ucast na HFT srazech

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Smazaný uživatel 6696

Re: učast na HFT srazech

Příspěvek od Smazaný uživatel 6696 » 17 kvě 2013 13:49

Mari má úplnou pravdu s tím QBčkem, ale musíš si to udělat ve směs sám. Pokud si to necháš od někoho udělat, tak je to už větší investice, páč zaplatíš za práci víc jak za materiál. Pokud máš možnost sám si vše udělat tak cca za 5-7 tisíc máš super přesnou vzduchovku. Pan Svako je důkazem a má jich několik.


Uživatelský avatar
pytrs
Příspěvky: 287
Registrován: 14 kvě 2013 19:45
Bydliště: tam kde žáby mají zuby a chřipka je jen zženštělost

Re: učast na HFT srazech

Příspěvek od pytrs » 17 kvě 2013 14:15

diky za odpovědi zatim to pořad vypada že teda pořidim tu AA pro sport jelikož se přiznám že z větrovkama nemam žadnou zkušenost nikdy sem to na vlastni oči neviděl v akci tak snad až na nějakem srazu kam by jsme radi přijeli a s někym si o tom pokecali jinak manželka pořad at už ji koupim pořčad by střilela achce něco noveho dcerka tu to taky chytlo tak střili zatim ze slavky 620 a už si pujčuje moji 631 s optikou tak musim něco koupit
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8891
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Re: učast na HFT srazech

Příspěvek od Kubajzz » 17 kvě 2013 14:23

Prvně zajeď na nějaký sraz, pak se teprve rozhodni, co si chceš pořídit. Ušetříš tím spoustu času i peněz.
Nejbližší je příští týden ve Stárkově, tam seš z Jeseníku za chvilku, když to vezmeš přes Polsko. http://www.fieldtarget.cz/2013/starkov-25-5-2013.html
nebo 22.6. do Bohumína, to máš tak stejně daleko.
Nebo můžeš zajet při nejbližší příležitosti do Drozdova, podle toho kdy to bude, to máš nejblíž.
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Uživatelský avatar
pytrs
Příspěvky: 287
Registrován: 14 kvě 2013 19:45
Bydliště: tam kde žáby mají zuby a chřipka je jen zženštělost

Re: učast na HFT srazech

Příspěvek od pytrs » 17 kvě 2013 14:42

přišti tyden sem zrovna na zavodech truck trial v Mohelnici tak mi nevychazi ale ten drozdov by byl super a jinak bych určitě přijel i jinam
Uživatelský avatar
pytrs
Příspěvky: 287
Registrován: 14 kvě 2013 19:45
Bydliště: tam kde žáby mají zuby a chřipka je jen zženštělost

Re: učast na HFT srazech

Příspěvek od pytrs » 17 kvě 2013 14:47

ten starkov mně mrzi že nestihnu přijel bych i z rodinou
Uživatelský avatar
Warthog
Příspěvky: 1638
Registrován: 20 bře 2010 23:59
Bydliště: Rijnland (NL), Sudetenland (CZ)

Re: učast na HFT srazech

Příspěvek od Warthog » 17 kvě 2013 15:06

Lámačky nebo PCP moc neřešit, je to hlavně v rukách. Loni v Bohumíně jsem byl s Daystate za hodně peněz rád, když jsem měl o bod víc než Zaškvara se Slavií a nějakým laciným puškohledem s duplexem..

Laßt uns fest zusammenhalten - In der Eintracht liegt die Macht - Mit vereinter Kräfte Walten - Wird das Schwere leicht vollbracht
Uživatelský avatar
pytrs
Příspěvky: 287
Registrován: 14 kvě 2013 19:45
Bydliště: tam kde žáby mají zuby a chřipka je jen zženštělost

Re: učast na HFT srazech

Příspěvek od pytrs » 17 kvě 2013 15:08

Kubajzz píše:Prvně zajeď na nějaký sraz, pak se teprve rozhodni, co si chceš pořídit. Ušetříš tím spoustu času i peněz.
Nejbližší je příští týden ve Stárkově, tam seš z Jeseníku za chvilku, když to vezmeš přes Polsko. http://www.fieldtarget.cz/2013/starkov-25-5-2013.html
nebo 22.6. do Bohumína, to máš tak stejně daleko.
Nebo můžeš zajet při nejbližší příležitosti do Drozdova, podle toho kdy to bude, to máš nejblíž.
no asi maš fakt pravdu lepe bude nejdřiv něco pořadně okouknout a potom se rozhodnout ale jsem fakt uplny laik na psp větrovky ale proč to nezkusit tak uvidime největši problem vidim v tom plněni tlak. lahví tady v jesu nic neni
Uživatelský avatar
zdendaxxl
Příspěvky: 1343
Registrován: 19 zář 2012 13:12
Bydliště: Altstadt
Kontaktovat uživatele:

