H&K MP7

Příspěvek od Sam Jr. » 01 led 2023 16:28

Konečně jsem našel ideální krátkou karabinu na plinkání 🙂 Replika samopalu mp7 od HK s tlumičem. Je to zlamovačka v ráži 4,5mm. Hlaveň je asi jen do 1/3 fejkového tlumiče, který je teda spíš jen pro snažší natahování. Takže by tu byla možnost zkratit příjemnou délku 60 cm jeste o par cm. Pažba je výsuvná - LOP v první poloze je 33cm,takže spíž pro mládež, ale opět není problém udělat další zářez v požadované délce. Spoušť byla těžká a sváděla ke strhávání, po zkrácení chodu na minimum co stavěcí šroub dovolí, přeleštění všech ploch a namazání je to hnedle použitelné. Jsem s dárkem spokojenej 🙂
hk mp7.jpg


Weihrauch HW40, HW97K, Baikal MP61, Umarex MP7
Uživatelský avatar
Sam Jr.
Příspěvky: 108
Registrován: 22 kvě 2010 11:04
Bydliště: Brno, Moravská Třebová

Re: Umarex H&K MP7

Příspěvek od Sam Jr. » 01 úno 2023 23:52

Jak jsem zjistil hledáním informací a porovnáním svojí rozebrané vzduchovky (byla plná oleje, kouřila a dízlovala), je to vlastně pistole Umarex Trevox v jiné kapotáži, tedy pouze s rozdílem, že Trevox má nitro píst, u mp7 je klasická vinutá pružina - nevím, co k tomu výrobce vedlo :?: Spoušť je hrozná u obou, doporučuje se nahradit stavěcí šroub na spoušti delším a zkrátit namáčknutí na bezpečné minimum, kdy ještě funguje pojistka.
Umarex Trevox - mp7.jpg
Weihrauch HW40, HW97K, Baikal MP61, Umarex MP7
Arcturus
Příspěvky: 107
Registrován: 05 lis 2021 22:13

Re: Umarex H&K MP7

Příspěvek od Arcturus » 02 úno 2023 09:55

Prostě UMAREX. Ale důležité je, že ti dělá radost.
Odpovědět