V Hospode Monarch se strilelo. Kocka Ml. Mrtev

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

HanuIv
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14 črc 2005 10:01

V Hospodě Monarch se střílelo. Kočka Ml. Mrtev

Příspěvek od HanuIv » 10 říj 2008 19:47

To se divím, že to sem ještě nikdo nedal.
Já se jen bavil. Věc se má tak, že zbohatlík (jakýsi Bohumír Ďuričko - komunistický šíbr s těsnou vazbou na ČSSD) s milionem v kapse šel do hospody zapít Paroubkovu novou knihu (ve které zcela jistě Paroubek popisuje a ukazuje, jak sexy má Mozeg).
Po ukončení akce si hačnul na pár skleniček s Kočkou mladším (aneb synem pána, co má ty kolotoče, jak říkal supersexy Paroubek). Za pár okamžiků si pánové vjeli do vlasů, dohadujíc se, kdo má v kapse "meloun". Nakonec Ďuričko vytáhl legálně drženou zbraň a mladého Kočku odstřelil třemi ranami.
Musím přiznat, že něco tak dementního už jsem dlouho neslyšel, a kdybych to slyšel třeba z TV, asi bych nadával, že se na Nově zcvokli. Ale nezcvokli se, jak vidět.

Poučení: nenosit s sebou milion v hotovosti a když jdeš na veselici s chlastačkou, nenosit s sebou zbraň. Hlavně, že je v zákoně napsáno, že na místo hromadných zábav a pod vlivem alkahólu bouchačku nenosit.
A vzkaz pro Ďurička: Debile, dík za dobrou reklamu!
Naposledy upravil(a) HanuIv dne 11 říj 2008 17:06, celkem upraveno 1 x.


Fyzikální zákony jsou právě ty jediné, které platí pro všechny. Dokonce i pro politiky a boháče. - Neznámý Génius
K vítězství zla stačí, když dobří lidé budou sedět se založenýma rukama - Edmund Burke
icehand
Příspěvky: 127
Registrován: 03 říj 2008 12:52

Příspěvek od icehand » 11 říj 2008 11:35

JJ. Přesně kvůli takovým blbům jednou zakážou nám normální střelcům držet a nosit zbraně.
golfkiller
Příspěvky: 2737
Registrován: 05 bře 2006 18:31
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od golfkiller » 11 říj 2008 12:18

co na to říct prostě totální debil ,vystřelí jednou a pak ještě dvakrát když už oběť ležela na zemi.Doživotnítní trest bych mu dal zmrdovy a nebo bych si u nějakýho mukla objednal pro něj teploměr :wink:
Na světě připadá jedna zbraň na každého dvanáctého člověka, otázkou je... Jak ozbrojit těch jedenáct ostatních?

[img]http://www.my-smileys.de/smileys3/axis-li-kill.gif[/img]
Uživatelský avatar
Silencer
Moderátor
Příspěvky: 1480
Registrován: 15 kvě 2006 08:35
Bydliště: Praha

Příspěvek od Silencer » 11 říj 2008 17:29

Zatím nepotvrzené spekulace jsou, že střílel nějakou "ostřejší" municí. Že by EFMJ :wink:
cmk
Odborník na zbraně
Příspěvky: 624
Registrován: 17 srp 2005 09:56
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cmk » 12 říj 2008 10:12

HanuIv - snad neveris, ze strilel proto, ze se pohadali o vic penez v kapse?
HanuIv
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14 črc 2005 10:01

Příspěvek od HanuIv » 12 říj 2008 12:58

cmk píše:HanuIv - snad neveris, ze strilel proto, ze se pohadali o vic penez v kapse?
To mi je jedno, o co se hádali. V každém případě je to magor:
1. protože porušuje vědomě zákony, což se nevyplácí (i když na to leckdo kašle, protože zákony jsou jak známo pro "vobyčejný lidi a ne pro nás milionáře").
2. protože někoho vytáhl bouchačku na veřejnosti. Pokud si s ním chtěl něco vyřídit, měl na něj vzít sekeru, nebo ho postavit před soud.

Fascinuje mne, jak se kolem ČSSD začíná seskupovat taková ta skupina bývalých vexláků a šíbrů, kteří stačili mohutně nakapsovat už za komunistů a pokračují v tom dál i teď. Momentálně čekají na další příležitost. Dík nenasytnosti Paroubka a ostatních budou mít hodně ulehčenou situaci.

Ostatně, kolem ODS se zase srocují takové ty "moderní veličiny". Jako jsou manažeři s nesmyslně vysokými platy, zlatými padáky a selfmademani z polistopadových dob.