Re: učast na HFT srazech

Příspěvek od zdendaxxl » 17 kvě 2013 15:15

Ten Drozdov bude ideální,jsme tu taková nepříliš početná parta bláznů,tak si šáhneš a uvidíš,QBečka tam taky máme :lol: :wink:
Walther LG 300 XT Carbontec Custom/ Burris Timberline 4.5-14x32
Steyr LG110FT Custom Hunting/Sightron SIH TAC 4-12X40 AO HHR
http://zdendaxxl.rajce.idnes.cz/ .Změnil jsem nick na "Zdendaxx"
palong74
Příspěvky: 1315
Registrován: 08 zář 2009 22:08
Bydliště: Doma

Re: učast na HFT srazech

Příspěvek od palong74 » 17 kvě 2013 16:50

pokud me vyjde cas a nebudu spechat s opravou bytu tak bych se v Drozdove ukazal i s AAPSkem a tam ho muzes osahat.pokud teda nejsi nekde od Prostejova a mohl bys prijed
Prosport .22-Delta Titanium 4-16x42...u ceho jsem zacinal u toho koncim
Uživatelský avatar
pytrs
Příspěvky: 287
Registrován: 14 kvě 2013 19:45
Bydliště: tam kde žáby mají zuby a chřipka je jen zženštělost

Re: učast na HFT srazech

Příspěvek od pytrs » 17 kvě 2013 18:02

no a jak mně naplněna puška dlouho vydrži když ji naplnim a nevystřilim hned vydrži třeba do druheho dne nebo vydrži tyden nebo se musi vypustit
Marcela
Příspěvky: 200
Registrován: 25 říj 2010 12:16

Re: učast na HFT srazech

Příspěvek od Marcela » 17 kvě 2013 18:23

Určitě nejdřív zajeď na nějakej ten sraz, jak Ti napsal Kubajzz. Ono je to taky o tom, že Ti nějaká na vzduchna ani nesedne dobře do ruky, máš možnost si tam leccos osahat, nechat si poradit apod. :wink:
Osobně se toho občas zúčastňuju, a vlastním jen pružinovky, bo s plněním bych měla docela problém... Hlavně si jedu vystřelit, takže o to umístění mi ani tak nejde.
Uživatelský avatar
mates444
Příspěvky: 484
Registrován: 01 bře 2013 20:56
Bydliště: u Brna

Re: učast na HFT srazech

Příspěvek od mates444 » 17 kvě 2013 18:36

pytrs píše:no a jak mně naplněna puška dlouho vydrži když ji naplnim a nevystřilim hned vydrži třeba do druheho dne nebo vydrži tyden nebo se musi vypustit
Nic vypouštět nemusíš a naplněná vydrží dlouho. Klidně měsíc ;)
Steyr LG 110 + Sightron SIH
http://www.hft-brno.cz
Uživatelský avatar
pytrs
Příspěvky: 287
Registrován: 14 kvě 2013 19:45
Bydliště: tam kde žáby mají zuby a chřipka je jen zženštělost

Re: učast na HFT srazech

Příspěvek od pytrs » 17 kvě 2013 18:44

Jasně na ten sraz určitě někam přijedem než něco koupim ted se divam na netu po PCP a mam takovou otazku takže když třeba koupim pcp AA S 400 CLASIC tak tam musim dokoupit ten regulator tlaku jak piše na svych strankach Alexxxus a potom ještě nějakou tlakovou lahev na těch 300 baru třeba kolikrat z te lahve tu pušku naplnim no a plněni tou pumpou no tose mi moc nezamlouva
Uživatelský avatar
mates444
Příspěvky: 484
Registrován: 01 bře 2013 20:56
Bydliště: u Brna

Re: učast na HFT srazech

Příspěvek od mates444 » 17 kvě 2013 18:53

Žádnej regulátor tlaku nepotřebuješ. Ten je na zlepšení konzistence rychlosti, ale není nutnej.
Já mám zatím jen 3l lahev a při naplnění na 300 barů vystřílím v cca 16 J víc než 500 diabolek. Přesně to spočítaný nemám.
Trošku si to tu pročti. Na všechno je tu odpověď ;)
Steyr LG 110 + Sightron SIH
http://www.hft-brno.cz
Uživatelský avatar
Warthog
Příspěvky: 1638
Registrován: 20 bře 2010 23:59
Bydliště: Rijnland (NL), Sudetenland (CZ)

Re: učast na HFT srazech

Příspěvek od Warthog » 17 kvě 2013 18:55

Tady máš online kalkulačku na počet naplnění:

http://airgun-hq.co.uk/airgunhq/Tools/C ... fault.aspx

S400 ze sedmilitrové lahve o 300 barech naplníš 36 krát s tenkou hadičkou plnění a 35 krát s větší hadičkou.

Regulátor tlaku není nezbytný, ale je řekněme velmi doporučovaný.

Laßt uns fest zusammenhalten - In der Eintracht liegt die Macht - Mit vereinter Kräfte Walten - Wird das Schwere leicht vollbracht
Odpovědět