Takže je jasné, že obě strany jsou vlastně stejné.
Fyzikální zákony jsou právě ty jediné, které platí pro všechny. Dokonce i pro politiky a boháče. - Neznámý Génius
K vítězství zla stačí, když dobří lidé budou sedět se založenýma rukama - Edmund Burke
Uživatelský avatar
Jim
Příspěvky: 738
Registrován: 05 bře 2007 20:30

Příspěvek od Jim » 12 říj 2008 17:53

Nejhorší na tom je, že dnes Hašek z ČSSD došel v diskusním pořadu k závěru, že kdyby byly zpřísněný zákony k držení a nošení zbraní, nemuselo se to stát. Kokot jeden, vždyť ho mohl kuchnout zrovna tak kudlou anebo srát na zákon, jakože tyto týpky serou na všechny zákony, nejen na ten, co se týká zbraní.
Uživatelský avatar
Silencer
Moderátor
Příspěvky: 1480
Registrován: 15 kvě 2006 08:35
Bydliště: Praha

Příspěvek od Silencer » 12 říj 2008 18:07

Pánové slušně pls :wink:
HanuIv
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14 črc 2005 10:01

Příspěvek od HanuIv » 12 říj 2008 18:08

No, mě to nikterak nepřekvapuje. Konečně, kdyby Hašek řekl, že Ďuričko měl zbraň protizákonně (a to hned dvakrát), musel by připustit, že zákony v ČSSD dodržují všichni jen, když to pro ně je výhodné.

Ono je strašně prosté napsat do zákona, že něco zakazujeme (to dělá ČSSD ráda). Podstatně složitější je vymoci dodržování toho, co už v zákoně je a podle mne to bohatě stačí.
Fyzikální zákony jsou právě ty jediné, které platí pro všechny. Dokonce i pro politiky a boháče. - Neznámý Génius
K vítězství zla stačí, když dobří lidé budou sedět se založenýma rukama - Edmund Burke
vito
Příspěvky: 586
Registrován: 28 lis 2005 13:48

Re.:

Příspěvek od vito » 12 říj 2008 18:24

HanuIv: Mluvíš rozumně. Vymahatelnost zákona je v této zemi naprosto nerealizovatelná. Začíná to uloženými pokutami za dopravní přestupky, pokračuje to přes tunelování bank a podniků a končí podobnými případy, jako je tento. Ale pozor! Platí to jen pro určitou sortu obyvatel.
P3p3k
Příspěvky: 61
Registrován: 26 pro 2007 16:06

Re: Hašek

Příspěvek od P3p3k » 12 říj 2008 22:06

Ten upocenej Hašek tomu dal vážně korunu. Jak to jako myslel s tím zpřísněním? Jako že ještě jednou a víc zakáže nosit zbraň pod vlivem? To je dement.. A takovej trotl kandiduje na hejtmana :roll:
SINCITYMAN
Příspěvky: 527
Registrován: 21 srp 2005 09:02

Příspěvek od SINCITYMAN » 13 říj 2008 10:11

http://www.lidovky.cz/alkohol-a-zbran-s ... _domov_nev


A než začnete prosím kritizovat tady,zajděte raději něco napsat pod diskuzi tam,tady víme jak to je a co to je za plky,ale je to třeba ventilovat mezi těmi co neví:"Lékaře nepotřebují zdraví,ale nemocní",pravil Kristus....
Blbec nikdy nepochopí, že je blbcem skutečně, pravdu o tom, že je blbcem, blbci říkáš zbytečně.
HanuIv
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14 črc 2005 10:01

Příspěvek od HanuIv » 13 říj 2008 10:35

Já psal do Idnes. Vytočilo mne, že tam nějaký kretén psal nesmysly ve článku s jakýmsi rozhovorem s pozůstalými.
Jak by se v tuto chvíli hodila nějaká silná střelecká organizace.... :?:
Fyzikální zákony jsou právě ty jediné, které platí pro všechny. Dokonce i pro politiky a boháče. - Neznámý Génius
K vítězství zla stačí, když dobří lidé budou sedět se založenýma rukama - Edmund Burke
SINCITYMAN
Příspěvky: 527
Registrován: 21 srp 2005 09:02

Příspěvek od SINCITYMAN » 13 říj 2008 11:08

Tak pojď a pomoz nám.....tady někdo chtěl zakládat NRA a kde je?Je nás sotva deset opravdu aktivních.A není to jen o penězích.
Blbec nikdy nepochopí, že je blbcem skutečně, pravdu o tom, že je blbcem, blbci říkáš zbytečně.
HanuIv
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14 črc 2005 10:01

Příspěvek od HanuIv » 13 říj 2008 11:14

SINCITYMAN píše:Tak pojď a pomoz nám.....tady někdo chtěl zakládat NRA a kde je?Je nás sotva deset opravdu aktivních.A není to jen o penězích.
NRA jsem chtěl zakládat já. Do Gunlexu podám okamžitě přihlášku a pak zkusíme něco stvořit. Opravdu nemá cenu tříštit síly.
Fyzikální zákony jsou právě ty jediné, které platí pro všechny. Dokonce i pro politiky a boháče. - Neznámý Génius
K vítězství zla stačí, když dobří lidé budou sedět se založenýma rukama - Edmund Burke
Odpovědět